Diskuse na téma Clip in hair

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

anastaziaa 30.11.2016

Jestli sháníte clipy tak doporučuju fakt vybrat tady http://www.clip-vlasy-levne.cz/ mají kvalitní a za dobré ceny a taky velký výběr ;)

Anna 07.11.2016

Ja jsem dneska taky koukala ze si objednam nejake clip iny. :) Chystam se na plesy a nejake akce v zime a do nejakych ucesu by mi to pomohlo.

Olina 02.11.2016

delají se i clipy pro kudrnate vlasy? já mám odst vlnitý a nechce se mi clipy porád dotáčet.díky

Kamila Olina 07.11.2016

clipy jsou hlavne pro prílezitosti dobre...a koukni se po kudrnatých, ty se delají taky ;-)

Olina Kamila 07.11.2016

Dekuji za tip, mrknu se. a ty je nosís?

miška4 30.10.2016

jojo supr eshop s clipama, nej výběr i ceny - mám odtud clip iny a clip culík už dlouho a jsou pořád perfektní ;)

Misi 23.08.2016

Souhlas http://www.clip-vlasy-levne.cz/ je nejlepší e-shop na produkty na prodlužování vlasů, s kámoškama odtud máme všechny clipy a super :))

Majka 11.08.2016

Všechny účesy vypadají s kvalitníma clipama parádně, já co je mám tak si často něco češu alespoň copy nebo tak a vždy to vypadá mnohem líp než když to samý udělám bez nich, takže já už bych bez nich nemohla být je to supr :-)

lucinka 31.07.2016

jé tak to je super, objednáváám! :o))

Tana 24.06.2016

Když si vybereš z pravých vlasů tak jasně :) můžeš je dobarvit, natáčet, žehlit...

lucinka 23.06.2016

jé no tady mají fakt dobrý výběr a i ceny, máte ty z pravých vlasů? Dají se potom dobarvit aby mi seděly k mojí barvě?

Romana Pokorná lucinka 07.01.2017

no děvčata! Já na vás tady dala. Taky jsem objednala ty klipy do vlasů na clipinhair.cz. Ty jo, mám tak krásnou hřívu. Na pařbu na diskotéku super, vlasy jsou luxusní. Děkuji za tip a jakmile zas něco na trhu objevíte, dejte tip. Díky

Judita Romana Pokorná 08.01.2017

mně na vlasy nezabralo nic. Ani drahé přípravky. Využila jsem tip, viz slečna výše a na clipinhair.cz zakoupila taky ty klipy do vlasů, abych aspoň jednou za čas ve společnosti měla krásné vlasy. Musím říct, že od mých pravých vlasů jsou k nepoznání.

Sonička 26.05.2016

Clip-vlasy-levne.cz se mi taky osvědčily, objednávka přišla opravdu hned a ceny mají super i clipy

Ilona 22.05.2016

Já mám osvědčenou stránku od Tomelisu na bižuterii pro celou naši rodinu od malých po starší. Díky širokému výběru uspokojím každého z nás! Cena fakt dobrá a mají i e-shop!

Diki za super tip, uz mam taky objednano ☺

Mnada 16.05.2016

Odtud mám taky clip iny - mám z pravých vlasů a jsou nej nosím téměř každý den :)

Klára 10.05.2016

Supr díky za tip zrovna jsem sháněla a chtěla jsem mít jistotu že seženu kvalitní, už objednáno, těším těším :o)

Gabča Klára 15.06.2021

Nemáte prosím některá zkušenost i s těmi přidělávacími culíky ? Drží dobře ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat