Diskuse na téma Vybavení do kuchyně

Kde kupujete vybavení do kuchyně jako váhy, digitální lžíce apod ?

Linda 11.05.2019

A kde si necháváte nabrousit nože? Brousím si je doma, ale moc dlouho to nabroušení nevydrží.

Iva Linda 16.05.2019

Vyzkoušej službu broušení z domu ostre posty, uvidíš ,že budeš spokojená.

Linda Iva 19.05.2019

Ivi můžu trošku podrobnější info děkuji ;-)

Iva Linda 22.05.2019

Lindo podívej se přímo na jejich stránky, tady jsou jejich instrukce http://ostraposta.cz/instrukce/

Rebeka 19.12.2018

mne by zase zajímalo, kde kupujete kvalitné nože do kuchyně?

Simona Rebeka 02.01.2019

Podívej se na stránku www.kulina.cz mají tam neuvěřitelný výběr nožů, taky od nich mám sadu a je to bomba

NIkča 18.12.2018

Hele, jaké máte doma varné konvice ? Chci si pořídit novou ale vůbec nevím jeslti chci celo nerezovou nebo takovou tu barevně podsvícenou, tak budu ráda za trochu inspirace.

Anna 26.11.2018

Jestli můžu poradit, tak stylové věci do kuchyně mají na www.kulina.cz.

Monika Anna 29.11.2018

Máš pravdu .. mají tam krásné věci a hlavně to měděné nádobí je neskutečné <3

Charly 28.10.2018

Tak u nás hrála roli hlavně velikost. Chtěli jsme spíš větší. Pak jsme taky chtěli dvouzonovou no a nakonec jsme chtěli značku Dunavox. No a pak jsme si vybrali shop https://www.chladnickanavino.cz/, zavolali na uvedený kontakt a oni nám už pak s finálním výběrem pomohli.

Rikka 27.10.2018

Ahoj, prosím o radu. Chtěla bych se zeptat - domácí viotéka - ano x ne? A na co se při výběru zaměřit?

Věra 22.05.2018

Ahoj chci se nechat udělat v kuchyni vinylovou podlahu.Máte s tím někdo zkušenosti popř. kdo vám ji dělal?Díky

Renata Věra 26.05.2018

Já mám doma vinyl v kuchyni už delší dobu a jsem moc spokojená.Snadná údržbra a vede krásně teplo.Dělala nám to www.fatra.cz

Elena Renata 28.05.2018

Mám také vinyl doma a jsem moc spokojená.Také ho máme od této firmy a musím říct,že to jsou profesionálové

Denča 22.05.2018

Hele, pokud hodně pečeš, tak digitální lžíci určitě využiješ, koupila jsem ji jak sobě, tak i sestře a mamce a ty jsou teda nadšené a vůbec nevěděly, že nějaká taková pomůcka vůbec existuje :D. Narazila jsem na ně právě na mikrováhách, tak mi to nedalo a objednala jsem je.

Katka 20.05.2018

Ahoj všem, tak jsem si tak nějak prošla tuto diskuzi a zajímalo by mě, zda ta vinotéka není zbytečný lapač prachu do bytu. Vyplatí se její koupě?

Milada 18.05.2018

Podívej se na stránky www.mikrovahy.cz. Je to osvědčený eshop a mají velice kvalitní kuchyňské váhy.

Nela 13.05.2018

Tez jsem se spotrebici od nich spokojena, nekupuji uz jine

Olina 08.05.2018

Tak zkus znacku Orava orava.eu, my toho od nich mame hodne a nikdy jsme nebyly zklamani.

Alča 01.05.2018

taky od nich mám vybavení a jsem spokojená, předtím jsem měla váhu sencor, ale ta mi hrozně blbla, takže jsem byla nucena ji vyměnit za jinou.

sara 26.03.2018

já teda mohu doporučit luxusní světla do kuchyně na stránce luxprim.cz kde jsme kupovali i my a jsme spokojeni

Dominika 24.02.2018

já mám digitální lžíci odsud a aztím slouží jak má www.mikrovahy.cz/2-digitalni-lzicove-vahy

NinaC Dominika 23.03.2018

A nemají i kamennou prodejnu ?

Dominika NinaC 07.04.2018

Kamennou prodejnu Nino sice nemají, ale jedná se o osvědčený eshop dle recenzí, takže si myslím, že nemusíš mít strach. Navíc mají vždycky všechno skladem, takže se ti nestane, že budeš na balíček čekat tři týdny jak už se mi stalo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat