Diskuse na téma Nespí se mnou..........

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

fanynka 16.10.2016

smiř se s tím ,že v tvém věku už to těžko bude lepší,přiď mezi nás do nejbližšího kostela

Lukáš 19.11.2016

A musí to být zrovna tvůj manžel.Mně je 27 a můžu kdykoliv.To že je ti už 40 by mně nevadilo.Moje krédo je:foukni ho tam babce,ať je stará jak chce. Kde bychom se mohli sejít?

Renda 28.12.2016

Buď mu nestojí a stydí se...... popřípadě chce něco perverzního za což se stydí na což bych vsázel nebo je gay nebo to holt nechce......vyber si jedno z toho je pravda

Laugher 03.01.2017

Když s vámi partner přestane spát, značí to nějaký problém. Aby vztah fungoval, je třeba najít řešení. Většinou se říká, že v posteli sex odmítá žena a je to ona, kdo si stěžuje na bolesti hlavy a vymýšlí nejrůznější výmluvy. Jenže praxe je úplně jiná. Spousta zástupkyň něžného pohlaví si stěžuje na pravý opak – ten, kdo se v ložnici vyhýbá sexu, je muž!

moravačkaaja-17 Laugher 22.01.2017

Laugher a nenapadlo vás třeba,že za problémem,může být také nemoc???>:(>:(

Beatrice moravačkaaja-17 11.09.2018

no nejlepší bude si s ním promluvit proč to tak je a hledat řešeni toho problému. Pokud to bude erekci, dá se to řešit

Karel 16.01.2017

Pokud má problém s erekcí, nasaď mu Erectan. Pokud s Tebou nespí schválně, najsi si milence nebo nového přítele....:-)

Beata 26.07.2018

nemuže mít třeba problém s erekcí a stydí se za to?

Valerie 26.09.2018

pokud je to erekci, tak zkus tohle http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu pokud je ten problém hlubší, tak dr. a nebo vyměnit partnera

Lili 16.11.2018

Nekdy to muze az spadnou do stereotypu, to chce nejake oziveni.

Ďolik 20.11.2018

Nevím jestli sem můžu z nejakym problémem z erekcí

Mery 21.11.2018

nebo co ho zkusit malinko navnadit na krásné milování třeba erotickým prádlem

Eliška Mery 23.11.2018

Anooo, nebo eroticke pomucky, zkusit neco noveho!

Agata Eliška 27.11.2018

taky bych se přikláněla k nějakým pomůckám, masáží, pěknému prádlu a podobně. Tohle vždycky zabere

Alžběta Agata 28.11.2018

taky bych na to šla takhle. udělala bych dobrou večeři, láhev vína, krásné erotické prádlo, svíčky, masáž a pak třeba vytáhnout nějakou hračku....

Eliška 30.11.2018

S erotickou hrackou je vzdy uspech!

Denis Eliška 10.12.2018

která je ted hodně moderna? Nebo se nejvíce použiva? Chtěl bych své přítelkyni udělat radost a chci jit na jistotu. Takže co mi doporučite? Kuličky, nebo vibrator?

Pavel 12.12.2018

taky mě napadlo, zda nemuže mít problémy s erekci . Promluvili jste si o tom?

Alena Pavel 06.01.2019

taky by mě napadlo právě tohle. Bud má někoho jiného neo to bude erekce. Pokud je to v erekci, dá se to řešit, jen se o otm musí mluvit, pokud je v tom někdo jiný, bude to těžší

Lenka 17.01.2019

Holky nechala jste si některá zvětšovat prsa? jak moc to bolí po operaci? budu muset brát nějaká analgetika?

Lenka 21.01.2019

Tu pumpičku platí pojišťovna? nebo si to musím zaplatit sama? kde se to zařizuje?

Adela Lenka 24.01.2019

Já jsem si také objednávala tu pumpičku po operaci a bohužel ji pojišťovna nehradí, musíte zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám pumpičku doručí přímo do nemocnice, po dnech na běžné kontrole vám ji doktor sundá.

Jitka Adela 26.02.2019

souhlasím s Adélou, pumpička opravdu dokáže eliminovat bolest, já když byla na císaři, tak jsem si ji za ty 4000 objednala a po zákroku mě nic nebolelo a po 3 dnech na kontrole mi to lékař sundal(při zákroku nasadil)

Karolina 01.03.2019

Poradíte mi prosím někdo, jak doma nastražit skrytou kameru, pro odhlení přítele z nevěry?

Klaudie Karolina 03.03.2019

Doporučuji vybrat nějakou skrytou kameru, podívejte se https://www.1obchod.com/spionazni-mikro-kamery/, mají zde kamery v propisce, klíčích od auta, hodinkách atd...

Markéta Klaudie 06.03.2019

Dívala jsem se, že skrytá kamera může být opravdu ve všem, když se tam něco objedná, tak jak dlouho to trvá, než to přijde domů?

Karolina Klaudie 08.03.2019

Tak díky moc, objednala jsem to, mají tam napsáno, že do 14:00 hodin odesílají zásilku ten den, takže bych ji v pondělí mohla mít.

Alena 01.03.2019

Ahoj holky poradíte mi, co koupit pro okořenění vztahu?

Lenka Alena 03.03.2019

Myslím si, že když koupíte nějaké erotické oblečení, tak partner ocení nejen, že jste ho koupila, ale také že vás to vůbec napadlo.

Alena Lenka 06.03.2019

No to asi jo, ale mám docela problém jen tak jít do sex shopu, dost se stydím....

Lenka Alena 08.03.2019

Když si něco objednáte ze sexshopu https://www.erosstar.cz/, tak z vlastní zkušenosti vám zaručuji, že mají balení takové, že nikdo nepozná, že je zásilka ze sexshopu.

Betule 02.10.2019

No, tohle ja naprosto normální a běřná příčina. Jednak jsme se s ní doma taky setkali a jednak, co jsem tak slyšela, ji doma řeší spousta párů. A proto taky mohu doporučit osvědčený recept :) Pilulky https://www.amante.cz/amante-original/. Jedině doporučím. Hodinku před a sex je zase senzační.

Lola 02.10.2019

Ahoj, díky moc za tip a za info. Jak často je možné pilulky od Amante užívat?

Lenka 06.10.2019

S mužem nám to poslední dobou v posteli moc neklape, tak jsem se rozhodla že pořídím něco co by nám to pomohlo trochu oživit.. používáte doma také něco? https://e-kondomy.cz

Zdena Lenka 13.10.2019

Dobrý den, s přítelem tu moc rádi kupujeme erotické pomůcky

Lenka Zdena 21.10.2019

A jak vám chodí ty zásilky... posílají to diskrétně jak uvádí?

Zdena Lenka 27.10.2019

Dobrý den, ano posílají zabalené tak že není do balíků vidět a bez názvu obchodu

Lota Zdena 03.11.2019

Několikrát sem si z e-kondomy taky objednávala a i mě přišly všechny balíčky velmi diskrétně

Terisek Lota 07.11.2019

Já stydlivá nejsem, jde někde objednávka vyzvednout osobně?

Lota Terisek 27.11.2019

Osobně si můžete balíček vyzvednout na výdejně

Terisek Lota 30.11.2019

Děkuji a kde mají tu výdejnu?

Berta 01.12.2019

Najít si milence nebo alespoň pořídit robertka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat