Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Orální sex

kacatko 21. 09. 2011

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že milování neřekne jinak než sex a že provádíme jen orál,večer když se vykoupe tak mi to ani tolik nevadí,ale přes den to opravdu není nic příjemného.Mne jen prstí a udělat se stejně musím sama.Klasicky jsme se nemilovaly už asi 14 dní,pořád jen ten orál,opravdu mne to už nebaví.Poradíte mi *1*

Neregistrovaná/ý - Nikol

3. 2. 2020

Neregistrovaná/ý - Linda | 1. 2. 2020
Balíčky mi chodí dobře zabalené, není poznat odkud objednávám

Já sem s dieskrétností v e-kondomy taky spokojená. Objednávám tu erotické hračky a sem spokojená

Neregistrovaná/ý - Linda

1. 2. 2020

Neregistrovaná/ý - Marie | 30. 1. 2020
A jak konkrétně diskrétně takže není vidět odkud balíček je?

Balíčky mi chodí dobře zabalené, není poznat odkud objednávám

Neregistrovaná/ý - Marie

30. 1. 2020

Neregistrovaná/ý - Linda | 26. 1. 2020
No prodejna přímo ne, aspoň o žádné nevím. Mají v Brně výdejnu. Ale v eshopu je velký výběr a všechno mi přišlo odtud opravdu velmi diskrétně.

A jak konkrétně diskrétně takže není vidět odkud balíček je?

Neregistrovaná/ý - Linda

26. 1. 2020

Neregistrovaná/ý - Marie | 23. 1. 2020
Lindo je někde i prodejna popřípadě výdejna tohoto eshopu?

No prodejna přímo ne, aspoň o žádné nevím. Mají v Brně výdejnu. Ale v eshopu je velký výběr a všechno mi přišlo odtud opravdu velmi diskrétně.

Pája23

24. 1. 2020

A co mu to třeba normálně říct, miluju orální sex když se můžu dívat jak se to chlapovi líbí. Můj se toho dozaduje pořád a já to od něj ani moc nevyzaduju

Neregistrovaná/ý - Marie

23. 1. 2020

Neregistrovaná/ý - Linda | 21. 1. 2020
S eshopem e-kondomy mám taky moc dobrou zkušenost, objednávám tu moc ráda

Lindo je někde i prodejna popřípadě výdejna tohoto eshopu?

Neregistrovaná/ý - Linda

21. 1. 2020

S eshopem e-kondomy mám taky moc dobrou zkušenost, objednávám tu moc ráda

Neregistrovaná/ý - Luďka

24. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Hladká | 21. 8. 2019
Já sem s mojim zkoušela z tohoto eshopu nějaká afrodisiaka a oba sme byli jak diví:D Za mě taky doporučuju

Který ty afrodisiaka už jste konkrétně zkoušeli?

Neregistrovaná/ý - Hladká

21. 8. 2019

Já sem s mojim zkoušela z tohoto eshopu nějaká afrodisiaka a oba sme byli jak diví:D Za mě taky doporučuju

Neregistrovaná/ý - Poly

19. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 13. 8. 2019
Poly které ty gely si tu objednáváte konkrétně? Mě zaujaly ty chladivé a hřejivé... ještě sem nezkoušela

Tak ty sem zatím nezkoušela, ale z těch jedlých mám zkušenost s příchutí papaya a mango... já si to snimi užívám.. dneska sem objednávala na stránkách korzet

Neregistrovaná/ý - Simona

13. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Poly | 5. 8. 2019
Kupuji si v e-kondomy jedlé lubrikační gely a spokojenost veliká

Poly které ty gely si tu objednáváte konkrétně? Mě zaujaly ty chladivé a hřejivé... ještě sem nezkoušela

Neregistrovaná/ý - Poly

5. 8. 2019

Kupuji si v e-kondomy jedlé lubrikační gely a spokojenost veliká

Charreena

11. 7. 2019

Co tak sex nějak oživit? Aby to nebylo jen o oralu? Případně k tomu má nějaké důvody, neptala jste se?

Neregistrovaná/ý - Kamil

7. 7. 2019

Za sebe můžu taky doporučit e-kondomy. Mají tam spoustu erotických pomůcek takže si tu přijde na chuť skoro každý

Neregistrovaná/ý - Daniel

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 22. 1. 2019
A jak dlouho to trvá než to přijde? už jsem to objednala a nemohu se doškat, až to vyzkoušíme....

Já jsem to měl od objednání za dva dny doma, takže už si myslím, že to máte, nebo že to dneska dorazí, je super, že to balí opravdu diskrétně.

Neregistrovaná/ý - Martina

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Daniel | 21. 1. 2019
Z vlastní zkušenosti, ať vyzkouší tyto tobolky http://www.supererekce.com/9-ardorin na mne to funguje velice dobře a sex je i mnohem lepší a delší.

A jak dlouho to trvá než to přijde? už jsem to objednala a nemohu se doškat, až to vyzkoušíme....

Neregistrovaná/ý - Daniel

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 20. 1. 2019
Manžel má problém s erekcí, díky tomu se mnou nechce ani spát, podle mne se za to stydí, tak se tomu snaží všemožně vyhnout, poradíte mi jak na něho?

Z vlastní zkušenosti, ať vyzkouší tyto tobolky http://www.supererekce.com/9-ardorin na mne to funguje velice dobře a sex je i mnohem lepší a delší.

Neregistrovaná/ý - Martina

20. 1. 2019

Manžel má problém s erekcí, díky tomu se mnou nechce ani spát, podle mne se za to stydí, tak se tomu snaží všemožně vyhnout, poradíte mi jak na něho?

Neregistrovaná/ý - Thomas

6. 1. 2019

Vyměnit za normálního chlapa. ...

Neregistrovaná/ý - Alena

6. 1. 2019

jakou má erekci? Stojí mu hezky? Je divný, že mladý muž nemá touhu po sexu.

Tipy pro hladkou pokožku

Plněná bílá paprika

Plněná bílá paprika

11 hlasů
50min 347 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Tažené kachní stehýnko a grilované prsíčko

17 hlasů
3h a 40min 763kJ 189 Kč

Kachna trochu jinak, než jste zvyklí. Prsa vykostíte a...

Salát s čekankou

13 hlasů
15min 895kJ 58 Kč

Z čekanky si můžeme připravit jednoduchý hořkosladký s...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více