Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nespí se mnou..........

anna 16. 03. 2010

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Neregistrovaná/ý - Ďolik

20.11.2018

Nevím jestli sem můžu z nejakym problémem z erekcí

Neregistrovaná/ý - Lili

16.11.2018

Nekdy to muze az spadnou do stereotypu, to chce nejake oziveni.

Neregistrovaná/ý - Valerie

26.09.2018

pokud je to erekci, tak zkus tohle http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu pokud je ten problém hlubší, tak dr. a nebo vyměnit partnera

Neregistrovaná/ý - Beatrice

11.09.2018

moravačkaaja-17 | 22.01.2017
Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???

no nejlepší bude si s ním promluvit proč to tak je a hledat řešeni toho problému. Pokud to bude erekci, dá se to řešit

Neregistrovaná/ý - Beata

26.07.2018

nemuže mít třeba problém s erekcí a stydí se za to?

Laugher | 03.01.2017
Když s vámi partner přestane spát, značí to nějaký problém. Aby vztah fungoval, je třeba najít řešení. Většinou se říká, že v posteli sex odmítá žena a je to ona, kdo si stěžuje na bolesti hlavy a vymýšlí nejrůznější výmluvy. Jenže praxe je úplně jiná. Spousta zástupkyň něžného pohlaví si stěžuje na pravý opak – ten, kdo se v ložnici vyhýbá sexu, je muž!

Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???

Neregistrovaná/ý - Karel

16.01.2017

Pokud má problém s erekcí, nasaď mu Erectan. Pokud s Tebou nespí schválně, najsi si milence nebo nového přítele....

Laugher

03.01.2017

Když s vámi partner přestane spát, značí to nějaký problém. Aby vztah fungoval, je třeba najít řešení. Většinou se říká, že v posteli sex odmítá žena a je to ona, kdo si stěžuje na bolesti hlavy a vymýšlí nejrůznější výmluvy. Jenže praxe je úplně jiná. Spousta zástupkyň něžného pohlaví si stěžuje na pravý opak – ten, kdo se v ložnici vyhýbá sexu, je muž!

Neregistrovaná/ý - Renda

28.12.2016

Buď mu nestojí a stydí se...... popřípadě chce něco perverzního za což se stydí na což bych vsázel nebo je gay nebo to holt nechce......vyber si jedno z toho je pravda

Neregistrovaná/ý - Saša

20.12.2016

Neregistrovaná/ý - René | 24.11.2016
Jj, s ním je to jak po másle....Nádhera!

Snad pomůže i nám, dostat se zpátky do nálady pro dlouhé noční radovánky...Poslední dobou mě to už přestává bavit, jak je prý věčně unavený!!! Teď aspoň poznám, zda to není jen výmluva!

Neregistrovaná/ý - René

24.11.2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 15.11.2016
Jasně, chlapi to mají rádi. Super je lubrikant přímo od Erectanu. To je pak o dlouhém dovádění.....

Jj, s ním je to jak po másle....Nádhera!

Neregistrovaná/ý - Lukáš

19.11.2016

A musí to být zrovna tvůj manžel.Mně je 27 a můžu kdykoliv.To že je ti už 40 by mně nevadilo.Moje krédo je:foukni ho tam babce,ať je stará jak chce. Kde bychom se mohli sejít?

Neregistrovaná/ý - Petra

15.11.2016

Neregistrovaná/ý - Táňa | 31.10.2016
Jj, kup si robertka a lubrikační gel....budeš v klidu...

Jasně, chlapi to mají rádi. Super je lubrikant přímo od Erectanu. To je pak o dlouhém dovádění.....

Neregistrovaná/ý - Táňa

31.10.2016

Neregistrovaná/ý - Jitka | 28.10.2016
Chce to asi opravdu nějaké okořenění v sexu. My jsme vsadili na lubrikant a erotickou pomůcku. Těšíme se na noční hrátky a hodně se to mezi námi tím zpravilo...

Jj, kup si robertka a lubrikační gel....budeš v klidu...

Neregistrovaná/ý - Jitka

28.10.2016

Neregistrovaná/ý - anička | 16.10.2016
a co vyzkoušet nějaký neobvyklý způsob sexu?Třeba na mlynáře?Lehnu si v koupelná na břicho on stojí nade mnou a močí mně na lopatky.

Chce to asi opravdu nějaké okořenění v sexu. My jsme vsadili na lubrikant a erotickou pomůcku. Těšíme se na noční hrátky a hodně se to mezi námi tím zpravilo...

Neregistrovaná/ý - Bohuš

16.10.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 19.10.2012
Koukám,co se děje.Já mám opačný problém.Můj partner by chtěl denně.Problém je v tom,že se mě denně nezapomene zeptat třeba už odpoledne,zda budu mít večer na něj náladu.Já chuť na sex mám,ale ne na něj,takže jsme spolu minimálně.Jsme spolu 5let,ale ty jeho každodenní otázky mě zabíjí.Nebo když jdu občas ke kamarádce,tak se nezapomene zeptat,jestli příjdu brzy,nebo kdy příjdu,a jestli s ním pak budu chtít být.Tím myslí sex.Jsem z toho na nervy,už jsem mu řekla něklikrát,že mi to vadí,ale nic.Dokonce mi tvrdí,že mi to neříká,jsem asi za magora,ale nevím co dál.....

Rozveď se s ním za ty blbé otázky,nebo si alestpoň najdi opravdu chlapa,jestli by si chtěla zeptej se na úřadu vlády na Jebavého,nebo Kudrnáče ,ve vrátnici budou určitě vědět,kam vás poslat.

Neregistrovaná/ý - diblice

16.10.2016

Neregistrovaná/ý - Jiřík | 18.02.2015
Vy mate starosti.... Já bych chtěl denně a mlada mi dala naposledy před 10ti měsíci.... A najít si milenku? Ty už snad ani nejsou....

Určitě kdyby si se více myl a neprděl v ložnici před svojí paní dopřála by ti sex častěji.

Neregistrovaná/ý - anička

16.10.2016

Tichavka | 29.10.2015
Ahojky, docela Tě chápu. My museli projít podobnou situací a dlouho trvalo, než jsme vyřešili. Manžel měl problémy s erekcí, tak jsme spolu byli málo. Já byla nešťastná a on se o tom nechtěl bavit. Pak jsem se pobavila s kamarádkou a zjistila, že řešení může být v přípravku Erectan. Koupila jsem ho levněji než v lékárně na stránce www.erectan.cz. Manžel to chtěl taky vyřešit, tak začal přípravek brát pravidelně. Dost nám to ve vztahu pomohlo. Těšíme se na sebe oba.

a co vyzkoušet nějaký neobvyklý způsob sexu?Třeba na mlynáře?Lehnu si v koupelná na břicho on stojí nade mnou a močí mně na lopatky.

Neregistrovaná/ý - katka

16.10.2016

Tichavka | 29.10.2015
Ahojky, docela Tě chápu. My museli projít podobnou situací a dlouho trvalo, než jsme vyřešili. Manžel měl problémy s erekcí, tak jsme spolu byli málo. Já byla nešťastná a on se o tom nechtěl bavit. Pak jsem se pobavila s kamarádkou a zjistila, že řešení může být v přípravku Erectan. Koupila jsem ho levněji než v lékárně na stránce www.erectan.cz. Manžel to chtěl taky vyřešit, tak začal přípravek brát pravidelně. Dost nám to ve vztahu pomohlo. Těšíme se na sebe oba.

manžel začal na mou radu brát přípravek erectan a od té doby je jako vyměněný.Vlítne na to i třikrát za noc a to mu na jaře bylo již dvaadevasát.Náš život je nyní úplně jiný.Zlepšilo mu to i zrak a sluch.

Neregistrovaná/ý - fanynka

16.10.2016

smiř se s tím ,že v tvém věku už to těžko bude lepší,přiď mezi nás do nejbližšího kostela

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Kuřecí maso s olivama a česnekem

Kuřecí maso s olivama a česnekem

7 hlasů
1h a 20min 336 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí wok

12 hlasů
35min 705kJ 155 Kč

Hovězí maso s brokolicí.

Bramborový rendlík

5 hlasů
1h a 10min 535kJ 110 Kč

K přípravě vydatného oběda vám postačí jeden rendlík.

Poradny

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více