Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ucpaný nos

lednl 01. 06. 2017

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Neregistrovaná/ý - LussyB

včera 21:10

Nejlepší je podpořit imunitu a vůbec tu rýmu nechytit. Na to je nejlepší kozí kolostrum :)

Neregistrovaná/ý - Dana

23.12.2019

Já radši kupuju to klasické balení jako má třeba nasivin, to velké mi přijde zbytečné právě kvůli té trvanlivosti.

Neregistrovaná/ý - Léňa

22.12.2019

Dlouho ... no tak hlavně záleží na trvanlivosti ..

Neregistrovaná/ý - Léňa

19.12.2019

Můžu se zeptat jestli je nutné u dětí používat i tu mořskou vodu ?

Neregistrovaná/ý - Debora

07.12.2019

Za mě určitě na rýmu nasivin sensitive, pomáhá mě i synovi. Jsem maximálně spokojená

Neregistrovaná/ý - Herbinka

05.12.2019

Neregistrovaná/ý - Tomiana | 04.12.2019
nám zase pomáhá Nasivin sirup. je to určeno pouze dětem a dovolim si říct, že je mnohem lepší než Nasivin kapičky

nikdy jsem o něm neslyšela. Je to novinka?

Neregistrovaná/ý - Tomiana

04.12.2019

nám zase pomáhá Nasivin sirup. je to určeno pouze dětem a dovolim si říct, že je mnohem lepší než Nasivin kapičky

Neregistrovaná/ý - Nina

11.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.10.2019
To je největší otrava, hlavně, když to nemůžete vyležet. Tak mám vždy v kabelce sprej do nosu, abych mohla dýchat.

Já používám dobrý sprej do nosu. Uvolní nos a stejný krém.

Nejlepší je solný roztok nebo proplachování slanou vodou. A mentolový sprej od justu na polštář či na tričko

Neregistrovaná/ý - Amanlka

07.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.10.2019
To je největší otrava, hlavně, když to nemůžete vyležet. Tak mám vždy v kabelce sprej do nosu, abych mohla dýchat.

není potřeba to podcenovat. Na tohle opravdu stačí Nasivin, čaj a něco na teplotu

Neregistrovaná/ý - Nina

28.10.2019

Neregistrovaná/ý - Plataha

04.10.2019

na ucpaný nos mně pomáhá jedině Nasivin https://www.drmax.cz/nasivin-0-05-nosni-sprej-pro-dospele-a-deti-od-8-let-10ml?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B7-2AKFKOUhkL2Pk84Me0ITWRZgd2_pLNNPBqEuPjbzCJ5bMOGf-NhoC2fsQAvD_BwE a to jsem vyzkoušela všechno

Neregistrovaná/ý - Mia

30.09.2019

Mě s tímto počasím už teda pěkně otravuje nachlazení. Nejhorší je ucpaný nos.

Neregistrovaná/ý - Katka

28.06.2019

Pinio nasal mast používám vždy když mám rýmu. Do té doby jsem měla neskutečně rozedraný nos a je super, že ho i uvolňuje.

Neregistrovaná/ý - Dana

26.05.2019

Taky ji vyzkouším. Jsem zvědavá na účinek a hlavně jsem zoufalá z toho odraného nosu.

Neregistrovaná/ý - Valerie

09.05.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 28.04.2019
Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Myslím tohle https://www.rpshop.cz/ryma/pinio-nasal-mast prý je hodně dobrá. Asi ji vyzkouším jak budu nemocná.

Neregistrovaná/ý - Petra

28.04.2019

Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Neregistrovaná/ý - Valerie

27.04.2019

Četla jsem o nějaké masti na rýmu nevíte někdo? Už nemůžu nikde dohledat název.

Neregistrovaná/ý - Sára

25.04.2019

Neregistrovaná/ý - Vendy | 27.03.2019
Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Také s ním mám dobrou zkušenost i jak u dospělých, tak i u dětí

Neregistrovaná/ý - Vendy

27.03.2019

Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Banánový salát

Banánový salát

14 hlasů
20min 429 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Těstoviny s mletým masem

11 hlasů
35min 832kJ 95 Kč

Restované mleté maso s těstovinou.

Ryba dušená s jarními kopřivami

1 hlas
50min 440kJ 220 Kč

Zdravá ryba se zdravými kopřivami, vyzkoušejte tento jedn...

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více