Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ucpaný nos

lednl 01. 06. 2017

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Neregistrovaná/ý - Dana

26. 5. 2019

Taky ji vyzkouším. Jsem zvědavá na účinek a hlavně jsem zoufalá z toho odraného nosu.

Neregistrovaná/ý - Valerie

9. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 28. 4. 2019
Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Myslím tohle https://www.rpshop.cz/ryma/pinio-nasal-mast prý je hodně dobrá. Asi ji vyzkouším jak budu nemocná.

Neregistrovaná/ý - Petra

28. 4. 2019

Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Neregistrovaná/ý - Valerie

27. 4. 2019

Četla jsem o nějaké masti na rýmu nevíte někdo? Už nemůžu nikde dohledat název.

Neregistrovaná/ý - Sára

25. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Vendy | 27. 3. 2019
Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Také s ním mám dobrou zkušenost i jak u dospělých, tak i u dětí

Neregistrovaná/ý - Vendy

27. 3. 2019

Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Neregistrovaná/ý - Daniela

25. 3. 2019

Za mě nejlepší sprej Anežko co jsem kdy měla. Nos je dlouho volný a můžu dýchat a soustředit se na práci.

Neregistrovaná/ý - Anežka

22. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 18. 10. 2018
Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Díky moc, užívám ho a už se mi i lépe dýchá a rýma pomalinku odchází.

Neregistrovaná/ý - Simona

18. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 15. 10. 2018
Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Neregistrovaná/ý - Anežka

15. 10. 2018

Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Neregistrovaná/ý - Stanka

6. 4. 2018

Doroto, ten sirup je super. Myslím, že na trhu už někdy byl, pak se neprodával a teď je zase k dostání. Je perfektní pro děti, poněvadž ty, co nesnesou sprej, jako moje dcera, tak je to pro ne ideální. Uvolní dutiny.

Neregistrovaná/ý - Natanelka

27. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Dorota | 27. 3. 2018
je tu maminka, která svému dítěti zkoušela dávát ten nový sirup od Nasivinu? Dnes nám ho doporučila paní v lékarně http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

ještě jsem o tom nikdy neslyšela? Je to nějaká novinka?

Neregistrovaná/ý - Dorota

27. 3. 2018

je tu maminka, která svému dítěti zkoušela dávát ten nový sirup od Nasivinu? Dnes nám ho doporučila paní v lékarně http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Diana

27. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Dinka | 25. 3. 2018
Každý ať si stříká co chce. Ať je to sterimar nebo nasivin, je to každého volba :)

Jasně. nejduležitější je, aby to pomohlo, že?

Neregistrovaná/ý - Dinka

25. 3. 2018

Každý ať si stříká co chce. Ať je to sterimar nebo nasivin, je to každého volba :)

Neregistrovaná/ý - Martina

23. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Klaudia | 20. 3. 2018
v dnešní době jsou spreje do nosu pro děti hodně šetrné. jenže pokud tomu dítěti chcete pomoci, něco mu dát musíte.

To je pravda, proto používám sterimar, který je přírodní.

Neregistrovaná/ý - Stela

20. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Nathanela | 10. 3. 2018
když měla dcerka rýmu, dávala jsem ji Nasivin sensitive roztok 0,01% a pomohlo to

dáváte tyhle kapičky děten do nosíku tzv. od narození? nebo tam je nějaký odstup? Raději to asi probrat s dr,že?

Neregistrovaná/ý - Stela

20. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Superžena | 20. 3. 2018
když jsem v lékarně pro svoji ceru kupovala něco na uvolnění nosu a odhenění, doporučili mi toto http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/ je to novinka teto značky. Sirup je opravdu moc dobrý a zabere hodně rychle.

zkoušel ještě někdo ten sirup od Nasivinu? Za jakou dobu zabral a kolik stoji?

Neregistrovaná/ý - Klaudia

20. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Barča | 12. 3. 2018
Také jsem toho názoru. Není dobré, aby si dětské nosíky zvykaly na spreje, které nejsou přírodní.

v dnešní době jsou spreje do nosu pro děti hodně šetrné. jenže pokud tomu dítěti chcete pomoci, něco mu dát musíte.

Neregistrovaná/ý - Superžena

20. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Zdena | 19. 3. 2018
Záleží na každém, co mu vyhovuje. Já také stříkám mořskou vodu, ale ostatní maminky nepřesvědčuji, pokud dávají něco jiného.

když jsem v lékarně pro svoji ceru kupovala něco na uvolnění nosu a odhenění, doporučili mi toto http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/ je to novinka teto značky. Sirup je opravdu moc dobrý a zabere hodně rychle.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Polévka ze žluté řepy

Polévka ze žluté řepy

0 hlasů
1h a 20min 30 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Lívance

12 hlasů
1h a 5min 738kJ 65 Kč

Něco sladkého k obědu, pro děti i dospělé.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více