Diskuse na téma Browlift

06. 07. 2017 | Plastická chirurgie

Ahoj máte někdo zkušenost s Brow liftem? Popřípadě kde jste byly a byly jste spokojené ?

Soňa 30.05.2023

Já bych chtěla jít na lifting obličeje, toužím po tom už dlouho a chci do toho už konečně jít. Můžete kdo jste na to byl sdílet vaši zkušenost, ideálně doporučit dobrého doktora v Praze?

Dianadia Soňa 31.05.2023

Za sebe můžu určitě doporučit pana doktora Cheimarise z ABClinic v Praze. Má vyloženě zlaté ruce, byla jsem u něj na faceliftu a ani v těch nejoptimističtějších představách jsem si to nepředstavovala takhle dokonalý :-)

Olina 24.06.2021

mě to koupili děcka k narozeninám a byla jsem v aether clinic a tam měli hezký přístup, byli moc milí a vstřícní, uklidňovali mě, ať nejsem nervozní a potom ta péče byla taky dobrá

Andrea 30.10.2018

Mamka byla na operaci horních víček v Amaryllis centru a byla moc spokojená. Prošla i konzultacemi na plastických chirurgiích, ale tam to na ni nepůsobilo moc dobře a dostala hrozný strach, takže jsem se snažila najít něco jiného a naštěstí jsem dostala doporučení tady na to centrum kde to naštěstí dopadlo nad mé očekávání a maminka zde zákrok absolvovala.

Ema 10.07.2017

Zkuste si vyhledat kliniky a pak si projít jejich recenze přímo klientů, co mají na stránkách, to si myslím, že je nejdůvěryhodnější. Zkuste mrknout, jak to mají tady třeba ať víte, co tím myslím www.aesthevita.cz/klienti


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat