Diskuse na téma Znáte někdo mnam.cz?

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte mnam.cz? Chtěla bych zkusit někoho pohostit, ale ráda bych věděla, jak to probíha :) děkuji

Verča 30.10.2016

Přímou zkušenost nemám, ale ale taky jsem přemýšlela, že to zkusím a nějakého hostitele navštívím, přijde mi to jako super nápad :)

Veverka Verča 21.02.2017

Ahoj, je to super zkušenost. Rozhodně doporučuji. Oproti monotonním nabídkám v restauraích je to velmi příjemné zpestření. Taky je fajn, že potkáte spousty skělých lidí :)

Petra.A 25.11.2016

Jááá už jsem byla na meníčku :) Byly to mořské potvůrky a večer byl naprosto úžasný. Určitě do toho půjdu zase a možná v budoucnu i jako hostitel

Corinnee Petra.A 27.11.2016

Fakt? tak to ráda slyším, pořád mi to vrtá hlavou, ale jestli to bylo fajn, tak to asi zkusím.. Chtěla bych na nějakou asii :)

Kristynka 30.11.2016

holky to zní moc dobre. Akorát u nás jsem teda v Olomouci zatím nic nenašla, škoda :(

Verča 15.12.2016

Corinnee, já už jsem na jedné véči přes mnam.cz byla, i když jako host :) Kamarád je takový experimentator, takze jsme to museli zkusit :) Byl to naprosto super vecer :) Kdybych se tak nebála, tak bych takový veče klidně připravila, ale obavam se, ze takovych kvalit, jako naše hostitelka asi teda nedoshuju :/ :(

Kajinka 19.12.2016

My byly s karádkou na výletě v Karlových Varech... Když jsme vymýšlely program, tak jsme narazily právě na mňam :) Byly jsme na jedné hostině a uplná paráda :) Fakt super večer, který zpestřil náš výlet :)

Marika Kajinka 04.01.2017

Ahoj, taky bych se ráda zúčastnila nějaké hostiny přes mňam... Můžeš mi prosím napsat, jak to probíhá?

Barbora Veselá 05.01.2017

Taky jsem se na to dívala a vypadá to suprově :) Zvažuji účast jako host...Dost se mi líbí to menu masterchefa, ale to už je obsazeny :(

Laugher 05.01.2017

Pokud vaříš líp, než většina restaurací a chceš se tím pochlubit, tak pak se staň domácím kuchtíkem. Jednoduše vymysli mňamózní menu, nahoď ho na MŇAM a pohosti lidi, kteří jsou ze stejného těsta, jako ty a ještě k tomu si přivyděláš peníze

Agáta Laugher 06.02.2017

A hostinu uspořádám doma? :-O


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat