Diskuse na téma Problémy s matkou

18. 03. 2010 | Když rodiče studují

Ahojky, mám neustálé problémy s matkou. Nejdřív to byla přehnaně zdravá strava - ale tak to člověk ještě bere, že se snaží, aby děcko mělo vše a bylo zdravé.. Pak přišly různé terapie, hladovky apod. někdy až zdraví škodlivé, to už jsem se docela cukala.. Následovaly karty - různé věštění a předpovídání - kdyby na tom, co má maminka vyzjistila bylo něco pravdy, proč ne, ale ono naopak! Smýšlela si různé nesmysly a výmysly a žila tím, že to je skutečnost. Nyní přišla víra v boha. Proti křesťanům vůbec nic nemám. Proti těm, kteří mají rádi své děti a žijí v lásce. Jen má matka, co je onou silně věřící si to opět pojala po svém a řídí život druhých, montuje se jak se dá.. Mne s přítelem se snaží od sebe odtrhnout /a to jakoukoliv metodou/, byť jsme spolu šťastni pět let. Můj miláček není žádný model ani pán s velmi sympatickou kreditkou - spíš naopak. Ale vždyť vztah je o lásce a ne o penězích či vzhledu - což beru spíš jako obal a záleží přeci na obsahu, ne? Připadala jsem si určitou část dětství divná, nyní jsem už "jenom" nešťastná, že nemohu vycházet s maminkou, jak bych si přála. Vždy si najde něco, čím mne ledově "setře" a bohužel se mi nedaří to nechat plavat a žít si dál v pohodě.. Dá se maminka vymazat z paměti, zapomenout na ni? Já se obávám, že to prostě nejde :(. A rozejít se s přítelem, začít silně věřit v boha, přitom lhát, když ona chce atd. jen proto, abych s ní vycházela?

Klára 18.03.2010

Milá Lindo nenapsala jsi, kolik ti je - zda jsi ,,nucena,, ještě žít doma

Linda Klára 18.03.2010

Klárko, je mi 25, doma nežiji sedm let, ale stejně mě to moc trápí..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat