Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ucpaný nos

lednl 01. 06. 2017

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Neregistrovaná/ý - Vendy

27.03.2019

Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Neregistrovaná/ý - Daniela

25.03.2019

Za mě nejlepší sprej Anežko co jsem kdy měla. Nos je dlouho volný a můžu dýchat a soustředit se na práci.

Neregistrovaná/ý - Anežka

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 18.10.2018
Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Díky moc, užívám ho a už se mi i lépe dýchá a rýma pomalinku odchází.

Neregistrovaná/ý - Simona

18.10.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 15.10.2018
Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Neregistrovaná/ý - Anežka

15.10.2018

Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Neregistrovaná/ý - Stanka

06.04.2018

Doroto, ten sirup je super. Myslím, že na trhu už někdy byl, pak se neprodával a teď je zase k dostání. Je perfektní pro děti, poněvadž ty, co nesnesou sprej, jako moje dcera, tak je to pro ne ideální. Uvolní dutiny.

Neregistrovaná/ý - Natanelka

27.03.2018

Neregistrovaná/ý - Dorota | 27.03.2018
je tu maminka, která svému dítěti zkoušela dávát ten nový sirup od Nasivinu? Dnes nám ho doporučila paní v lékarně http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

ještě jsem o tom nikdy neslyšela? Je to nějaká novinka?

Neregistrovaná/ý - Dorota

27.03.2018

je tu maminka, která svému dítěti zkoušela dávát ten nový sirup od Nasivinu? Dnes nám ho doporučila paní v lékarně http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Diana

27.03.2018

Neregistrovaná/ý - Dinka | 25.03.2018
Každý ať si stříká co chce. Ať je to sterimar nebo nasivin, je to každého volba :)

Jasně. nejduležitější je, aby to pomohlo, že?

Neregistrovaná/ý - Dinka

25.03.2018

Každý ať si stříká co chce. Ať je to sterimar nebo nasivin, je to každého volba :)

Neregistrovaná/ý - Martina

23.03.2018

Neregistrovaná/ý - Klaudia | 20.03.2018
v dnešní době jsou spreje do nosu pro děti hodně šetrné. jenže pokud tomu dítěti chcete pomoci, něco mu dát musíte.

To je pravda, proto používám sterimar, který je přírodní.

Neregistrovaná/ý - Stela

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Nathanela | 10.03.2018
když měla dcerka rýmu, dávala jsem ji Nasivin sensitive roztok 0,01% a pomohlo to

dáváte tyhle kapičky děten do nosíku tzv. od narození? nebo tam je nějaký odstup? Raději to asi probrat s dr,že?

Neregistrovaná/ý - Stela

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Superžena | 20.03.2018
když jsem v lékarně pro svoji ceru kupovala něco na uvolnění nosu a odhenění, doporučili mi toto http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/ je to novinka teto značky. Sirup je opravdu moc dobrý a zabere hodně rychle.

zkoušel ještě někdo ten sirup od Nasivinu? Za jakou dobu zabral a kolik stoji?

Neregistrovaná/ý - Klaudia

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Barča | 12.03.2018
Také jsem toho názoru. Není dobré, aby si dětské nosíky zvykaly na spreje, které nejsou přírodní.

v dnešní době jsou spreje do nosu pro děti hodně šetrné. jenže pokud tomu dítěti chcete pomoci, něco mu dát musíte.

Neregistrovaná/ý - Superžena

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Zdena | 19.03.2018
Záleží na každém, co mu vyhovuje. Já také stříkám mořskou vodu, ale ostatní maminky nepřesvědčuji, pokud dávají něco jiného.

když jsem v lékarně pro svoji ceru kupovala něco na uvolnění nosu a odhenění, doporučili mi toto http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/ je to novinka teto značky. Sirup je opravdu moc dobrý a zabere hodně rychle.

Neregistrovaná/ý - Zdena

19.03.2018

Neregistrovaná/ý - Barča | 12.03.2018
Také jsem toho názoru. Není dobré, aby si dětské nosíky zvykaly na spreje, které nejsou přírodní.

Záleží na každém, co mu vyhovuje. Já také stříkám mořskou vodu, ale ostatní maminky nepřesvědčuji, pokud dávají něco jiného.

Neregistrovaná/ý - Barča

12.03.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 06.03.2018
To je sice pravda, ale cpát malým dětem hned do nosu chemické spreje, není podle mě nejlepší začátek, když to jde i přírodně. Jen můj názor.

Neregistrovaná/ý - Nathanela

10.03.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 06.03.2018
To je sice pravda, ale cpát malým dětem hned do nosu chemické spreje, není podle mě nejlepší začátek, když to jde i přírodně. Jen můj názor.

když měla dcerka rýmu, dávala jsem ji Nasivin sensitive roztok 0,01% a pomohlo to

Neregistrovaná/ý - Martina

06.03.2018

Neregistrovaná/ý - Johanka z Arku | 27.02.2018
Každá maminka si to dělá po svém. Pokud to miminku pomůže, tak je uplně jedno jak se rýmy a ucpaého nosíku zbaví. Hlavně že pomůže.

Neregistrovaná/ý - Johanka z Arku

27.02.2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 25.02.2018
Já nevím, chemické věci bych dětem do nosu asi nedávala. Mě doporučila mořskou vodu i v lékárně.

Každá maminka si to dělá po svém. Pokud to miminku pomůže, tak je uplně jedno jak se rýmy a ucpaého nosíku zbaví. Hlavně že pomůže.

Cestujte levně: Tipy na prodloužené víkendy v cizině

Kuřecí maso se špenátem

Kuřecí maso se špenátem

10 hlasů
55min 608 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře pečené na zelenině

13 hlasů
1h a 25min 456kJ 170 Kč

Kuře pečené s mrkví a bramborami.

Cuketová polévka

15 hlasů
45min 256kJ 120 Kč

Cuketový krém s muškátovým oříškem.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více