Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nespí se mnou..........

anna 16. 03. 2010

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Neregistrovaná/ý - Johny

16. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Jiřík | 18. 2. 2015
Vy mate starosti.... Já bych chtěl denně a mlada mi dala naposledy před 10ti měsíci.... A najít si milenku? Ty už snad ani nejsou....

Musí to být žena,jsi spoután předsudky,při použití gelu to může být hezčí s vyzrálým mužem.Lepší nežli ženská zrada,teplá prdel kamaráda!

Neregistrovaná/ý - karma5

30. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - heaktg2 | 30. 9. 2016
Takový čláááánky si čtou hlavně ty 200kg radoby matky,co maji hyperaktivní parchanty a kila hormonální antikoncepce v sobě,a ty zmetky co pak vy.s.e.r.o.u jsou pak postiženi syndromem ADHD.... doporučuji videa,články a knihdy dr.Hnízdila,který varuje že se rodí děcka s postižením díky tomu že jsou matky zdegenerované z prášků,a otcové těch individuí na "TO" pak platí alimenty.Není se co divit,že se pak soudí a prostestují.

to je konec už jsi odpoutaná jak říká psycholog....od toho vztahu... to je na rozvod

Neregistrovaná/ý - heaktg2

30. 9. 2016

Takový čláááánky si čtou hlavně ty 200kg radoby matky,co maji hyperaktivní parchanty a kila hormonální antikoncepce v sobě,a ty zmetky co pak vy.s.e.r.o.u jsou pak postiženi syndromem ADHD.... doporučuji videa,články a knihdy dr.Hnízdila,který varuje že se rodí děcka s postižením díky tomu že jsou matky zdegenerované z prášků,a otcové těch individuí na "TO" pak platí alimenty.Není se co divit,že se pak soudí a prostestují.

Neregistrovaná/ý - Terka

21. 12. 2015

Sandriskaa | 18. 12. 2015
Ahoj holky, taky jsme zažívali noci, kdy to manželovi nešlo a pak se nic nedělo. Já z toho byla nešťastná, on to nedával na sobě znát. Prohodili jsme řeč a začali situaci řešit přes odborníky. Vyzkoušeli jsme z doporučení taky Erectan a zatím dobrý a snad už i do budoucna.

Ahoj, kamoška mluvila, že ho bere manžel a pomohl mu, tak ať zabere i u nás, když je pro Vás všechny tak účinný!!!

benca

21. 12. 2015

zatial sme taky problem nemali, ale drzime palce, nech je to u kazdej vas v manzelstve a v intimnej oblasti , tak ako si zelate

Sandriskaa

18. 12. 2015

Niccol | 27. 11. 2015
Ahojky, manžel ho taky bere. Jsme spokojení.

Ahoj holky, taky jsme zažívali noci, kdy to manželovi nešlo a pak se nic nedělo. Já z toho byla nešťastná, on to nedával na sobě znát. Prohodili jsme řeč a začali situaci řešit přes odborníky. Vyzkoušeli jsme z doporučení taky Erectan a zatím dobrý a snad už i do budoucna.

Sandriskaa

18. 12. 2015

Niccol | 27. 11. 2015

Niccol

27. 11. 2015

Tichavka | 29. 10. 2015
Ahojky, docela Tě chápu. My museli projít podobnou situací a dlouho trvalo, než jsme vyřešili. Manžel měl problémy s erekcí, tak jsme spolu byli málo. Já byla nešťastná a on se o tom nechtěl bavit. Pak jsem se pobavila s kamarádkou a zjistila, že řešení může být v přípravku Erectan. Koupila jsem ho levněji než v lékárně na stránce www.erectan.cz. Manžel to chtěl taky vyřešit, tak začal přípravek brát pravidelně. Dost nám to ve vztahu pomohlo. Těšíme se na sebe oba.

Tichavka

29. 10. 2015

Ahojky, docela Tě chápu. My museli projít podobnou situací a dlouho trvalo, než jsme vyřešili. Manžel měl problémy s erekcí, tak jsme spolu byli málo. Já byla nešťastná a on se o tom nechtěl bavit. Pak jsem se pobavila s kamarádkou a zjistila, že řešení může být v přípravku Erectan. Koupila jsem ho levněji než v lékárně na stránce www.erectan.cz. Manžel to chtěl taky vyřešit, tak začal přípravek brát pravidelně. Dost nám to ve vztahu pomohlo. Těšíme se na sebe oba.

Neregistrovaná/ý - eleonora

25. 6. 2015

Kup mu tantrickou masaz, znovu to v nem rozproudi sexualni energii. Manzel tak vyresil problem se mnou, prvne jsem se lekla, ale po masazi jsem byla jako znovu zamilovana. Kdyz to funguje na zenu, tak musi i na muze :) Kazdopadne bych ale nekupovala zadnou ze slevomatu apod., pouze v nejakem overenem salone. Pokud jste od Prahy, doporucuji ten "muj" salon Element.

Neregistrovaná/ý - L.

16. 4. 2015

Neregistrovaná/ý - Jiřík | 18. 2. 2015
Vy mate starosti.... Já bych chtěl denně a mlada mi dala naposledy před 10ti měsíci.... A najít si milenku? Ty už snad ani nejsou....

A co to spojit dohromady? Taky už jsem přes půl roku na suchu

Neregistrovaná/ý - Jiřík

18. 2. 2015

Neregistrovaná/ý - Dana

19. 10. 2012

Koukám,co se děje.Já mám opačný problém.Můj partner by chtěl denně.Problém je v tom,že se mě denně nezapomene zeptat třeba už odpoledne,zda budu mít večer na něj náladu.Já chuť na sex mám,ale ne na něj,takže jsme spolu minimálně.Jsme spolu 5let,ale ty jeho každodenní otázky mě zabíjí.Nebo když jdu občas ke kamarádce,tak se nezapomene zeptat,jestli příjdu brzy,nebo kdy příjdu,a jestli s ním pak budu chtít být.Tím myslí sex.Jsem z toho na nervy,už jsem mu řekla něklikrát,že mi to vadí,ale nic.Dokonce mi tvrdí,že mi to neříká,jsem asi za magora,ale nevím co dál.....

Neregistrovaná/ý - Katka

2. 3. 2012

Zdravím, vůbec nevím, co mám dělat, v noci mi můj přítel, se kterým žijem, jsme sťastní a plánujeme budoucnost oznmil, že mě nemiluje, že je skopojený ve vztahu, že mě má velmi rád a chce se mnou žít i dál, ale nemiluje mě, že mezí mít velmi rád a milováním je tenká hranice. Nejakou dobu jsem cítila, e není všechno v pořádku, ale tohle mě hrozně zranilo. Nevím, co mám dělat dál. Vím, že zamilovanost časem opadá, ale my spolu teprve žijem, jeětě nemáme rodinu, děti a on mě už nemiluje...Nevím, co s tím

Neregistrovaná/ý - nikdo

3. 1. 2011

Neregistrovaná/ý - xxxx

28. 12. 2010

Neregistrovaná/ý - Romča | 19. 10. 2010
Vám chlapům stačí dobře vyhulený péro a co by chtěla ženská je fuk tebe bych nakopla do zadku že by jsi se nestačil pakovat asi máš od ženy pěkný parohy jestli s tebou teda nějaká vydrží ubožáku.

ja mam podobny problem jako ty,manžlel take řika že nemuže je to již 11 let řešila jsem to milencem ,ale bylo to na nic ,milenec šel za mladši a ja jsem zustala s mužem,ale je to ještě horši trapim se a moc mi chybi milovani ,pohlazeni polibeni,nevim jak dal.Rodinu nechci opustit ale tělo jak se řika chce sve a to moc chybi

Neregistrovaná/ý - N

21. 12. 2010

To je problem vsech seskych chlapu, jsou line, dal hospody nevideji a sex s nima je na nic. Je mi vas holky lito ze mate takove muzi. Vyzkousela jsem to, a mne hned doslo, jsou na nic....

Neregistrovaná/ý - Andrea

16. 12. 2010

Neregistrovaná/ý - Petu | 16. 12. 2010
Andrejko, a mela jdi to doma dovoleny? )) Podle me by to mel chlap tolerovat, kdyz uz sam "nemuze" ...

Někdy je vážně lepší nevědět..

Neregistrovaná/ý - Petu

16. 12. 2010

Andrejko, a mela jdi to doma dovoleny? )) Podle me by to mel chlap tolerovat, kdyz uz sam "nemuze" ...

Neregistrovaná/ý - Andrea

15. 12. 2010

Neregistrovaná/ý - brunhilda | 15. 12. 2010
Nevite, o cem mluvite.... Taky jsem mela doma neco podobnyho... Totalne LINEJ... Neuveritelny... A to jsem kvuli manzelstvi s nim tolik opustila... Ale hormony proste prestaly za nejaky cas fungovat a jemu se NECHTELO! A pozor - nejsem pripad nejaky neatraktivni zoufalky...naopak! Ale vsechno jedno... Zkousela jsem to dlouho... - ale uz jsme od sebe! Neslo to tak dal! A milence?? Hmmm, ja aspon teda potrebuju neco MNOHEM hlubsiho nez JEN sex... Ale opravdovym zenskym tohle nemusim vysvetlovat snad... Sex pro sex - na to kaslu!

Brunhildo máš úplnou pravdu.Já to řešila milencem jen jednou a nestálo to za nic. Ještě si říkám "možná špatnej milenec byl"

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Hruškový salát

Hruškový salát

16 hlasů
55min 539 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Zeleninová polévka s řeřichou

1 hlas
50min 129kJ 55 Kč

Zeleninový krém s cuketou.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více