Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nespí se mnou..........

anna 16. 03. 2010

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Neregistrovaná/ý - Lenka

dnes 12:06

Holky nechala jste si některá zvětšovat prsa? jak moc to bolí po operaci? budu muset brát nějaká analgetika?

Neregistrovaná/ý - Alena

06.01.2019

Neregistrovaná/ý - Pavel | 12.12.2018
taky mě napadlo, zda nemuže mít problémy s erekci . Promluvili jste si o tom?

taky by mě napadlo právě tohle. Bud má někoho jiného neo to bude erekce. Pokud je to v erekci, dá se to řešit, jen se o otm musí mluvit, pokud je v tom někdo jiný, bude to těžší

Neregistrovaná/ý - Pavel

12.12.2018

taky mě napadlo, zda nemuže mít problémy s erekci . Promluvili jste si o tom?

Neregistrovaná/ý - Denis

10.12.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 30.11.2018
S erotickou hrackou je vzdy uspech!

která je ted hodně moderna? Nebo se nejvíce použiva? Chtěl bych své přítelkyni udělat radost a chci jit na jistotu. Takže co mi doporučite? Kuličky, nebo vibrator?

Neregistrovaná/ý - Eliška

30.11.2018

S erotickou hrackou je vzdy uspech!

Neregistrovaná/ý - Alžběta

28.11.2018

Neregistrovaná/ý - Agata | 27.11.2018
taky bych se přikláněla k nějakým pomůckám, masáží, pěknému prádlu a podobně. Tohle vždycky zabere

taky bych na to šla takhle. udělala bych dobrou večeři, láhev vína, krásné erotické prádlo, svíčky, masáž a pak třeba vytáhnout nějakou hračku....

Neregistrovaná/ý - Agata

27.11.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 23.11.2018
Anooo, nebo eroticke pomucky, zkusit neco noveho!

taky bych se přikláněla k nějakým pomůckám, masáží, pěknému prádlu a podobně. Tohle vždycky zabere

Neregistrovaná/ý - Eliška

23.11.2018

Neregistrovaná/ý - Mery | 21.11.2018
nebo co ho zkusit malinko navnadit na krásné milování třeba erotickým prádlem

Anooo, nebo eroticke pomucky, zkusit neco noveho!

Neregistrovaná/ý - Mery

21.11.2018

nebo co ho zkusit malinko navnadit na krásné milování třeba erotickým prádlem

Neregistrovaná/ý - Ďolik

20.11.2018

Nevím jestli sem můžu z nejakym problémem z erekcí

Neregistrovaná/ý - Lili

16.11.2018

Nekdy to muze az spadnou do stereotypu, to chce nejake oziveni.

Neregistrovaná/ý - Valerie

26.09.2018

pokud je to erekci, tak zkus tohle http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu pokud je ten problém hlubší, tak dr. a nebo vyměnit partnera

Neregistrovaná/ý - Beatrice

11.09.2018

moravačkaaja-17 | 22.01.2017
Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???

no nejlepší bude si s ním promluvit proč to tak je a hledat řešeni toho problému. Pokud to bude erekci, dá se to řešit

Neregistrovaná/ý - Beata

26.07.2018

nemuže mít třeba problém s erekcí a stydí se za to?

Laugher | 03.01.2017
Když s vámi partner přestane spát, značí to nějaký problém. Aby vztah fungoval, je třeba najít řešení. Většinou se říká, že v posteli sex odmítá žena a je to ona, kdo si stěžuje na bolesti hlavy a vymýšlí nejrůznější výmluvy. Jenže praxe je úplně jiná. Spousta zástupkyň něžného pohlaví si stěžuje na pravý opak – ten, kdo se v ložnici vyhýbá sexu, je muž!

Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???

Neregistrovaná/ý - Karel

16.01.2017

Pokud má problém s erekcí, nasaď mu Erectan. Pokud s Tebou nespí schválně, najsi si milence nebo nového přítele....

Laugher

03.01.2017

Když s vámi partner přestane spát, značí to nějaký problém. Aby vztah fungoval, je třeba najít řešení. Většinou se říká, že v posteli sex odmítá žena a je to ona, kdo si stěžuje na bolesti hlavy a vymýšlí nejrůznější výmluvy. Jenže praxe je úplně jiná. Spousta zástupkyň něžného pohlaví si stěžuje na pravý opak – ten, kdo se v ložnici vyhýbá sexu, je muž!

Neregistrovaná/ý - Renda

28.12.2016

Buď mu nestojí a stydí se...... popřípadě chce něco perverzního za což se stydí na což bych vsázel nebo je gay nebo to holt nechce......vyber si jedno z toho je pravda

Neregistrovaná/ý - Saša

20.12.2016

Neregistrovaná/ý - René | 24.11.2016
Jj, s ním je to jak po másle....Nádhera!

Snad pomůže i nám, dostat se zpátky do nálady pro dlouhé noční radovánky...Poslední dobou mě to už přestává bavit, jak je prý věčně unavený!!! Teď aspoň poznám, zda to není jen výmluva!

Neregistrovaná/ý - René

24.11.2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 15.11.2016
Jasně, chlapi to mají rádi. Super je lubrikant přímo od Erectanu. To je pak o dlouhém dovádění.....

Jj, s ním je to jak po másle....Nádhera!

x

Smíchejte zázvor s rýží a připravte se na divokou noc

Květák s dýňovými semínky

Květák s dýňovými semínky

10 hlasů
30min 1959 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Treska na fenyklu

9 hlasů
35min 258kJ 160 Kč

Ryba připravená dietně.

Pikantní hovězí guláš

10 hlasů
55min 445kJ 170 Kč

Hovězí guláš zahuštěný chlebem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více