Diskuse na téma Clip in hair

Objevila jsem skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/. Mají skvělé ceny a clipy jsou opravdu kvalitní.

Líba 24.07.2017

Je těžké si clipy nasadit? Jak moc času vám to asi tak zabere?

Nina Líba 15.08.2017

Nasadíš je snadno za pár minut, toho se bát nemusíš ;) hlavně se při výběru zaměř na to aby byly kvalitní (doporučuju z pravých lidských vlasů)

Líba Nina 18.08.2017

Děkuju, už jsem si objednala clipy tady https://clip-vlasy-levne.cz/ jak na to holky odkazovaly a jsem moc spokojená - jsou krásné a nasadit je opravdu není nic těžkého, super!

Sisi 19.08.2017

Jak se o ně staráte aby vám vydržely dlouho hezké?

maji Sisi 21.08.2017

stejně jako o svoje - používám kondicionér, umývám, češu ;)

Sisi 22.08.2017

Děkuju…to znamená, že je můžu taky obarvit že? Super děkuju, objednávám si odtud, jak jste doporučovali https://clip-vlasy-levne.cz/

maji Sisi 23.08.2017

přesně tak ;) super, nemusíš se bát tady mají opravdu kvalitní, mám je odtud taky a i moje dvě kámošky :)

Sisi 24.08.2017

Tak dnes přišly...chválím bleskové dodání.. a vypadají skvěle, po chvíli jsem přišla na to jak je nasadit a vypadá to bááječně i barevný odstín mi sedl skvěle takže zatím ani barvit nepotřebuju..děkuju moc za tip

Véra 12.09.2017

Není poznat, že jsou vlasy prodloužené? Já jsem se nechala ostříhat a vůbec mi to nesedí :( takže si říkám že bych si pořídila clipy než mi to doroste. A vlasy se s nimi dají I zahustit že?

Sisi 24.09.2017

Vůbec to není poznat ;) a vlasy samozřejmě i zahustí...třeba uplést cop s nima a bez je neuvěřitelný rozdíl ♥

Matysová 19.02.2018

Co clip in Hotstyle https://www.hotstyle.cz/ máte zkušenost?

Aneta Matysová 23.02.2018

Ahojky, těch mám doma ze tři sady a jsou super!:)

Matysová Aneta 27.02.2018

A upravujete si ty příčesky nějak? Kulmujete nebo žehlíte?

Aneta Matysová 09.03.2018

Joo tak když se mi chce tak si je občas i nakulmuju. Tak jsou z lidských vlasů takže to u nich jde. Taky i proto objednávám tady, jsem vážně spokojená s kvalitou těch příčesků

Matysová Aneta 13.03.2018

Aha, ale to je fajn že jdou upravovat.. a jak dlouho vám vydrží ta jedna sada?

Aneta Matysová 19.03.2018

Mě vydrží fakt dlouho. Každá sada mi vždycky přišla i s náhradníma clip in sponkama který k tomu dali zadarmo, což tu životnost ještě prodlužuje:)

Matysová Aneta 23.03.2018

aha a dávají ty náhradní sponky úplně ke každé sadě nebo jen k určitým clip in sadám?

Aneta Matysová 26.03.2018

Mě to přišlo automaticky ke každé sadě kterou jsem v Hotstyle objednala

Matysová Aneta 31.03.2018

Tak to je skvělý, to si musím hned taky objednat

Aneta Matysová 16.04.2018

Taky si myslím že to je úžasný že dávají v Hotstyle ke každé sadě automaticky náhradní clip in sponky zadarmo protože v dnešní době vám málo kdo dá něco zadara a ty jejich příčesky jsou navíc kvalitní

Hela Aneta 19.04.2018

Můžete mi doporučit nějaký typ trvalejšího prodloužení než jsou clip in?

Aneta Hela 24.04.2018

Můžu, ale těch typů je víc a asi lepší když si o tom něco přečtete nebo se zeptáte v salonu tam vám poradí. Zkuste třeba Hotstyle salon pokud jste z Brna nebo poblíž

Hela Aneta 26.04.2018

aha děkuji za doporučení, podívám se na to a kdyžtak si zajdu

Aneta Hela 29.04.2018

Určitě, s tím salonem mám sama zkušenost a vím že tam umí dobře poradit ohledně prodloužení ..alespoň u mě to tak vždy bylo

Martička 10.03.2018

já je mám, objednala jsem na www.clipinhair.cz. Nemohu si je vynachválit, protože na několik příležitostí v roce jsou opravdu k nezaplacení. Mohu opravdu jen doporučit.

Žanetka 12.03.2018

Na www.vlasy-levne.cz jsem se na clip in dívala. Líbí se mě, že jsou z pravých lidských vlasů.

Ráchel Žanetka 19.03.2018

Mě se líbí, že si pomocí clip in vlasy prodloužím a zahustím. Jsou variabilní, můžu mít culíky nebo jenom ofinu.

Karla Domašov 14.04.2018

Já si objednala clip in hair na www.clipinhair.cz, kdo je z Brna, může si zajít na prodejnu osobně. Jsou to pravé evropské vlasy, jsem s nimi velmi spokojená.

Lída 23.05.2018

Má hotstyle někde i fotky s jejich prodlouženými vlasy? Abych měla představu jak to vypadá na hlavě...

Aneta Lída 27.05.2018

Fotky mají třeba na facebookových stránkách ,)

Pavlínka Aneta 29.05.2018

Fotografie před prodloužením a po jsou i na stránkách https://www.hotstyle.cz/fotografie-pred-a-po/

Gita Pavlínka 29.06.2018

Ty jo holky díky za doporučení, už dlouho uvažuju nad tím že si nechám někde prodloužit a ted mám konečně jasno kam zajít<3<3<3<3<3<3<3

Bára Gita 01.07.2018

Jakou metodu prodloužení mi holky doporučíte?

Majla 12.08.2018

Máte doma sadu na gelové nehty? Kde jste pořídily dámy? Ráda bych taky jednu koupila domů

Dáša Majla 29.08.2018

Majlo zkuste Hotstyle, objednávám si tam clip in ale vím že sady na gelovky mají v eshopu taky

Natálie 18.08.2018

Taky jsem si z eshopu clip-vlasy-levne objednávala vlasy a jsem s nimi moc spokojená. Vybrala jsem si ty pravé lidské a i přes to, že jim dávám zabrat, fénuju je a točím je, tak vypadají pořád dokonale, akorát se o ně musí člověk starat.

Zezula 29.08.2018

Od vlasy-levne mám nejraději clip in.

Nina 30.08.2018

Kde si potom prosím necháváte vlasy aplikovat, když si je objednáte takhle přes eshop ? Prosím jenom Brno a okolíí.

Hanka Nina 04.09.2018

Já jsem si vlasy nechávala aplikovat v v Brně v Řečkovicích a s aplikací jsem byla maximálně spokojená. Spoje nejsou vůbec vidět, takže není poznat, že mám vlasy prodloužené, takže paní můžu doporučit www.clip-vlasy-levne.cz/content/2-kontakt-clip-vlasy-levne-cz

Radka 06.09.2018

Já nejradši objednávám v Hotstyle. Všechny clip in odtud mi skvěle drží ve vlasech a i s jejich životností jsem spokojená nejvíc jak můžu být

Erika Radka 11.09.2018

Jak dlouho vám vydrží ajak často si je nasazujete?

Radka Erika 17.09.2018

Já jak kdy, měla sem období kdy sem si nasazovala denně.. teď jen jednou za čas, ale jedna ta sada celá mi vydrží dlouho, vlásky se netřepí a drží skvěle

Erika Radka 22.09.2018

Super a upravujete si je tepelně? Mám na mysli kulmu/žehličku na vlasy ..

Radka Erika 25.09.2018

Ano, já si objednávám 100% lidské https://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-k-prodluzovani-60cm-120g-remy-100-lidske-prirodni-blond/ a ty si kulmuji normálně když potřebuji :)

Hellen Radka 28.09.2018

Taky jsem si kupovala lidské vlasy a vybírala jsem je na základě recenzí a nejlíp na tom jsou clip vlasy levně. Vlasy normálně fénuju a žehlím a musím teda zaklepat, že na to jak je mám dlouho, tak to na nich není vůbec znát.

Radka Erika 08.10.2018

Občas ano, já si objednávám ty z pravých lidských vlasů, a těm nevadí když se nakulmují nebo naopak vyžehlí

Erika Radka 16.10.2018

No to já právě ráda měním účesy, takže mi tohle bude vyhovovat že si je budu moct případně i upravit. Děkuji mockrát.Už mám objednanou tuto sadu https://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-k-prodluzovani-70cm-140g-remy-100-lidske-svetle-hneda/

Stela Erika 22.10.2018

Jak o clip in vlasy pečovat?

Erika Stela 28.10.2018

Mám doma svou první sadu, a už jsem jednou myla.. šamponem a kondicionerem a potom jsem je nechala volně proschnout. Taky jsem si pořídila hřeběn na pročesávání prodloužených vlasů, tak s tím jsem po uschnutí rozčesala

Tam 11.09.2018

Jte spokojené s doručením u clipinhair?

Deril 18.09.2018

Necháváte si clip in nasazovat u kadeřnice, nebo to zvládáte doma sama?

Andrea 22.09.2018

U mě co se týká vlasů, tak si nechávám dělat u odborníků. Prodlužování vlasů a následná úprava, tak to určitě svěřuji své kadeřnici.

Janina 24.09.2018

Vlasy-levne znám, zkusila jsem si s nimi prodloužit vlasy metodou tape. Výsledek vypadal dobře.

Digina Janina 15.10.2018

Nechala jste si vlasy prodloužit u kadeřnice, nebo se to dá zvládnout i doma?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat