Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Znáte někdo mnam.cz?

Corinnee 29. 10. 2016

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte mnam.cz? Chtěla bych zkusit někoho pohostit, ale ráda bych věděla, jak to probíha :) děkuji

Neregistrovaná/ý - Veverka

21.02.2017

Neregistrovaná/ý - Verča | 30.10.2016
Přímou zkušenost nemám, ale ale taky jsem přemýšlela, že to zkusím a nějakého hostitele navštívím, přijde mi to jako super nápad :)

Ahoj, je to super zkušenost. Rozhodně doporučuji. Oproti monotonním nabídkám v restauraích je to velmi příjemné zpestření. Taky je fajn, že potkáte spousty skělých lidí :)

Neregistrovaná/ý - Agáta

06.02.2017

Laugher | 05.01.2017
Pokud vaříš líp, než většina restaurací a chceš se tím pochlubit, tak pak se staň domácím kuchtíkem. Jednoduše vymysli mňamózní menu, nahoď ho na MŇAM a pohosti lidi, kteří jsou ze stejného těsta, jako ty a ještě k tomu si přivyděláš peníze

A hostinu uspořádám doma?

Laugher

05.01.2017

Pokud vaříš líp, než většina restaurací a chceš se tím pochlubit, tak pak se staň domácím kuchtíkem. Jednoduše vymysli mňamózní menu, nahoď ho na MŇAM a pohosti lidi, kteří jsou ze stejného těsta, jako ty a ještě k tomu si přivyděláš peníze

Neregistrovaná/ý - Barbora Veselá

05.01.2017

Taky jsem se na to dívala a vypadá to suprově :) Zvažuji účast jako host...Dost se mi líbí to menu masterchefa, ale to už je obsazeny :(

Neregistrovaná/ý - Marika

04.01.2017

Neregistrovaná/ý - Kajinka | 19.12.2016
My byly s karádkou na výletě v Karlových Varech... Když jsme vymýšlely program, tak jsme narazily právě na mňam :) Byly jsme na jedné hostině a uplná paráda :) Fakt super večer, který zpestřil náš výlet :)

Ahoj, taky bych se ráda zúčastnila nějaké hostiny přes mňam... Můžeš mi prosím napsat, jak to probíhá?

Neregistrovaná/ý - Kajinka

19.12.2016

My byly s karádkou na výletě v Karlových Varech... Když jsme vymýšlely program, tak jsme narazily právě na mňam :) Byly jsme na jedné hostině a uplná paráda :) Fakt super večer, který zpestřil náš výlet :)

Neregistrovaná/ý - Verča

15.12.2016

Corinnee, já už jsem na jedné véči přes mnam.cz byla, i když jako host :) Kamarád je takový experimentator, takze jsme to museli zkusit :) Byl to naprosto super vecer :) Kdybych se tak nebála, tak bych takový veče klidně připravila, ale obavam se, ze takovych kvalit, jako naše hostitelka asi teda nedoshuju :/ :(

Neregistrovaná/ý - Kristynka

30.11.2016

holky to zní moc dobre. Akorát u nás jsem teda v Olomouci zatím nic nenašla, škoda :(

Neregistrovaná/ý - Petra.A | 25.11.2016
Jááá už jsem byla na meníčku :) Byly to mořské potvůrky a večer byl naprosto úžasný. Určitě do toho půjdu zase a možná v budoucnu i jako hostitel

Fakt? tak to ráda slyším, pořád mi to vrtá hlavou, ale jestli to bylo fajn, tak to asi zkusím.. Chtěla bych na nějakou asii :)

Neregistrovaná/ý - Petra.A

25.11.2016

Jááá už jsem byla na meníčku :) Byly to mořské potvůrky a večer byl naprosto úžasný. Určitě do toho půjdu zase a možná v budoucnu i jako hostitel

Neregistrovaná/ý - Verča

30.10.2016

Přímou zkušenost nemám, ale ale taky jsem přemýšlela, že to zkusím a nějakého hostitele navštívím, přijde mi to jako super nápad :)

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Vepřové maso s medovou marinádou

Vepřové maso s medovou marinádou

19 hlasů
60min 959 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Medailonky v anglické slanině

8 hlasů
40min 1046kJ 80 Kč

Grilované vepřové medailonky v anglické slanině.

Brambory zapečené se sušenými rajčaty

0 hlasů
1h a 5min 242kJ 90 Kč

Skvělá chuť a jednoduchost inspirovaná italskou kuchyní .

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více