Diskuse na téma 6kg za 2 měsíce

10. 11. 2010 | Hubnutí

Zhubl jsem 6kg za 2měsíce.Rád vám poradím jak taky zaručeně a zdravě zhubnout. Kdo by měl zájem, tak mi napište na email: sevela.26@seznam.cz nebo tel: 724003641

Simona 15.12.2015

Ikdyz potrebuji neco malo pribrat myslite ze by mi tam ve světe zdraví taky pomohli?

Alexa X 26.11.2015

A koho mas presne na mysli, nejakeho vyzivoveho poradce, tak tech je po Brně požehnaně tady se podivej, taky jsem to pred par mesici resila kam si zajit. svet-zdravi.cz/pobocky#jihomoravsky-kraj

Danka 16.11.2015

Poradte mi rposim nekoho v Brně, co mi pomuze zhubnout, chtelo by to pomerne dosti a do svatby, kterou mame mit v březnu

Sasa 04.11.2015

Je to asi to nejmensi, jen pak sebrat vsechnu trpelivost a pili nato cviceni a dodrzovani jidelnicku :-)

Ilona Kop 27.10.2015

Zensky, ale co by jste predci neudelali pro krasne telo, jen si vzpomente na leto jak to bude potreba :-D :-)

Alena 20.10.2015

No prave, ta stydlivost

Cica 06.10.2015

Vazne? No ono slveknout se kdyz se nekdo stydi za svoji vahu, to neni pro kazdyho no

Alena 28.09.2015

Chtela jsem zenskou a mela jsem ji, mela jsem pocit, ze bych se pred chlapem tak nejak stydela

Cica 25.09.2015

No vidis to a byla jsi s nim spokojena? Mela jsi chlapa nebo zenskou?

Alena 23.09.2015

Ano, od tamtud jsem měla sveho vytivovýho poradce..:-)

Cica 20.09.2015

Na tohle bych ti doporucila svět zdravi, svet-zdravi.cz, urcite nebudes zklamana

Alena 14.09.2015

Ahoj, tak tohle jsem mela za mesic..:-) a to jen diky vyzivovym poradcum, sama jsem nevedela jak nato, ale je to cely snadny..:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat