Diskuse na téma Clip-vlasy-levne.cz

Kdo si chce prodloužit vlasy tak doporučuju shánět tady http://www.clip-vlasy-levne.cz objednala jsem si od nich clipy a jsem moc spokojená,přišly do dvou dnů a jsou opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

viki 17.09.2016

díky za tip sháním a tady mají fakt dobrý výběr a ceny, prosím tě jaké ty clipy máš - máš z pravých vlasů? díky :)

Bety-tyna 20.09.2016

Jojo mám z pravých a je to super, dobarvila jsem si je a často je kulmuju i žehlím a je to paráda, mám s nima i mnohem víc možností s účesy,už bez nich většinou ani nechodím :D a tyhle jsou fakt kvalitní takže vážně není problém nosit je pořád a dělat s nima cokoliv.

viki 24.09.2016

to zní báječně už jsem objednala a nemůžu se dočkat až je zkusím díky za odpověď :)

anastaziaa 27.09.2016

Ty jo holky já nad tím už před časem uvažovala a jak na to tak tady koukám tak je chci taky! :D už ti přišly viki?

inka 02.10.2016

zdravím, já mám clipy odtud www.clip-in-vlasy.eu a jsem s nimi maximálně spokojená, jsou to přírodní vlasy, takže s nimi můžu dělat naprosto cokoliv

viki 14.10.2016

už je mám a nosím a jsem nadšená! Dobarvila jsem si je a už i kulmovala a vypadají prostě nádherně :))

Zorka 10.06.2022

Co se týká prodloužení vlasů jsem spokojená s materiálem od www.vlasy-levne.cz

Linda 18.06.2022

A jakým způsobem jste si vlasy prodloužila? Mají na výběr víc metod.

Zorka 23.06.2022

Vlasy mám prodloužené metodou Tape.

Jitka 25.06.2022

Vlasy-levne mají pbočku v Brně, byla jsem se u nich podívat. Poradili mi s výběrem.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat