Diskuse na téma Jakou značku UM preferujete ?

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

snany 27.01.2019

U všech tří dětí Nutrilon, je pravda, že jsem ani jinou značku nezkoušela

Fialka 30.01.2019

Výborný je ten complex. U dcery jsme bojovali s bolením bříška, takže jsem začala dávat umělé mléko a krásně se to díky němu srovnalo.

Andrejka 25.11.2019

Taky nemám ráda ty novinky a radši se držím toho co se osvědčilo a funguje už několik desítek let. Na sunaru mi vyrostly obě moje děti a vyroste na něm i to třetí :)

Majki636 Andrejka 03.01.2020

Děkuju moc, hodně jsem si o tom sunaru načetla a kupuju od nich mléko taky

Renča Majki636 02.04.2020

To se nedivím .. Dcerka je má taky moc ráda, stejně tak ty jejich kapsičky a křupínky, nosíme je pořád všude s sebou, protože na svačiny je to super a hlavně člověk nemusí pořád něco vymýšlet a vyvařovat.

Lení 14.12.2019

Jaký je mezi nimi vůbec rozdíl ?

Sandra 02.04.2020

Holky od kolika měsíců jste tady ty mňamky pro děti zavedly ?

Aneta 20.09.2022

My kupujeme Naše mléko, jsme za tento produkt velmi rádi, protože malému chutná a vypadá, že i jeho pokožce svědčí.

Pavla Aneta 01.10.2022

Jsme na tom úplně stejně a čeho se Áďa může ujíst jsou tady ty kašičky https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kozi-kase-kukuricno-ryzova-s-broskvi-a-dyni-multipack-3x-225g/

Linda Aneta 14.10.2022

V čem je to kozí mléko lepší oproti kravskému?

Amber Aneta 03.11.2022

No, tak hlavně v něm nejsou bílkoviny kravského mléka a taky se blíží mateřskému mléku a je pro děti snadno stravitelné. Ty kašičky z kozího mléka od nase-mleko.cz jsou moc dobré, taky je kupujeme.

Nikča Aneta 14.11.2022

Takže by se dalo říct, že je to kozí mléko pro děti lépe stravitelné? :)

Amber Aneta 23.11.2022

Přesně tak, některé děti mají problém s kravskou bílkovinou a může se to projevit buď střevními, kožními problémy nebo bolením bříška apod ..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat