Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nespí se mnou..........

anna 16. 03. 2010

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Mirek

18.03.2010

Neregistrovaná/ý - .....

18.03.2010

gay?

pírko

17.03.2010

Neregistrovaná/ý - Macy | 16.03.2010
Já mám kamarádku, která řeší stejný problém. Ale je mlaší, ještě jí zdaleka není 40. Prej manžel ženskou nemá, prej je fakt tak línej.. Hmmmm nevím. Na tohle snad není llínej žádnej chlap, ne?

taky myslím

Neregistrovaná/ý - Soňa

17.03.2010

Neregistrovaná/ý - Monča | 16.03.2010
Pokud je váš vztah jinak ok, tak si někoho na sex najdi. Ale jen na sex, žádný vztah. Třeba to pak bude vyhovovat všem a budete všichni šťastní. Proč ničit jinak fungující manželství jen proto, že mu TO nejde.

no jo , ale ono se řekne milence a hůř hledá. A pak taky - co když se to manžel dozví - unese to jeho ego? A nebo - co když se pak do milence zamiluje? A naposled - co když ten milenec bude ženatý? stavět svojí sex potřebu na slzách někoho jiného? ach jo - všechno je okolo chlapů - a pán tvorstva jen řekne - nejde mi to všichni jsou sobci

Neregistrovaná/ý - Alá

17.03.2010

Neregistrovaná/ý - Monča | 16.03.2010
Pokud je váš vztah jinak ok, tak si někoho na sex najdi. Ale jen na sex, žádný vztah. Třeba to pak bude vyhovovat všem a budete všichni šťastní. Proč ničit jinak fungující manželství jen proto, že mu TO nejde.

jenomže .... nejde? tak pokud by měl svojí ženu rád, tak s tím něco udělá. A mmch uspojit jí může i jinak. podle mě je to sobec. když to jemu ,,nejde,, tak i manželka bude mít smolíka? jediné co bych pochopila je vážná nemoc

Neregistrovaná/ý - Monča

16.03.2010

Neregistrovaná/ý - Macy

16.03.2010

Já mám kamarádku, která řeší stejný problém. Ale je mlaší, ještě jí zdaleka není 40. Prej manžel ženskou nemá, prej je fakt tak línej.. Hmmmm nevím. Na tohle snad není llínej žádnej chlap, ne?

Neregistrovaná/ý - :)

16.03.2010

a nebyl tvůj muž přítomen porodu?třeba je zde příčina,že prý se to stává.......

Lea

16.03.2010

Já teda nechci být špatným prorokem, asi to nikdo nechce slyšet, ale nemůže v tom být někdo jiný? Většinou, když má muž milenku, tak už nemá touhu spát s manžekou a ne vždy chce odejít, tak se to snaží hrát na obě strany. To znamená, že doma je hodný, pozorný..... jen není schopen sexu. Ale třeba mu to prostě jen nejde, má fyzický problém, ale k lékaři se jít stydí. Jeho ego mu to nedovolí. Držím palce, ať se vše vyyřeší.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kapr s celerem

Kapr s celerem

8 hlasů
1h a 5min 452 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Telecí závitky

10 hlasů
1h a 10min 528kJ 160 Kč

Závitky plněné bazalkou.

Vepřové maso na majoránce

6 hlasů
1h a 20min 528kJ 140 Kč

Vepřové maso vonící majoránkou.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více