Problémy s partnerem či manželem

Problémy s partnerem či manželem. Muži jsou prý z Marsu a ženy z Venuše, proto nemají společnou řeč. Poraďte si, jak ji najít a podělte se o problémy.

Nespí se mnou..........94 příspěvků

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to ...

Aster 29.10.2020
Holky, já vám něco poradím - praštěte hlavou o zeď - to pomůže :D

nechce se rozvést14 příspěvků

žiju s přítelem už 4 roky, ale stále zůstává formálně ženatý. Bojím se, že už to tak zůstane...ze za...

Laugher 28.01.2017
Tohle bych opravdu nesnesla

Muj pritel mi nevoni....29 příspěvků

Ahojky,mám takový menší,ale ve své podstatě docela obrovský problém:-/...s mým přítelem chodím sice ...

Veronika 04.01.2019
nezkoušela jsi nějaky olejiček, ktery prijemne voni? Pojat to jako masaž a pak to bude určite lepši....

Co nás ve vztahu spolehlivě ubíjí29 příspěvků

Příčin, proč si zdánlivě z ničeho nic přestaneme rozumět, může být několik: neustálá kritika, konec ...

Simona 12.12.2018
nejhorší je, když dva spolu nespí. Je to začátek konce.Znám to z vlastní zkušenosti. Jen u nás byl p...

Orální sex42 příspěvků

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že m...

Zlatka21 21.05.2020
na tomto webu jsem taky neměla s ničím problém, vždy bylo všechno v pohodě

Nevsima si me ........4 příspěvky

Dobry den mam takovy problem s pritelem jsem pul roku vim ze to neni dlouha doba ale mam takovy poci...

Laugher 28.01.2017
Já bych mu to řekla a kdyby mě neposlouchal, tak bych s ním nikde nešla

Nový přítel sportovec13 příspěvků

Dobrý den, možná se sem toto téma úplně nehodí, ale nevím, kam jinam to dát. Našla jsem si nového ...

Laugher 28.01.2017
Určitě mu to řekni

Bejvalka2 příspěvky

Zdravím všechny přítomné :) Myslím, že je hodně žen, které se ve vztahu potýkaly s pojmem ,,bejvalka...

Laugher 03.01.2017
Já bych tak rychlé závěry jako ukončování vztahu rozhodně nedělala. Spíš bych si o tom v klídku a po...

neprojevuje o mne zajem...1 příspěvek

Dobry,ja jsem s manzelkou 12let z toho byla 8let na materske...do te doby bylo vse v poradku.Ted kdy...

Laugher 28.01.2017
Když vás neposlouchá, tak se rozveďte. Nebyl byste první ani poslední

Co podniknout na jeho jmeniny?12 příspěvků

čaute lidi můj drahý bude mít svátek, v naší rodině takové věci neslavíme,ale u nich ano.Tak chci na...

Mery 21.11.2018
co mu dát speciální dárek ve formě striptyzu a na sobě mít jenom krásné krajkové prádlo, bodyčko, ko...

nevim si rady :(1 příspěvek

Dobrý den, letos mi bude 20 let, našla jsem si po roce partnera kterému bylo letos 22, jsme spolu 5 ...

Laugher 28.01.2017
Zkuste se ho zeptat na všechno, co Vás trápí

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Magie lásky20 příspěvků

Ahoj mám problémy s přítelem, někde jsem se dočetla o magii lásky, máte s tím někdo zkušenost? Jak t...

Laugher 28.01.2017
Tak s magií zkušenost opravdu nemám

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

21 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
49 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:41
35 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:55

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat