Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat do roku než zaroste fontanela a jako prevenci křivice, je to vitamín D a tak si říkám jestli je mám dávat i v létě až budeme často na sluníčku nebo jestli to není potřeba?
K tomu vitamínu z woldoshop. Jak se užívá? A je to na dlouhodobé užívání?
Já dávám tenhle vitamín D https://www.lekarna.cz/swiss-naturevia-vitamin-d3-efekt-400-iu/ v kapičkách, vigantol nedělal malé dobře na trávení, tohle je mnohem šetrnější.
já teda vitamín D dávám, ale ne ten na předpis, ale kupuju si sama přes internet, taky kapky kvůli dávkování
Kdyby náhodou, tak Decko doplnuju i já. Na imunitu je třeba. Beru ho v kapkách. Tyto se mi osvědčily nejvíc https://www.woldoshop.cz/vitaminy/woldohealth-vitamin-d3-kapky-s-vysokym-obsahem--vitamin-d3--50-ml/. Tak to je muj tip.
já dávala vigantol všem svým dětem, fontalnelka se krásně zatáhla... a žádné zdravotní problémy nebyly. Přes léto protože jsme byly každý den venku jsme užívali 1kv, a v zimě 2kv... Ale určitě nevysazuj sama od sebe, vše konzultuj s doktorkou. :)
Někde jsem četla, že je vhodný i pro dospělé ? Berete ho společně s dětma nebo je lepší si koupit něco vyloženě pro dospělé ?
Ahoj Baru. já ho brala i v těhotenství 5kapek, protože jsem ho měla velký nedostanek . Teď si ho dávám jen v zimě s dětma :) stejně jako oni 2kapky. Jen ho rozmíchej v čaji nebo v mlíku.. není to chuťovo vubec poznat *1*
Dostali jsme ho při první návštěvě u naší paní doktorky, dávám ho malému pořád a dcerce jsem ho také dávala do 2 let. A tedˇjí ho dávám i v zimním období, kdy nemá takový styk se sluníčkem :-) http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=info
Jasně že doktor nebo doktorka nejlíp ví :) taky nám poradila, je to ideální, člověk nemusí hledat nic a zjišťovat co kde a jak
taky to teda v novém roce vyzkouším. řeknu doktorce že bych ráda vigantol a vysvětlím jí to, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne, ale snad mi to napíše
taky jsem si o něj řekla u obvodní lékařky a u dětské pro dceru. bez problémů jsem to měla napsané a brala jsem ho a beru ;) tak to taky zkuste, člověk nikdy neví
pokud lékař uzná za vhodné tak to napíše, ale většinou asi jo. takže ono není moc co řešit. řekni si a uvidíš
holky a myslíte že když si řeknu doktorovi tak mi to napíše? Protože jako né že bych byla nějaká odbornice, ale myslím že vitamín D naše malá natálka potřebuje
Bohuzel ne, prez leto mas vitamin D ze slunicka, prez zimu ale ne a je dobre ho doplnovat, mam Vigantolvit.
A co presne? Ve strave to nestaci že?
To mi povidej, ja teda s vitaminem D zacinam uz na podzim.
Take jsem se na nej ptala, uz ho beru, myslim ze letosni zima bude dlouha... :-(
Nikdy jsem to neresila, ted jsem se nato ale ptala dr, mela jsem ho nedostatek a doporucil mi vigantolvit.
No, pro prcka prez zimu je to jasna volba, u sebe to nejako resite vitamin D??
Já dávám, je to důležité pro vývoj dítěte, navíc Vigantol je ověřený a důkladně testovaný takže jsem i po této stránce klidná.
Které vitamíny a minerály jsou pro tělo nejdůležitější, když hodně často cvičím?
V podstatě veškeré co mají tady v nabídce u každého máte popsané k čemu jsou :) https://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/
Tam jsem kupovala ve Zlíně na pobočce oblečení do posilovny a musím uznat, že mi drží už pěkně dlouho :-)
Kapičky vigantol dávám každý den už tři a půl měsíce a vyhovuje nám
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.