Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Problémy s partnerem či manželem

Problémy s partnerem či manželem. Muži jsou prý z Marsu a ženy z Venuše, proto nemají společnou řeč. Poraďte si, jak ji najít a podělte se o problémy.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
56 příspěvků Nespí se mnou.......... Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???>:(>:(
moravačkaaja-17 22. 1. 2017
14 příspěvků nechce se rozvést Tohle bych opravdu nesnesla
Laugher 28. 1. 2017
20 příspěvků Muj pritel mi nevoni.... Nejlepší je mu to říct asi polopatě
Laugher 28. 1. 2017
28 příspěvků Co nás ve vztahu spolehlivě ubíjí Mě hrozně ubíjí naše hádky o úplných kravinách
Laugher 28. 1. 2017
4 příspěvky Orální sex Musíte si o tom promluvit
Laugher 28. 1. 2017
4 příspěvky Nevsima si me ........ Já bych mu to řekla a kdyby mě neposlouchal, tak bych s ním nikde nešla
Laugher 28. 1. 2017
13 příspěvků Nový přítel sportovec Určitě mu to řekni
Laugher 28. 1. 2017
2 příspěvky Bejvalka Já bych tak rychlé závěry jako ukončování vztahu rozhodně nedělala. Spíš bych si o tom v klídku a po...
Laugher 3. 1. 2017
1 příspěvek neprojevuje o mne zajem... Když vás neposlouchá, tak se rozveďte. Nebyl byste první ani poslední
Laugher 28. 1. 2017
11 příspěvků Co podniknout na jeho jmeniny? Možná nějaký výlet nebo mu koupit něco s elektroniky
Laugher 28. 1. 2017
1 příspěvek nevim si rady :( Zkuste se ho zeptat na všechno, co Vás trápí
Laugher 28. 1. 2017
0 příspěvků kwesi67@hotmail.com
20 příspěvků Magie lásky Tak s magií zkušenost opravdu nemám
Laugher 28. 1. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat