Diskuse na téma Vánoční dárek pro děti

Ahoj maminky, obracím se na vás s dotazem a tím pádem i prosbou o inspiraci. Co letos kupujete dětem k vánocům? Podělte se rady a typy :)

Radka 24.11.2018

To je pravda , cihličky máme doma od minulých vánoc a děti s s nimi hodně hrají.

UNICORN 19.11.2018

KOUPILA JSEM JI KALHOTKY

Jitka 18.11.2018

Ahoj vůbec nevím co mám koupit našim malým dětem na Vánoce.Mají 4 roky a chtěly by nějakou stavebnici.

Vlasta Jitka 20.11.2018

Zkus jim koupit třeba cihličky pro dětičky.Výborné kostky pro malé děti

Jitka Vlasta 27.11.2018

Už jsem tu hru dětem koupila.Vůbec nevím,že se takové kostky prodávají.Děti budou hodně překvapené z dárku

Koupila jsem bazének s balónky a ještě se budu koukat... Jinak neteři něco s tlapkovou patrolou nebo ledovým království...

denisa 12.12.2017

mrkni se na notino,já jsem tam kupovala neteři dárek a mají nádherný výběr opravdu,je tam sekce děti a můžeš vybrat jak pro holky tak pro kluky

Andrea 11.12.2017

Ahoj já bych ráda koupila naší 5 leté dceři na lyže nějakou dobrou termosku aby měla stále teplý čaj.Úplně nejlepší by bylo kdyby byla i s pítkem aby se jí z toho dobře pilo jelikože je malá.

Simča Andrea 15.12.2017

Velmi dobré termosky mají na www.inteligentni-termoska.cz náš syn ji má už od dvou let,jelikož má pítko,což je super, jsme s ní velmi spokojeni.

Janka 07.12.2017

Výborný e-shop je http://www.rajhracky.cz/ dá se vybrat podle pohlaví a podle veku. Mají tam dobre vyresené kategorie. Kupovala jsem tam uz nekolik dárku a vzdycky mely uspech, protoze byly originální.

Bára Janka 14.12.2017

Jani, moc ti dekuju za odkaz. Jetse na poslední chvíli jsem tam objednala nekolik dárku. Mej se

Mirka 26.11.2017

Chci si k Vánocům udělat radost a nakoupít komplet výbavu pro miminko které se narodí koncem února. Momentálně sháním kvalitní lahvičky, tak se chci zeptat zda má někdo doma lahvičku Nuk nějakou http://www.nuk.cz/ ?

Šárka Mirka 28.11.2017

Mirko já mám moc dobrou zkušenost s lahvičkami značky nuk. Když byl náš Vojtíšek malinkej tak si po kojení na lahev od nuk hodně rychle zvykl :)

Mirka Šárka 30.11.2017

Vážně? Mě se ty jejich lahvičky právě moc líbí

Markéta 25.11.2017

Ahojky :) Tak já mám zatím jasno jen o jednom dárku, a to o stavebnici pro malou. Na veletrhu v Letňanech jsme viděli ji viděli a dost nás zaujala. Teším se, co na ni řekne :) Jo, jinak je to tato stavebnice - http://www.magformers.cz/

Svaťka Markéta 01.12.2017

Markéto, dívala jsem na jejich stránky a taky se mi ta stavebnice líbí. Mám ale dotaz... Pro jak staré děti je stavebnice určena? Vím, že je to na webu uvedeno, ale mě by spíše zajímaly reálné názory...

Renata Svaťka 18.12.2017

Holky, myslíte, že když si tu stavebnici objednám, že mi do vánoc dojde? Jako takhle... Jasně, dárky jsem nechala na poslední chvíli, jak jinak, ale tuhle stavebnici prostě musím mít :( Díky za rady...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat