Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nespí se mnou..........

anna 16. 03. 2010

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Lea

16. 3. 2010

Já teda nechci být špatným prorokem, asi to nikdo nechce slyšet, ale nemůže v tom být někdo jiný? Většinou, když má muž milenku, tak už nemá touhu spát s manžekou a ne vždy chce odejít, tak se to snaží hrát na obě strany. To znamená, že doma je hodný, pozorný..... jen není schopen sexu. Ale třeba mu to prostě jen nejde, má fyzický problém, ale k lékaři se jít stydí. Jeho ego mu to nedovolí. Držím palce, ať se vše vyyřeší.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Grilovaný kapr

Grilovaný kapr

7 hlasů
40min 679 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bůčková roláda

10 hlasů
1h a 30min 1636kJ 260 Kč

Roláda z bůčku plněná mletým masem.

Treska s paprikou a fíky

12 hlasů
55min 349kJ 145 Kč

Pikantní, netradiční a velmi chutné.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více