Diskuse na téma Clip-vlasy-levne.cz

Kdo si chce prodloužit vlasy tak doporučuju shánět tady http://www.clip-vlasy-levne.cz objednala jsem si od nich clipy a jsem moc spokojená,přišly do dvou dnů a jsou opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Jitka 25.06.2022

Vlasy-levne mají pbočku v Brně, byla jsem se u nich podívat. Poradili mi s výběrem.

Zorka 23.06.2022

Vlasy mám prodloužené metodou Tape.

Linda 18.06.2022

A jakým způsobem jste si vlasy prodloužila? Mají na výběr víc metod.

Zorka 10.06.2022

Co se týká prodloužení vlasů jsem spokojená s materiálem od www.vlasy-levne.cz

viki 14.10.2016

už je mám a nosím a jsem nadšená! Dobarvila jsem si je a už i kulmovala a vypadají prostě nádherně :))

inka 02.10.2016

zdravím, já mám clipy odtud www.clip-in-vlasy.eu a jsem s nimi maximálně spokojená, jsou to přírodní vlasy, takže s nimi můžu dělat naprosto cokoliv

anastaziaa 27.09.2016

Ty jo holky já nad tím už před časem uvažovala a jak na to tak tady koukám tak je chci taky! :D už ti přišly viki?

viki 24.09.2016

to zní báječně už jsem objednala a nemůžu se dočkat až je zkusím díky za odpověď :)

Bety-tyna 20.09.2016

Jojo mám z pravých a je to super, dobarvila jsem si je a často je kulmuju i žehlím a je to paráda, mám s nima i mnohem víc možností s účesy,už bez nich většinou ani nechodím :D a tyhle jsou fakt kvalitní takže vážně není problém nosit je pořád a dělat s nima cokoliv.

viki 17.09.2016

díky za tip sháním a tady mají fakt dobrý výběr a ceny, prosím tě jaké ty clipy máš - máš z pravých vlasů? díky :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat