Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nespí se mnou..........

anna 16. 03. 2010

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Neregistrovaná/ý - Lenka

08.03.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 06.03.2019
No to asi jo, ale mám docela problém jen tak jít do sex shopu, dost se stydím....

Když si něco objednáte ze sexshopu https://www.erosstar.cz/, tak z vlastní zkušenosti vám zaručuji, že mají balení takové, že nikdo nepozná, že je zásilka ze sexshopu.

Neregistrovaná/ý - Karolina

08.03.2019

Neregistrovaná/ý - Klaudie | 03.03.2019
Doporučuji vybrat nějakou skrytou kameru, podívejte se https://www.1obchod.com/spionazni-mikro-kamery/, mají zde kamery v propisce, klíčích od auta, hodinkách atd...

Tak díky moc, objednala jsem to, mají tam napsáno, že do 14:00 hodin odesílají zásilku ten den, takže bych ji v pondělí mohla mít.

Neregistrovaná/ý - Alena

06.03.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 03.03.2019
Myslím si, že když koupíte nějaké erotické oblečení, tak partner ocení nejen, že jste ho koupila, ale také že vás to vůbec napadlo.

No to asi jo, ale mám docela problém jen tak jít do sex shopu, dost se stydím....

Neregistrovaná/ý - Markéta

06.03.2019

Neregistrovaná/ý - Klaudie | 03.03.2019
Doporučuji vybrat nějakou skrytou kameru, podívejte se https://www.1obchod.com/spionazni-mikro-kamery/, mají zde kamery v propisce, klíčích od auta, hodinkách atd...

Dívala jsem se, že skrytá kamera může být opravdu ve všem, když se tam něco objedná, tak jak dlouho to trvá, než to přijde domů?

Neregistrovaná/ý - Lenka

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 01.03.2019
Ahoj holky poradíte mi, co koupit pro okořenění vztahu?

Myslím si, že když koupíte nějaké erotické oblečení, tak partner ocení nejen, že jste ho koupila, ale také že vás to vůbec napadlo.

Neregistrovaná/ý - Klaudie

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 01.03.2019
Poradíte mi prosím někdo, jak doma nastražit skrytou kameru, pro odhlení přítele z nevěry?

Neregistrovaná/ý - Alena

01.03.2019

Ahoj holky poradíte mi, co koupit pro okořenění vztahu?

Neregistrovaná/ý - Karolina

01.03.2019

Poradíte mi prosím někdo, jak doma nastražit skrytou kameru, pro odhlení přítele z nevěry?

Neregistrovaná/ý - Jitka

26.02.2019

Neregistrovaná/ý - Adela | 24.01.2019
Já jsem si také objednávala tu pumpičku po operaci a bohužel ji pojišťovna nehradí, musíte zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám pumpičku doručí přímo do nemocnice, po dnech na běžné kontrole vám ji doktor sundá.

souhlasím s Adélou, pumpička opravdu dokáže eliminovat bolest, já když byla na císaři, tak jsem si ji za ty 4000 objednala a po zákroku mě nic nebolelo a po 3 dnech na kontrole mi to lékař sundal(při zákroku nasadil)

Neregistrovaná/ý - Adela

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 21.01.2019
Tu pumpičku platí pojišťovna? nebo si to musím zaplatit sama? kde se to zařizuje?

Já jsem si také objednávala tu pumpičku po operaci a bohužel ji pojišťovna nehradí, musíte zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám pumpičku doručí přímo do nemocnice, po dnech na běžné kontrole vám ji doktor sundá.

Neregistrovaná/ý - Lenka

21.01.2019

Tu pumpičku platí pojišťovna? nebo si to musím zaplatit sama? kde se to zařizuje?

Neregistrovaná/ý - Lenka

17.01.2019

Holky nechala jste si některá zvětšovat prsa? jak moc to bolí po operaci? budu muset brát nějaká analgetika?

Neregistrovaná/ý - Alena

06.01.2019

Neregistrovaná/ý - Pavel | 12.12.2018
taky mě napadlo, zda nemuže mít problémy s erekci . Promluvili jste si o tom?

taky by mě napadlo právě tohle. Bud má někoho jiného neo to bude erekce. Pokud je to v erekci, dá se to řešit, jen se o otm musí mluvit, pokud je v tom někdo jiný, bude to těžší

Neregistrovaná/ý - Pavel

12.12.2018

taky mě napadlo, zda nemuže mít problémy s erekci . Promluvili jste si o tom?

Neregistrovaná/ý - Denis

10.12.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 30.11.2018
S erotickou hrackou je vzdy uspech!

která je ted hodně moderna? Nebo se nejvíce použiva? Chtěl bych své přítelkyni udělat radost a chci jit na jistotu. Takže co mi doporučite? Kuličky, nebo vibrator?

Neregistrovaná/ý - Eliška

30.11.2018

S erotickou hrackou je vzdy uspech!

Neregistrovaná/ý - Alžběta

28.11.2018

Neregistrovaná/ý - Agata | 27.11.2018
taky bych se přikláněla k nějakým pomůckám, masáží, pěknému prádlu a podobně. Tohle vždycky zabere

taky bych na to šla takhle. udělala bych dobrou večeři, láhev vína, krásné erotické prádlo, svíčky, masáž a pak třeba vytáhnout nějakou hračku....

Neregistrovaná/ý - Agata

27.11.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 23.11.2018
Anooo, nebo eroticke pomucky, zkusit neco noveho!

taky bych se přikláněla k nějakým pomůckám, masáží, pěknému prádlu a podobně. Tohle vždycky zabere

Neregistrovaná/ý - Eliška

23.11.2018

Neregistrovaná/ý - Mery | 21.11.2018
nebo co ho zkusit malinko navnadit na krásné milování třeba erotickým prádlem

Anooo, nebo eroticke pomucky, zkusit neco noveho!

Neregistrovaná/ý - Mery

21.11.2018

nebo co ho zkusit malinko navnadit na krásné milování třeba erotickým prádlem

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Marinované vepřové kotlety

Marinované vepřové kotlety

20 hlasů
2h a 55min 471 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí sekaná s klobásou

15 hlasů
1h a 20min 794kJ 140 Kč

Fazole v rajčatové omáčce v kombinaci s mletým hovězím...

Chřestový krém

2 hlasy
55min 102kJ 110 Kč

Velmi chutný francouzský chřestový krém.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více