Diskuse na téma Bolest nohou!!!!!

Dobrý den. Již třetím rokem roznáším letáčky - takže strašně moc chodím - asi 3 -4x týdně. A bolí mě chodidla. Raději sedím. Nedoporučíte mi nějaké vitamíny. Mazání. Dělat jógu - a v hlavě se soustředit na dech, abych ty nohy nevnímala. Díky za každou radu. Ještě potřebuji doporučit nějaký kolagen na klouby - cítím klouby na rukou a na nohou. Jestli je na to dobré otužování. Budu vděčná za každou radu. *17*

Linda 25.11.2017

Jeee dekuji moc :) hned se po nich optam v lekarne.

Kája Linda 23.12.2017

Také mám dobré zkušenosti s flexiharpanem,hlavně je dobré,že je přírodní,nerada do sebe cpu chemii.

Klarin Kája 23.06.2018

bolí tě nohy, nebo klouby od chuze?

Nikola 23.11.2017

Jako darek? Urcite super :) a babi navic oceni ze jsou prirodniho razu :) jukni se na flexiharpan.cz a sezenes je v lekarne.

Ilona 21.11.2017

Mamina je bere taky, na ten jeji bolavy loket a pomaji ji.

Anička 19.11.2017

Gel? No spise jsem zvolila doplnky stravy flexiharpan.cz a behem mesice jsem mela od bolesti klidek :)

Linda Anička 23.11.2017

Dobrý den, prosím o více info o těchto kapslích... Myslím, že by to mohl být vhodný dárek pro babi k vánocům :)

Gita 12.06.2017

Ten octan gel, který tady doporučuje Veru je vhodný přesně na to, co popisujete :) Určitě si ho kupte a zkuste ho...uleví se vám :)

Nikola Gita 29.08.2017

Dobrý den, mohu se zeptat, co je to za gel? To je chladivý gel nebo hojivý? Děkuji moc za upřesnění :)

Veru 23.05.2017

Zkuste tenhle gel :) https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/octan-gel


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34
63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat