Diskuse na téma domácí pekárna

prosím receptů je na netu hodně, ale já hledám tip na opravdu odzkoušené recepty - díky

Liška 02.12.2018

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo má zkušenosti s objednávkou domácích spotřebičů z Kuliny. Mají tam krásné roboty i kávovary a teď před vánoci se to hodí.

Olina 29.11.2018

Holky, nemáte doma některá domácí vinotéku? Moc by mi to pomohlo. Chci ji koupit babi a dědovi a nějak nevím, kde a podle čeho vybrat...

Kubína Olina 21.12.2018

Ahoj, za mě uplne nejlepší volba shopu je tento shop https://www.chladnickanavino.cz. Doporučuju, ozkoušeno a spokojenost!

Klára Kubína 04.03.2019

Taky z tohoto shopu máme domácí vinotéku. Máme konkrétně tuto https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a maximální spokojenost. Jsme dva, takže nám krásně stačí. Cena vynikající, je to jednozovka, pro nás ideálka.

Mikeška Klára 02.04.2019

A podle čeho jste si domácí vinotéku vybírali? My jsme právě taky ve fázi vybírání a teda musím říct, že mi z toho jde hlava kolem, protože vůbec nevím, na co se při výběru zaměřit. Co bylo rozhodujícím kritériem při výběru u vás?

Olina 28.11.2018

Ahoj holky, mám dotaz. Chtěla bych se zeptat, zda máte v kuchyni digestoř a pokud ano, tak jakou značku. Jde mi hlavně o to, aby byla tichá a perfektně táhla. Díky moc"

Laugher 06.01.2017

Každému chutná něco jiného, takže to záleží jenom na Vás, co si upečete

konatovka 12.07.2016

Já jsem si jí nekoupila, ale dcera i snacha jsou s ní velice spokojeny.

Gabina 22.06.2016

souhlasím, domácí pekárna je top! akorát mi teda trvalo, nez se mi podaril pekne vykunuty, ale ted už spoléhám na jistotu a vím, co a jak.

Magda Gabina 28.06.2016

Mi povídej muj chleba vzdycky nakyne...a pak? pak je z toho placka a vubec nevím, cím to muze být

Gabina Magda 03.07.2016

mě pomohlo zmenit mouku- na babiccinu volbu, kterou jeste presyju pres síto, aby byla vzdušnejsi, a dávám susené kvasnice.

Pekárnu nemáme, ale pečeme v troubě. Jak domácí housky tak tchýně vaří chleba..Opravdu chutné!!!;-)

Martaa Kopretinka6 29.06.2016

Taky ráda dělám housky v troubě, super recepty na domácí pečivo do trouby má Roman Vaňek :-)

Karel 08.02.2011

Ok :-D

Test 02.02.2011

Testovačka*4*

Jana J 14.08.2010

Dobrý den,poradˇte mi jak vylepšit bezlepkový chléb nebo pečivo.

fadfds Jana J 13.02.2011

fafasfd


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat