Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Darování vajíček

Alecca 19. 06. 2018

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? Jakože myslím, zda to nemá vliv na moje budoucí těhotenství? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Afrodita

21. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Darina | 3. 9. 2018
máš prosím tě, nějaké zkušenosti s darováním vajiček? Bylas na to?

kdysi jsem byla darovat vajíčka, celkem tedy 4x a kdyby to šlo, šla bych klidně znovu.

Neregistrovaná/ý - Iveta

3. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 31. 8. 2018
Ne, nemá to vliv. Vajíčka se ti tvoří každý měsíc, takže žádná neubíráš, jen odebíráš…

co jsem četla, tak se nemuže chodit darovat každý měsíc, mrkni sem https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

Neregistrovaná/ý - Darina

3. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Lola | 24. 8. 2018
No, to je sice hezký, ale jaksi to není k věci… My se tady bavíme o darování vajíček, nikoli o podpoře plodnosti vitamínama!

máš prosím tě, nějaké zkušenosti s darováním vajiček? Bylas na to?

Neregistrovaná/ý - Radka

31. 8. 2018

Ne, nemá to vliv. Vajíčka se ti tvoří každý měsíc, takže žádná neubíráš, jen odebíráš…

Neregistrovaná/ý - Lola

24. 8. 2018

No, to je sice hezký, ale jaksi to není k věci… My se tady bavíme o darování vajíček, nikoli o podpoře plodnosti vitamínama!

Neregistrovaná/ý - Sandra

11. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 27. 7. 2018
Hele, darování nemá pak vliv na moje otěhotnění, že? Jako já vím, že ne, ale ptám se, protože jsem slyšela i jiné názory. Tak ať v tom mám jasno.

hodně žen bere v době plánování miminka a po dobu těhotenství vitamíny, doplnky stravy. Bere je i po porodu v šestineděli

Neregistrovaná/ý - Milena

27. 7. 2018

Hele, darování nemá pak vliv na moje otěhotnění, že? Jako já vím, že ne, ale ptám se, protože jsem slyšela i jiné názory. Tak ať v tom mám jasno.

Neregistrovaná/ý - Majka

23. 7. 2018

Já jsem teda z Brna, ale o IVF Klinice Zlín jsem slyšela samou chválu. Tak právě přemýšlím, že bych si tam udělala výlet a darovala tam.

Neregistrovaná/ý - Ester

27. 6. 2018

Ahoj, já sama ještě děti nemám a darovat jsem byla už třikrát. Chodím na IVF kliniku Zlín. Tu ti doporučuji! Tam jsou perfektní odborníci. Cítím se tam vždycky dobře, jsou tam na mě moc hodní. Jinak mrkni na jejich web, tam si k tomu darování můžeš najít veškeré info.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

6 hlasů
1h a 30min 530 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z kuřecích prsou

6 hlasů
35min 382kJ 160 Kč

Salát na thajský způsob s rýžovými nudlemi.

Kuřecí kousky na italských bylinkách

1 hlas
1h a 35min 667kJ 120 Kč

Kuřecí maso s brusinkami a sojovou omáčkou Tamari.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více