Diskuse na téma Orální sex

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že milování neřekne jinak než sex a že provádíme jen orál,večer když se vykoupe tak mi to ani tolik nevadí,ale přes den to opravdu není nic příjemného.Mne jen prstí a udělat se stejně musím sama.Klasicky jsme se nemilovaly už asi 14 dní,pořád jen ten orál,opravdu mne to už nebaví.Poradíte mi *1*

Laugher 28.01.2017

Musíte si o tom promluvit

Kary 16.11.2011

Vše je o komunikaci!! Řekni narovinu, co ti vadí a uvidíš, jak se k tomu postaví. Pokud se nic nezmění a měla bys žít ve vztahu se sebcem, přikláním se k příspěvku níže ;) A pokud to s ním nechceš probírat, tak prostě buď akční, nasaď sexy prádlo a udělej erotickej večer se vším všudy, aby zapomněl jen na orál ;)

Leňa 15.11.2011

Tak tady je rada opravdu jen jedna jediná:NA TAKOVÉHO SOBCE SE IHNED VYKAŠLI!!!Dovedeš si představit ve vašem vztahu i cokoli jiného,i co s milováním nesouvisí,že by takhle ke všemu přistupoval?NE a 100x NE!!A pokud máš rozum-jako že vidím,že víš,co Ti vyhovuje a co chceš a víš dobře,co je špatně,věřím tomu,že už s takovým...píp...dááááááávno nejsi!

VASEK Leňa 13.11.2015

RAD TE ROZVESLIM VE VSEN JA PISNES TAK SE HNED OZVU SPETNE MUJ TEL 704490852<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat