Diskuse na téma Nechuť ke sportování

15. 03. 2010 | Hubnutí

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Vally22 05.02.2023

Kaficko11: Mám udělanou objednávku v dragonfly tak snad jsem vzala dobře velikost, už se moc těším

Denda 29.11.2023

Máte někdo zkušenost s nějakou nízkosacharidovou dietou? Můžete se prosím podělit o zkušenost?

simca 10.12.2023

Já jsem zhubla s ketofitem https://www.ketofit.cz/jahodovy-proteinovy-koktejl-20-porci, zkušenost mám přes 3 měsíce, naučilo mě to pravidelnosti. Začínala jsem na koktejlech. Byly moc dobré.

SoňaB simca 15.12.2023

Kolik jsi těch koktejlů prosím denně mohla vypít? Chtěla bych taky se sebou něco dělat po novém roce.

simca simca 21.12.2023

Pila jsem 4-5 denně, podle chuti, vyhovovalo mi, že si je můžu vzít sebou do kabelky a namíchat kdekoli.

Malika 10.01.2024

Taky bych měla začít něco dělat, ale furt se mi nějak nechce. Skončím v zimě zase asi jen u lyží :-)

KatkaM 21.01.2024

Dřív jsem to tak měla, protože jsem chodila mezi lidi do posiloven, na lekce apod. Cvičím doma podle cvickyonlajn a je to skvělý, vzhledem k tomu, že mám doma malou cácorku, nemusím se nikam chystat a cvičím kdy chci.

AndreaVon KatkaM 24.01.2024

To bych taky potřebovala, protože dostat se někam s dětma je nemožný. Koukala jsem na web, je tam toho na výběr teda spoustu, co cvičíš nejradši?

miška4 15.02.2024

Já jsem zhubla s https://www.ketodiet.cz/ a moc to doporučuju. Dlouho se mi to nedařilo a s touhle dietou to šlo rychle a snadno :) navíc mají opravdu dobrá jídla, doteď si od nich objednávám :) koukněte na to, mají teď 25% slevu ;)

Tana miška4 29.03.2024

A hlavně KetoDiet i dobře chutná :-) zkoušela jsem toho víc, ale tahle dieta je podle mě bezkonkurenční.

Lejlinka 26.03.2024

Běžte do ketofitu, ten mi pomohl zhubnout 13 kg, po prvním týdnu to už půjde samo. Hlad jsem neměla, někdy chuť, což zachránilo jejich oříškový máslo :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat