Diskuse na téma Klinika

10. 07. 2017 | Plastická chirurgie

Pěkný den, chtěla bych mamce zaplatit zákrok, a to browlift, ale potřebovala bych poradit, na jakou kliniku se obrátit. Budu ráda za radu od někoho, kdo někde nějaký zákrok podstoupil a byl spojený, já sama s tímto zkušenosti totiž nemám.

Bertička 16.10.2023

Dobrý den, docela dlouho jsme doma řešily problém s mužem a to ohledně vlasů. Začali mu pomalu ustupovat vlasy a on z toho začal být zoufalí. Zkoušeli jsme všechno co bylo možné vyzkoušet a nic. Za rok se mu ztratila polovina vlasů a začal plešatět na temeni. Našla jsem pak zprostředkovatele NewHair, kteří zařizují transplantace vlasů v Turecku, přesněji tedy v Istanbulu. Řeknu Vám, že kdyby to potkalo mě, obrátím se na ně. Neuvěřitelný servis, práce i profesionalita.

Karla Bertička 20.10.2023

To mě docela zajíma jak to probíhá? Já teda sama nemám s vlasy problém, ale brácha to má strašný na to kolik mu je. :( Taky jsem se s ním o tom už bavila a byl by ochotný to podstoupit, ale právě vymýšlí kde a u koho a hledá si informace, ceny a tak.

Bertička Bertička 25.10.2023

No kontaktujete je, máte bezplatnou konzultaci buď osobní nebo online. Následně Vám do tří dnů dojde odpověď jaký zákrok je možný a pak se jen domluvíte na terminu a oni vše ostatní zařídí. Letenky, hotel, řidiče, delegátku, vyšetření a kliniku. Ceny a víc info máte tady https://newhair.cz/transplantace-vlasu-cena/. Podle mě ceny nesrovnatelné s Českem i s co se týče služeb. Neskutečně ochotní doktoři, sestry, vše vysvětleno dopodrobna. Péče opravdu na jedničku s doživotní zárukou.

miška4 30.05.2023

Výborní jsou na pražské klinice ABClinic, mám s nima osobně skvělou zkušenost a moje dvě další kamarádky u nich taky byly a moc chválí ;-)

Lenka miška4 31.05.2023

A na čem jsi tam prosím tě byla? Chtěla bych jít na lifting obličeje a nevím ke komu.

Fany 24.06.2021

zkuste v Praze www.aetherclinic.cz , tam jsem četla dobré recenze a kamarádka tam byla, sice na něčem jiném, ale byla spokojená

Mirka Fany 05.03.2022

No jestli seberu odvahu, tak bych chtěla zamířit na tuto kliniku, ale ten strach dělá moc :(. Přece jenom jde o obličej tak mám aby to bylo podle mých představ.

Romča Fany 06.03.2022

Mohla bych se zeptat, jaké ošetření máš za sebou ? :)

Anetka 26.04.2019

No, v lete si to neumim ani predstavit, ja chodim v sukni skoro porad!

Dana 24.04.2019

Presne jak rikas :-( uz nechci i letos v lete nohy porad jen schovavat!

Anetka 22.04.2019

To ano, v lete to nevypada moc dobre, nedivim se ti ze chces jit na zakrok a v Amaryllis centrum, tam budes spokojena, venuji se spoustu vecem a jiste maji bohate zkusenosti.

Dana 14.04.2019

Trapi me křečové žíly, neni to nic hezkeho amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/metlicky-krecove-zily

Anetka 09.04.2019

Ahoj, naco presne by jsi k nim chtela jit?

Dana 05.04.2019

Zdravím ženy :-) mate prosim nekdo zksuensoti s klinikou Amaryllis centrum? Dekuji

NinaC 27.12.2017

Nakonec jsem dostala tip na tuto kliniku www.aesthevita.cz od své dlouholeté kamarádky, která se vrátila ze zahraničí zpátky na Moravu a byla jsem vyvalená, jak dobře vypadá, tak se mi samozřejmě pochlubila, že se o ni stará pan doktor Pilka z této kliniky.

Saskia 13.12.2017

Pro jakou kliniku jste se Nino nakonec rozhodla ? :)

Gábina 19.11.2017

Já jsem byla velice spokojená s panem doktorem Pilkou z Aesthevity, který mi browlift dělal. Nechám vám tu odkaz ať si o klinice můžete zjistit více www.aesthevita.cz

Kamča 09.11.2017

Chodím na protivráskové ošetření pleti do Laboratory beauty v Praze. :o)

Peťa Kamča 12.11.2017

A co to je prosím? Něco takového sháním.

Kamča Peťa 23.11.2017

Provádějí ho zde http://laboratorybeauty.cz/

Vanesa Kamča 27.11.2017

Salón je luxusní a opravdu vše dělají kvalitně. Je to dobrá volba, svěřit se do jejich rukou.

Erikaa Vanesa 28.11.2017

Oblíbila jsem si chodit také i k jejich masérce. Postupně zkouším jejich služby.

Elen 08.11.2017

Já být Vámi, tak se spíše zaměřím na Pražské kliniky, nevím odkud jste, ale určitě se vyplatí si za něčím takovým do Prahy přijet.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat