Diskuse na téma Orální sex

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že milování neřekne jinak než sex a že provádíme jen orál,večer když se vykoupe tak mi to ani tolik nevadí,ale přes den to opravdu není nic příjemného.Mne jen prstí a udělat se stejně musím sama.Klasicky jsme se nemilovaly už asi 14 dní,pořád jen ten orál,opravdu mne to už nebaví.Poradíte mi *1*

Ilona 25.11.2022

Na ty lubrikanty jsem se tam dívala a jako ta nabídka je skvělá :) Jen teda nevím... koukala jsem se na ty stimulační pro ženy. Tak než koupím, říkala jsem si, že se zeptám na vaše zkušenosti. Zkoušela jste takový gel některá?

Bětka 29.06.2022

Kupujete si nějaký erotický hračky s partnerem?

Alice Bětka 30.06.2022

My jo ;) super výběr mají na https://e-kondomy.cz/

Vanda Bětka 26.07.2022

Taky jsem odtud už párkrát něco objednávala…:))

Bětka Bětka 27.07.2022

Paráda děkuju za doporučení :)

Alice Bětka 28.07.2022

Není zač, tak dobře vyber ;-)

Iris Bětka 21.08.2022

No ježiš ) Jasně, že ano. A taky teda bereme z e-kondomy. Tam mají ten výběr nejlepší :) Zkoušela jsem se dívat i jinam, ale tady je to nejlepší. Mají toho fakt hodně.

Vanessa Bětka 19.09.2022

Jeee, my jsme toho už zkusili :D A nejen hraček, ale i sexshopů. Ale teda musím teda říct, že i za mě jsou ty e-kodomy top shop. Já tam nakupuju nejraději. Oni jsou hlavně diskrétní, a to teda oceňuju maximálně.

Alexa Bětka 19.10.2022

Holky, z e-kondomy doporučuju zkusit jejich lubrikanty. Ta nabídka je neskutčná, takže se dá skvěle experimentovat :-P Já miluju jejich speciálky, třeba na zvýšení libida.

Tereza 27.08.2021

Jestli některé z vás chybí orální sex, tak se podívejte na e-kondomy na orální stimulátory. Není to dlouho co ho mám a zatím jsem ho ani jeden den nenechala odpočinout...

Ella Tereza 24.04.2022

Tak jsem se tam dívala a jako nabídka je neskutečná. Jaký máš ty? Jde mi o to, s jakým jsi spokojená :)

Vanessa Tereza 29.05.2022

Ahojky holky, pokud mohu radit, tak já jsem si koupila tuto hračičku https://e-kondomy.cz/pretty-love-bill-purple a jsem s ní neskutečně spokojená :-P

Kajolka Tereza 27.06.2022

Tyyy jo, tak tohle vypadá parádně. Já doma žádnou hračku zatím nemám, ale musím říct, že tahle vypadá parádně :) Děkuji za tip. Já jsem se na e-kondomy už dívala a musím říct, že nabídka senzační :)

Marcy Tereza 25.07.2022

Jojo, mají senzační nabídku a hlavně hodně širokou. Už sis tam něco vybrala? Co? :) Hoď sem pro inspiraci.

Majka Tereza 19.12.2022

Jaký ten orální simulátor máš? Na e-kondomy toho mají fakt hodně, tak abych věděla, po čem sáhnout, abych byla spokojená :)

marybla 14.06.2021

Ahoj, tohle mě přijde trochu zvláštní od přítele nebo spíš mě to přijde vyloženě sobecké. Rozhodně si to chce promluvit, komunikace je základ :) pak se dá něco podniknout, koupit něco spetřujícího a tak, ikdyž to je spíš doména dlouhodobějších vztahů, takhle v začatcích by to nemělo být vůbec třeba.

Zlatka21 21.05.2020

na tomto webu jsem taky neměla s ničím problém, vždy bylo všechno v pohodě

Lea 31.03.2020

Tak konkrétně orální sex se nedá nějak nahradit ... nebo se prodává už i něco takového ?

Pája23 24.01.2020

A co mu to třeba normálně říct, miluju orální sex když se můžu dívat jak se to chlapovi líbí. Můj se toho dozaduje pořád a já to od něj ani moc nevyzaduju

Linda 21.01.2020

S eshopem e-kondomy mám taky moc dobrou zkušenost, objednávám tu moc ráda

Marie Linda 23.01.2020

Lindo je někde i prodejna popřípadě výdejna tohoto eshopu?

Linda Marie 26.01.2020

No prodejna přímo ne, aspoň o žádné nevím. Mají v Brně výdejnu. Ale v eshopu je velký výběr a všechno mi přišlo odtud opravdu velmi diskrétně.

Marie Linda 30.01.2020

A jak konkrétně diskrétně takže není vidět odkud balíček je?

Linda Marie 01.02.2020

Balíčky mi chodí dobře zabalené, není poznat odkud objednávám

Nikol Linda 03.02.2020

Já sem s dieskrétností v e-kondomy taky spokojená. Objednávám tu erotické hračky a sem spokojená

Laura Nikol 27.02.2020

Občas si udělám radost a také si nějakou tu hračičku koupím na e-kondomy

Věra Laura 31.03.2020

Z e-kondomy mám doma košilky, mají tu krásné kousky tak nikdy neodolám

Radka Věra 26.04.2020

Věro velikost košilek vám seděla vždy?

Radka Věra 26.04.2020

Věro velikost košilek vám seděla vždy?

Radka Věra 26.04.2020

Věro velikost košilek vám seděla vždy?

Věra Radka 06.05.2020

Mě košilky sedí perfektně, nikdy jsem nemusela měnit

Annie0 Věra 07.05.2020

máte z e-kondomy i nějaký ty oblečky? jak ty sedí? taky je to v pohodě?

Pavlína Annie0 12.05.2020

Ahoj já mám doma z e-kondomů korzet a ten mi pasuje skvěle. Jinak tu mám výbornou zkušenost s erotickými pomůckami

Hladká 21.08.2019

Já sem s mojim zkoušela z tohoto eshopu nějaká afrodisiaka a oba sme byli jak diví:D Za mě taky doporučuju

Luďka Hladká 24.08.2019

Který ty afrodisiaka už jste konkrétně zkoušeli?

Poly 05.08.2019

Kupuji si v e-kondomy jedlé lubrikační gely a spokojenost veliká

Simona Poly 13.08.2019

Poly které ty gely si tu objednáváte konkrétně? Mě zaujaly ty chladivé a hřejivé... ještě sem nezkoušela

Poly Simona 19.08.2019

Tak ty sem zatím nezkoušela, ale z těch jedlých mám zkušenost s příchutí papaya a mango... já si to snimi užívám.. dneska sem objednávala na stránkách korzet

Charreena 11.07.2019

Co tak sex nějak oživit? Aby to nebylo jen o oralu? Případně k tomu má nějaké důvody, neptala jste se?

Kamil 07.07.2019

Za sebe můžu taky doporučit e-kondomy. Mají tam spoustu erotických pomůcek takže si tu přijde na chuť skoro každý

Martina 20.01.2019

Manžel má problém s erekcí, díky tomu se mnou nechce ani spát, podle mne se za to stydí, tak se tomu snaží všemožně vyhnout, poradíte mi jak na něho?

Daniel Martina 21.01.2019

Z vlastní zkušenosti, ať vyzkouší tyto tobolky http://www.supererekce.com/9-ardorin na mne to funguje velice dobře a sex je i mnohem lepší a delší.

Martina Daniel 22.01.2019

A jak dlouho to trvá než to přijde? už jsem to objednala a nemohu se doškat, až to vyzkoušíme....

Daniel Martina 24.01.2019

Já jsem to měl od objednání za dva dny doma, takže už si myslím, že to máte, nebo že to dneska dorazí, je super, že to balí opravdu diskrétně.

Thomas 06.01.2019

Vyměnit za normálního chlapa. ...

Alena 06.01.2019

jakou má erekci? Stojí mu hezky? Je divný, že mladý muž nemá touhu po sexu.

kamila76 03.01.2019

nic pro mě

Vrbica 03.01.2019

pokud miluješ orální sex, doporučuji tohle. Je to mega pecka. Má ji doma a nemužu si to vynachválit https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu/sqweel-go-oral-sex-stimulator-bily

Agata 27.11.2018

taky by jsem to oživila nějakým prádlem, masáží a pak by to bylo určitě lepší

Alžběta Agata 28.11.2018

kde se dá koupit krásné erotické, ale uíároven elegantní prádlo?

Klarika Alžběta 19.12.2018

k tomu nějaky gel, navnadit se masáží, použít hračku, hm? třeba by to pomohlo. Za pokus to stojí

Mery 21.11.2018

muj muž to má rád, když mám na sobě krásné erotické prádlo. Pak je to oboustranná spokojenost. ted sjem si koupila tohle, bude to pro neo super překvapení https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/allure-halter-neck-corset-black

Beata 26.07.2018

mluvte spolu o tom. Žebys ho jako žena nevzrušovala a měl pak problémy s erekci? Nebo se na něho vykašli a najdi si někoho lepšího

Beatrice Beata 11.09.2018

jak jsi dopadla? byla to ta erekce? nebo jak to dopadlo?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat