Diskuse na téma Zkušenosti s nákupama Freeport

Ahoj .. holky mi tady poradily, že se vyplatí jet nakoupit na Freeport, tak se chci zeptat i na další reference, jestli stojí za to, tam jezdit :) děkuji

Irča 10.10.2018

my tam jezdíme už několik let a rozhodně bych neměnila .. mají tam velké množství obchodů a značek a že je to outlet ? tak to mně osobně je úplně jedno

Nikola Irča 27.10.2018

Taky bych neměla problém s tím, že je to outlet. Mají velký výběr oblečení a za levno takže si myslím že si není na co stěžovat

Renata 04.10.2018

I kdyby tam neměli ty akce tak se tam pořád vyplatí jezdit nakupovat mají to tam za pusu a velký výběr. Vždycky se mi tam podařilo něco ulovit.

Erika 20.09.2018

To mě by zase zajímalo jestli jsou tam i nějaké slevy ? Nikdy jsem tam nebyla akorát vždycky jenom poslouchám jak tam někdo byl, ale zatím jsem se tam neměla možnost podívat

Adéla Erika 04.10.2018

Slevy tam mají pořád a ještě je pak super když mají slevy na to už zlevněné, tak odcházíš s prázdnou peněženkou, protože tě to nenechá tam ty věci za tu cenu nechat

DÁDA 03.04.2017

já jsem tam jezdívala :) ale pravda, že jsem tam teď nějakou dobu nebyla, ale mohla bych :D

monča 03.04.2017

nejlepší je tam jet a spojit to i s výletem a nebo se podívat i na trznice. jinak levné Calvin K a Guess .. to je hodně rozdíl oproti obchodum

Majka 03.04.2017

já jsem tam byla po Vánocích na slevách a nakoupila jsem 3 boty, bundu a milion triček, takže za mě uspesny lov .. zálezi, co od toho cekas :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat