Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Orální sex

kacatko 21. 09. 2011

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že milování neřekne jinak než sex a že provádíme jen orál,večer když se vykoupe tak mi to ani tolik nevadí,ale přes den to opravdu není nic příjemného.Mne jen prstí a udělat se stejně musím sama.Klasicky jsme se nemilovaly už asi 14 dní,pořád jen ten orál,opravdu mne to už nebaví.Poradíte mi *1*

Neregistrovaná/ý - Daniel

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 22.01.2019
A jak dlouho to trvá než to přijde? už jsem to objednala a nemohu se doškat, až to vyzkoušíme....

Já jsem to měl od objednání za dva dny doma, takže už si myslím, že to máte, nebo že to dneska dorazí, je super, že to balí opravdu diskrétně.

Neregistrovaná/ý - Martina

22.01.2019

Neregistrovaná/ý - Daniel | 21.01.2019
Z vlastní zkušenosti, ať vyzkouší tyto tobolky http://www.supererekce.com/9-ardorin na mne to funguje velice dobře a sex je i mnohem lepší a delší.

A jak dlouho to trvá než to přijde? už jsem to objednala a nemohu se doškat, až to vyzkoušíme....

Neregistrovaná/ý - Daniel

21.01.2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 20.01.2019
Manžel má problém s erekcí, díky tomu se mnou nechce ani spát, podle mne se za to stydí, tak se tomu snaží všemožně vyhnout, poradíte mi jak na něho?

Z vlastní zkušenosti, ať vyzkouší tyto tobolky http://www.supererekce.com/9-ardorin na mne to funguje velice dobře a sex je i mnohem lepší a delší.

Neregistrovaná/ý - Martina

20.01.2019

Manžel má problém s erekcí, díky tomu se mnou nechce ani spát, podle mne se za to stydí, tak se tomu snaží všemožně vyhnout, poradíte mi jak na něho?

Neregistrovaná/ý - Thomas

06.01.2019

Vyměnit za normálního chlapa. ...

Neregistrovaná/ý - Alena

06.01.2019

jakou má erekci? Stojí mu hezky? Je divný, že mladý muž nemá touhu po sexu.

nic pro mě

Neregistrovaná/ý - Vrbica

03.01.2019

pokud miluješ orální sex, doporučuji tohle. Je to mega pecka. Má ji doma a nemužu si to vynachválit https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu/sqweel-go-oral-sex-stimulator-bily

Neregistrovaná/ý - Klarika

19.12.2018

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 28.11.2018
kde se dá koupit krásné erotické, ale uíároven elegantní prádlo?

k tomu nějaky gel, navnadit se masáží, použít hračku, hm? třeba by to pomohlo. Za pokus to stojí

Neregistrovaná/ý - Alžběta

28.11.2018

Neregistrovaná/ý - Agata | 27.11.2018
taky by jsem to oživila nějakým prádlem, masáží a pak by to bylo určitě lepší

kde se dá koupit krásné erotické, ale uíároven elegantní prádlo?

Neregistrovaná/ý - Agata

27.11.2018

taky by jsem to oživila nějakým prádlem, masáží a pak by to bylo určitě lepší

Neregistrovaná/ý - Mery

21.11.2018

muj muž to má rád, když mám na sobě krásné erotické prádlo. Pak je to oboustranná spokojenost. ted sjem si koupila tohle, bude to pro neo super překvapení https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/allure-halter-neck-corset-black

Neregistrovaná/ý - Beatrice

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 26.07.2018
mluvte spolu o tom. Žebys ho jako žena nevzrušovala a měl pak problémy s erekci? Nebo se na něho vykašli a najdi si někoho lepšího

jak jsi dopadla? byla to ta erekce? nebo jak to dopadlo?

Neregistrovaná/ý - Beata

26.07.2018

mluvte spolu o tom. Žebys ho jako žena nevzrušovala a měl pak problémy s erekci? Nebo se na něho vykašli a najdi si někoho lepšího

Laugher

28.01.2017

Musíte si o tom promluvit

Neregistrovaná/ý - VASEK

13.11.2015

Neregistrovaná/ý - Leňa | 15.11.2011
Tak tady je rada opravdu jen jedna jediná:NA TAKOVÉHO SOBCE SE IHNED VYKAŠLI!!!Dovedeš si představit ve vašem vztahu i cokoli jiného,i co s milováním nesouvisí,že by takhle ke všemu přistupoval?NE a 100x NE!!A pokud máš rozum-jako že vidím,že víš,co Ti vyhovuje a co chceš a víš dobře,co je špatně,věřím tomu,že už s takovým...píp...dááááááávno nejsi!

RAD TE ROZVESLIM VE VSEN JA PISNES TAK SE HNED OZVU SPETNE MUJ TEL 704490852

Neregistrovaná/ý - Kary

16.11.2011

Vše je o komunikaci!! Řekni narovinu, co ti vadí a uvidíš, jak se k tomu postaví. Pokud se nic nezmění a měla bys žít ve vztahu se sebcem, přikláním se k příspěvku níže ;) A pokud to s ním nechceš probírat, tak prostě buď akční, nasaď sexy prádlo a udělej erotickej večer se vším všudy, aby zapomněl jen na orál ;)

Neregistrovaná/ý - Leňa

15.11.2011

Tak tady je rada opravdu jen jedna jediná:NA TAKOVÉHO SOBCE SE IHNED VYKAŠLI!!!Dovedeš si představit ve vašem vztahu i cokoli jiného,i co s milováním nesouvisí,že by takhle ke všemu přistupoval?NE a 100x NE!!A pokud máš rozum-jako že vidím,že víš,co Ti vyhovuje a co chceš a víš dobře,co je špatně,věřím tomu,že už s takovým...píp...dááááááávno nejsi!

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více