Diskuse na téma Tříkolky/šlapadla/kola

26. 06. 2016 | Předškoláček

Pěkný večer. Rádi bychom koupili dvouleté dceři nějaké přibližovadlo, aby se snadněji naučila na kole až bude starší.Zvažujeme, zda má smysl kupovat nějaké odrážedlo bez šlapek, anebo raději už rovnou tříkolku.Jaké máte zkušenosti?

Kaila 28.07.2016

Tak je to doma. Malý řádí jako tajfun. Spokojenost. Pro inspiraci: http://www.rajhracky.cz/bino-82705-odrazedlo-modre-p105046 Má takový retro design, super.

Ida 27.07.2016

Já jsem se na ten e-shop dívala, ale vozítko zatím žádné nepotřebujeme. Mám v košíku nachystané k odeslání pískoviště ve tvaru želvičky z toho Ráje hračky.Říkala jsem si, že když jsou teď taková vedra, tak to bude mít malý na koupání, a na podzim mu do toho nasypu písek.Navíc je k tomu plastový kryt, takže nebude písek, ani voda znečištěná.

Jarek 26.07.2016

Koupil jsem dceři skvělý dárek k narozeninám. Koloběžku. Přímo tady na tom e-shopu. Přišla hned druhý den.

Kaila 25.07.2016

Pěkný večer. No my jsme z právě zmiňovaného Ráje hračky objednali odrážedlo. http://www.rajhracky.cz/odrazedlo-puky-learner-bike-medium-lr-m-kiwi-p92027

Kaila Kaila 25.07.2016

Máme to pro 2.5. letého kluka s dopravou zdarma.Tak jsem zvědavá. Jakmile zboží přijde, napíšu.

Linda 23.07.2016

Ahoj. Nejprve bych volila odrážedlo, a až se na něm naučí, potom kolo. Všechen tento sortiment najdete na tom shopu Ráj hračky.

Mirečka 18.07.2016

Pěkný večer všem nespavcům. my máme doma pro syna plastový bazének, je to pro batole, a letos to zatím službu dělá. I přes to prazvláštní letní počasí. Určitě se nám ta cena vrátila, byť nebylo kdovíjak drahé.

Leňa Mirečka 20.07.2016

A co je to zač? Kde jste koupili, nebo alespoň značku výrobce?

Lenka 13.07.2016

Ahoj.Já teď mám takovou zkušenost s pětiletou neteří, že prostě odmítá šlapat na kole, takže za dárek vyhozené peníze, zato se jí zalíbila koloběžka.

Ilka 07.07.2016

Ahoj, za sebe bych určitě volila odrážedlo, dítě se lépe naučí stabilitě a držet na kole rovnováhu, viz důvodu v článku http://www.cyklospeciality.cz/clanky/jak-vybrat-to-prave-detske-odrazedlo/

Nela 29.06.2016

Zdravím. Oni v tom e-shopu mají také taková ta dětská elektrická autíčka, jsou to moc hezké hračky, ale drahé.Máte někdo něco takového doma?

Nikola 27.06.2016

my jsme koupili trikolku a po case i odrazedlo-takové podobné kolu. Asi na každém, rpo co se rozhodne.

Katka90 Nikola 27.06.2016

Pěkný večer.Mohu se zeptat, kde jste je koupili? Byl to kamenný obchod?

Jarka Nikola 28.06.2016

Já mám vyhlídnuté kolo pro 4-letou holčičku.Je moc sympatické, a hlavně zdá se, dle popisu, že bude i kvalitní.Má vzadu sedačku pro panenku, vepředu košík.A super je, že součástí balení jsou přídavná kolečka.

Lída Nikola 21.07.2016

A mohu se zeptat, kupovali jste to z e-shopu, anebo někde v cyklo kamenné prodejně?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat