Diskuse na téma Hypotéka vs Stavební spoření

17. 03. 2010 | Hypotéka

Ahoj, chystám se pořídit garsonku a přemýšlím, jestli si mám vzít hypotéku nebo stavební spoření. Poradíte mi?

Kačka 24.11.2015

Vím že téma je hypotéka, nicméně zeptám se i v téhle diskuzi. Půjčoval si někdo peníze u vataonline? Jak to bylo s vyřízením žádosti a se splácením?

Olinka 23.11.2015

Sjednávali jsme si s manželem hypotéku přes realitní kancelář Coloseum. Pochválit musím nejen realitku ale také realitního makléře Romana Šašinku který odvedl výbornou práci. Velmi doporučuji všem kteří se stále rozhodují a neví kterou rk zvolit nebo od koho sjednat hypotéku. Tady vám ji sjednají opravdu výhodně pro vás tak aby vám to co nejvíce vyhovovalo a ještě zprostředkují koupi bytu/domu..

aneta Olinka 25.11.2015

Můžu poprosit nějaký kontakt na tu realitku Olinko?

Olinka aneta 09.12.2015

Samozřejmě :) http://www.coloseumreality.cz/kontakty#kat-menu posílám odkaz na stránky, jsou tu i okresy kde všude zprostředkovávají prodej, pronájem, atd...

Lucka22 18.11.2015

Dobrý den, toto je perfektní téma, také řeším koupení bytu a hledám na internetu co a jak. Také váhám mezi hypotékou a stavebním spořením, ale zatím u mě vyhrává ta hypotéka. Našla jsem kalkulačku na výpočet hypotéky, ale nemůžu najít podobnou kalkulačku na stavební spoření. Nevíte o nějaké? Lépe by se porovnaly úroky, splátky a tak. Kalkulačka na výpočet hypotečního úvěru je tady: http://www.hypotecnikalkulacka.cz/hypotecni-uver/ Pokud víte o něčem podobném na stavebko, pokud tedy vůbec něco takového existuje, určitě napište.

Míša 15.11.2015

Paní Adamovská, u této nebankovní společnosti jsme si s manželem půjčovali menší částku zhruba před necelým rokem. Co mohu říci k půjčce za pozitiva tak to, že byla vyřízena opravdu rychle takže se k nám peníze dostali opravdu v době kdy jsme je nutně potřebovali. Splaceno jsme měli v termínu a po té si už nepůjčovali jelikož nebylo třeba. Ale pokud by bylo nezbytné tak bych šla znovu do půjčky odtud:))

Naďa Míša 20.11.2015

Jak dlouho trvalo než jste se dozvěděla jestli vám půjčku schválili?

Darin.ka 29.10.2015

ať už tak jak tak hlavně se nenechte napálit,používejte zdravý selsky rozum a hlavně si dopředu promyslete kolik jste ochotní zaplatit (teda přeplatit) za půjčku. :-p nějaké základní info je třeba tady http://kralovstvizen.cz/jak-na-hypoteku-rady-a-tipy-jak-si-vybrat-tu-nejlepsi-a-nenechat-se-napalit/ krátkodobé půjčky jsou nevyzpytatelné, úroky jsou tam většinou šílené a kolikrát si člověk zbytečně bere krátkodobou půjčku i na věci týkající se bydlení jako nábytek nebo spotřebiče,na ty se ale prý hypotéky a stavebnka vztahují taky :-)

Mysicka 29.10.2015

Taky právě řeším financování menšího bytu. Mám kamaráda poradce, za kterým určitě taky půjdu, ale ptám se i jinde, hledám informace abych měla co porovnávat. Není to málo peněz a každá ušetřená koruna se počítá, ale co jsem se zatím dozvěděla, tak stavební spoření většinou vychází líp než hypotéka. Na druhou stranu tou neúčelovou hypotékou se dají pořídit i jiné věci, třeba zařízení do "holobytu", což u stavebka asi nejde...

Adamovská 27.10.2015

doufám že nedostanu v této diskuzi košem, přesto že se jmenuje hypotéka vs stavební spoření... ráda bych se zeptala kdo má zkušenost jakoukoliv s krátkodobými půjčkami? Našla jsem si dobré reference na společnost půjčky1úvěry, má někdo zkušenost konkrétně s touhle?

Janca Adamovská 27.10.2015

ano ja mam s nimi dobre zkusenosti :) klidne se na ne obratte a uvidite ale cetla jsem na ne i hodne opravdu dobrych referenci :)

Lenka Adamovská 25.11.2015

U této nebankovní společnosti jsem si půjčovala párkrát peníze když to jinak nešlo a probíhalo vše podle domluvy a stanovených podmínek. Vyřízeno bylo během chviličky a na splacení jsme se také dohodli. Opravdu na to jak spousta lidí haní nebankovní společnosti tak u této jsem zažila perfektní přístup a seriozní jednání jako u jedné z mála si myslím:--)

Kateřina Lenka 09.12.2015

Je výše půjčky nějak omezená od výše příjmu? Nebo mi stačí nějaký minimální příjem a půjčit si lze jakoukoliv částku? děkuji předem za odpovědi

Lenka Kateřina 20.12.2015

Kateřino, tady je hodně vysoká schvalitelnost půjček takže at už máte příjem jakýkoliv tak zkuste zadat do online žádosti na stránkách částku kterou si chcete/potřebujete půjčit a uvidíte.Za zkoušku nic nedáte ale já myslím že každý tu má naději na to aby si půjčil,což je podle mě super.

LenkaKolářová 25.09.2015

Doporučuju obrátit se na rk coloseum http://www.coloseumreality.cz/chci-hypoteku#kat-menu zabývají se i poskytnutím výhodné hypotéky plus zprostředkují nákup či prodej. Před půl rokem jsme snimi spolupracovali a pomohli nám prodat domeček.

Markéta LenkaKolářová 27.10.2015

Dobrý den paní Kolářová, má tato realitní kancelář pobočku v Brně?

LenkaKolářová Markéta 09.11.2015

Mají pobočky v mnoha okresech a to i v Brně. http://www.coloseumreality.cz/nemovitosti-brno/#kat-menu Na stránkách mají vše přehledně vypsané:)

Markéta LenkaKolářová 12.11.2015

Děkuji mockrát:-) Už jsem si to našla i u nich na stránkách rkcoloseum, a zaujaly mne i dobré reference na jejich realitní makléře tak jsem rozhodnutá že do toho půjdu:-)

Pavel 27.04.2015

Výhodné financování vozu nabízi tukas.cz

Pavel 27.04.2015

Výhodné financování vozu nabízi tukas.cz

alex 15.01.2014

Ja bych při hypotéce volila už jenom americkou, má mnoho výhod oproti běžné hypotéce, zde si o ní můžete přečíst: www.iamerickahypoteka.cz/vyhody

lucy:) 20.05.2011

nedavno sme dostaveli baracek a rozhodli sme se pro stavebko jelikoz sem tžam uz mela nasporeno 100000 tak sem si mohla vybrat milion.....uvazovali sme o hypotece ale vyslo nam lip stavebko :-)

Misa 19.03.2010

My s manželem před cca třemi lety taky uvažovali co by bylo lepší, a vyšlo nám, že půjčka ze stavebka... A spíš než na nějakého poradce jsme se spoléhali přímo na instituce, a obrázek jsme si udělali sami... podle toho, co nám kde řekli...

Klárka 17.03.2010

...... a nechceš to nechat na chlapovi??:-P

Anče Klárka 17.03.2010

Ráda bych :-)

Klárka Anče 17.03.2010

aha*3*

Vlastik 17.03.2010

A kolik potrebujes? Mas uz stavebni sporeni dosporene?

Jíťa 17.03.2010

No to zalezi na tom, kolik potrebujes a na co...

Vendy Jíťa 17.03.2010

No na garsonku ne, vzdyt to pise..;*(

Jíťa Vendy 17.03.2010

Měla jsem na mysli, jestli je to osobní vlastnictví, družstevní nebo "odkoupení" nájemní smlouvy..

Anče Jíťa 17.03.2010

cca 500, na garsonku do osobního vlastnictví, odkup od města

Jíťa Anče 17.03.2010

já jsem nedávno řešila podobnou situaci a o něco lépe mi vyšlo stavební spoření. Zkus si nechat dát nabídky na stejnou částku na stejnou dobu od stavební spořitelny i od banky na hypotéku a uvidíš, která procenta ti vyjdou lépe

Petr Jíťa 17.03.2010

ještě si k tomu připočti životní pojištění, které po tobě budou chtít a poplatky. není to jenom o procentech

Anče Petr 17.03.2010

toho jsem se bála....:-/ nemáte někdo kontakt na poradce, který by mi pomohl?

Jíťa Anče 17.03.2010

Zkus finance.cz, jsou tam kalkulačky i poradna


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat