Diskuse na téma Přechod na umělé mléko

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Nela 24.04.2017

Pěkný den, my používáme Sunar Premium, ale super je i ten Complex. Podívejte se na jejich stránky www.sunar.cz kde mají veškerou nabídku UM.

Jana Nela 15.05.2017

A jaký je mezi nimi prosím rozdíl ?

Nela 03.08.2017

Rozdíl je Jani ve složení. Premium obsahuje navíc MFGM, je v něm víc DHA. Tady to mají hezky srovnané, tak se podívejte www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Barča 20.08.2017

Schválně se podívejte na složení, obsahuje toho opravdu hodně, co je v těhotenství potřeba doplnit www.sunar.cz/pro-tehotne-a-maminky/

Liluš 23.09.2017

Taky jsem pořídila jako první um sunar premium a ten malé sedl, chutná jí a jakmile bude mít 6 měsíců, tak se chystám na ty jejich kašičky :)

Gabka 24.09.2017

Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

Naďa Gabka 24.09.2017

Gabka: To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Gabka Naďa 24.09.2017

No mně už v porodnici doporučili sunar, na kterém malý zůstal, protože ho snášel hezky a pak i dětská doktorka říkala, že jsem udělala dobře, že jsem šla do sunaru, takže si myslím, že sunar www.sunar.cz.

Naďa Gabka 24.09.2017

A dáváte complex nebo premium ?

Gabka Naďa 24.09.2017

Já dávám sunar premim, na kterém je prcek už od porodnice, jak už jsem psala.

Adriana 25.09.2017

Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl ?

Gabka Adriana 25.09.2017

Rozdíl je ve složení. Tady mají udělané srovnání a podrobný popis, co které mléko obsahuje www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Andrejka 17.10.2017

S přechodem ? Teď ještě kojíte nebo je mimčo na um a nevyhovuje ?

Majki636 Andrejka 17.10.2017

Malá byla na bebě, ale po té jí bolelo bříško, takže jsem dala na rady maminek, co mi tu psaly a vyzkoušela jsem sunar complex :)

Andrejka Majki636 17.10.2017

A v pořádku ? :)

Majki636 Andrejka 17.10.2017

Naprostá paráda, malá nemá prdíky, hezky a klidně spí a v noci se mi ani nebudí, protože ji sunar víc zasytí :)

Andrejka 17.10.2017

Tak to je super, taky jsem vám chtěla psát ať vyzkoušíte sunar complex, protože nám taky hodně pomohl a přešla jsem na něj až na doporučení lékařky. Nikdy jsem si nemyslela, že mlíčko tolik udělá :) a hlavně jsem byla překvapená, co se týče složení www.sunar.cz/kojenecka-mleka/. Teď už dávám i ty jejich kašičky a ty malému taky šmakují.

Ylliess 19.10.2017

Kdyz jsme přecházeli na UM tak jsem vyzkoušela kde co od Subaru po Hami bolavé bříško ale nejvíce se nám osvědčilo v DM babylove Bio a to samé i plenky

Adriana 23.10.2017

A ty si můžou dávat od kdy ?

Andrejka 23.10.2017

Kašičky jsem začala dávat od 6 měsíce, ale už od čtvrtého jsem zkoušela dávat mrkvičku, dýni, květáček atd :)

Adriana 23.10.2017

Aha, to jsem nevěděla, že už se může začít s příkrmy od 4 měsíce.

Andrejka 23.10.2017

S příkrmy od 4 měsíce začínají děti, co jsou na um mi bylo řečeno od lékařky :). Od toho 6 měsíce jsem pak začala dávat ty kašičky od sunárku a zatím si nemůžu stěžovat, malý je velký jedlík a nic zatím neodmítá :D

Adriana 23.10.2017

Jaká příchuť se nejvíc ujala ? :D

Andrea 23.10.2017

Máme vyzkoušené tři malinovou, piškotovou a jahodovou a malý mezi nimi nedělá žádný rozdíl, prostě baští všechny :D www.sunar.cz/mlecne-kasicky/.

Erika 24.10.2017

S dovolením se připojím do diskuze, já teď zkouším dávat malé ty sunárkové kašičky na dobrou noc a moc se nám osvědčily, malá se mi po ní v noci nevzbudí na mlíčko a krmím ji až ráno :)

Adriana 24.10.2017

Je, tak to je super, to bych mohla prckovi taky zkusit dát i když se spaním problémy teda nemáme :)

Naďa 24.10.2017

Děkuju moc holky za rady .. .stejně to budu chtít konzultovat s doktorkou, kdy bude malá moci vyzkoušet něco jiného, protože má tři měsíce, tak nás to asi za chvíli taky čeká :)

Jana 24.10.2017

Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

Majki636 Jana 24.10.2017

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Majki636 Jana 24.10.2017

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Jana 24.10.2017

No mně už v porodnici doporučili sunar, na kterém malý zůstal, protože ho snášel hezky a pak i dětská doktorka říkala, že jsem udělala dobře, že jsem šla do sunaru, takže si myslím, že sunar.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat