Diskuse na téma stačí mu sex jednou týdně

22. 10. 2016 | Prostě sex

Ahojky, máme doma problém, jsem zvyklá mít sex jednou denně ale přítelovi to stačí jen jednou týdně a když už nato příjde, je to otázka 10 min. Začínam i uvažovat o milenci. Opravdu nevím co by ještě chtěl. Sex má kdy se mu zachce, navařeno, napečeno, uklizeno..... občas si říkám co by za to jinej dal? taky máte některá doma chlapa, který vše bere jako samozřejmost?

Tomáš 28.12.2016

Alco co ja bych za to dal.... Nicméně mám kamarády co to chtějí jednou za měsíc. Podívej bud ho chceš na sex a pak ho kopni nebo ho miluješ a zůstaň s ním s tím ze to bude tak jako teď nebo spíše časem méně..... Zjednoduším ti to.... Máš ho na sex když už teď ti to vadí a uvazuješ o milenci nic si nenalhavej a netrap ho. Dej mu kopačky dokud není parohac pak to bude horší pro oba.

Daniel 28.12.2016

Nenápadně mu přisyp do jídla povzbuzující přípravek. Pak bude tak vitální, že toho budeš litovat.

Laugher 03.01.2017

Není to nic neobvyklého. Já kolikrát když přijdu z práce, tak jsem zralá jen na spánek a sex absolutně ne. Chápu, že to není příjemné, ale co bys dělala, když by to bylo naopak. Na druhou stranu, pokud se to opakuje pořád i o víkendu, tak to klidně může být i něčím jiným. Třeba něco zdravotního co maskuje prací a únavou. Pokud máte i při samotném sexu nějaký druh problému, tak by to mohlo být ono. Pokud nedělá horníka nebo jinou velmi zátěžovou práci a třeba od tebe odmítne i orální sex, tak bych asi začala přemýšlet i o jiných důvodech než jen únavě

Slávina 31 let. Laugher 11.03.2017

U nás se to tak trochu ošidí, orálním sexem je to rychlé a nenáročné,ale musíte si o to umět vzájemně říct, jsme dospělí lidé.

Eva. 11.03.2017

Žebrat u manžela o sex to je pro holku ponižující ale jinak než mít milence to kromě rozvodu nejde.Nakonec nezbyde než si to udělat,nebo co mi poradíte. Děkuji.

Market 08.08.2017

To muj muz mel taky. Pak jsem si ale na netu precetla o tabletkach, jako doplnek stravy a to hodne pomohlo.

Bellhell 10.08.2017

*7**7**7* to samý řeším i já.. Ale buďme rady.. Lepší než by byl jak z řetězu utřený.. *5*

Marketa Bellhell 14.08.2017

No kazdem vyhovuje neco jineho :) my si taky obcas pomuzeme erectanem, mame od nich lubrigacni gel

Martina 20.08.2017

A v cem je lepsi nez ty co se daji sehnat v drogerce?

Marketa 27.08.2017

No je o dost lepsi slozenim a krasne voni

Znám páry, které to mají i jen 2x do měsíce a je to také otázka pár minut. Mám kamarádky a když se svěřujeme, taky mají sex max.1 týdně.

Markéta 14.10.2017

Ahoj holky, kdo by chtěl, tak mám kód na slevu na víno 70% do konce tohoto víkendu, zkoušela jsem to a funguje to, někdo udělal v tom obchodě chybu, takže to funguje na vybrané víno komukoliv, můžete mít víno za 50 kč a hodně kvalitní, tak kdo by chtěl, tak stačí na www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a použijte tento promo kód: omluva35

Aneta Markéta 14.10.2017

Tak jsem vyzkoušela a funguje to, škoda že jenom na jeden karton no ale i tam mám karton vína za pár kaček a kvalitní španělské víno :-)

Johana 19.06.2018

nemuže mít třeba problém s erekci?

Valerie 26.09.2018

jednou týdně je opravdu málo. Bud je chyba u tebe, nebo u něho., Zkoušeli jste o tom mluvit? Vymysleli jste něco? Není problem třeba v erekci, jak již psali?

Verka Valerie 27.10.2018

taky si myslím, jestli není chyba v slabe erekci. Nebo je pan starší?

Klarika 19.12.2018

to je opravdu málo. Co ho navnadit nějakou masáží, krásným prádlem,hračkou?

Vrbica 03.01.2019

tak se zabav sama. je ted hodne možností, jak si to užit a nemusíš k tomu mít muže. Jsou ruzne vibratory, kuličky, stimulatory oralního sexu,...

Veronika 04.01.2019

kup si pěkny, šikovny vibrator a uspokoj se sama. Jinak to asi nepujde. Protože se pak muže nastat to, že co nemáš doma, budeš hledat jinde

Lukas 30.03.2019

Co by jinej za to dal...resit intimni veci na netu. Vim co bych dal za to ja...okamzitou vymenu partnerky.

--- Lukas 10.04.2022

No tak je z toho uz asi tak v prdeli, ze to zacala resit tady🤦 Taky bych tu mohla roznimrat svůj partnerský život, protože za nějakým odborníkem se mi vážně s tímhle nechce chodit. Bych si pripadala blbě. Tak se prostě zeptám na netu noo. Navíc Ženska potrebuje i nejakou podporu nebo zjistit, že v tom třeba taky není sama a holt hledá rady tady🤦

Patricie 11.09.2019

Ahoj, co nějaké zlepšováky... erotické pomůcky pro oživení vztahu.. co na to říkáte? U nás to v posteli taky momentálně stagnuje

Linda Patricie 18.09.2019

No když to stagnuje tak bych asi zkusila něco takového pořídit.. buď a nebo bych vyměnila partnera:D My sme s mojim už 10 let a pomůcky teda používáme, oba rádi experimentujeme

Linda Linda 20.09.2019

Sex jenou týdně je pro mě málo zkus mu dát do kafe půlku viagry musíš si to vyzkoušet.

Patricie Linda 21.09.2019

Ahoj, no vyměnit partnera nechci.. odkud ty erotické pomůcky kupujete?

Linda Patricie 25.09.2019

No do erotických obchodů nechodím, ale objednávám odtud https://e-kondomy.cz/

Patricie Linda 29.09.2019

A není poznat odkud jste objednávala když vám přijde odtud balík?

Linda Patricie 07.10.2019

Poznat to není, balíčky jsou dobře zabalené a není uvedený název obchodu

Hanka 12.11.2019

Jak dlouho čekáte na balík z e-kondomy?

Linda Hanka 17.11.2019

Dobrý den, dlouho ne. Objednávka mi odtud přišla do tří dnů

Natálie Linda 27.11.2019

Za mě můžu eshop taky doporučit. Jsem nadšená z toho jak tady posílají zásilky, protože ráda experimentuji ale přesto jsem dost stydlivá a vadilo by mi kdyby bylo poznat co si objednávám. U e-kondomy návez uvedený není, což je super

Lenka Natálie 30.11.2019

Také si sem tam udělám radost něčím z e-kondomy a se vším jsem tu naprosto spokojená

Milada 11.12.2019

Prosím pěkně .. měla bych trošku jiný dotaz a to ohledně přípravků na erekci. je spolehlivé kupovat tady ty věci přes internet nebo máme zvolit radši lékárnu ?

Kája Milada 22.01.2021

Hrozně záleží na tom, odkud je chceš kupovat ;) stačí vždycky mrknout na hodnocení daného eshopu nebo diskuze ;)

Kristýna Milada 09.06.2021

no já bych nejprve vyzkoušela nějaký ty afrodiziaka nebo lubrikanty než patáky, to si myslím, že je až poslední možnost...mají to normálně v sexshopu, třeba na e-kondomy

anastaziaa 01.03.2022

Nám to pomohly okořenit pomůcky, super výběr mají na e-kondomy.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat