Diskuse na téma Darování vajíček

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? Jakože myslím, zda to nemá vliv na moje budoucí těhotenství? Děkuji

věrka 09.07.2021

záleží jak kde, někde je kompenzace asi nižší a ty výhody k tomu taky nejsou všude

iveta 06.07.2021

já jsem četla, že je tam kompenzace až 28000 plus nějaké výhody k tomu

Marta 04.07.2021

No a byla jsi tam nakonec? Co ta kompenzace, co v ní všechno je? :)

Renata 01.07.2021

Procházela jsem si ty jejich stránky a už to, že se tam člověk dočte o všem potřebném na mě dělá dobrý dojem www.ivf-zlin.cz

silva 03.06.2021

a proč myslíte, že je klinika ivf Zlín tak dobrá?

anna silva 08.06.2021

je tam výborný přístup, vysoká kompenzace, samé dobré ohlasy na jejich práci

renata silva 17.06.2021

přesně tak, je tam výborný personál a hlavně je důležité, aby se na takové klinice cítila dobře, což klinika ve Zlíně určitě splňuje

Hanka silva 20.06.2021

Schválně se zkus objednat na více klinik na konzultaci a uvidíš sama, která ti bude vyhovovat nejvíc. Já jsem to tak udělala a za mě naprosto ve všem vedla klinika Ivf ve Zlíně. Není to jenom tak, že je spoustu žen doporučuje.

Ilja silva 02.03.2022

Já jsem na IVF Klinice Zlín byla darovat a musím teda říct, že naprostá paráda! Jsou tam profíci, ale fakt empatičtí. Co teda oceňuju, to je jejich kompenzační program. Jinde tak nadupaný nemají. Takže já kliniku mohu jen doporučit.

Irina 01.06.2021

Ahoj, já jsem byla darovat na IVF Klinice Zlín. Ano, je tam i finanční kompenzace, ale já jsem spíš ocenila to, že díky darování jsem dostala ucelené info a svém zdravotním stavu.

jana 17.05.2021

je za to docela vysoká kompenzace, ale asi záleží jak kde...ale nešlo o peníze, spíš jsem chtěla někomu pomoct, každý si zaslouží mít svoji vlastní rodinu

jana 02.05.2021

já byla darovat před tím, než jsem otěhotněla a žádný problém, ale chápu, že může mít někdo strach

hanča jana 06.05.2021

a proč si šla darovat? je pravda, že je za to vysoká finanční kompenzace?

Karol 02.05.2021

Jojo, jasně, že můžeš víckrát, ale opravdu je omezení věkem...

Frankie Karol 05.10.2021

No, každopádně... Já jsem byla darovat na https://www.ivf-zlin.cz/ a pokud tě zajímá nějaké info, doporučuju se s klinikou spojit, oni ti se vším poradí :)

Majka Karol 02.11.2021

Aha, tak super. Na webu IVF Kliniky Zlín asi najdu nějaké bližší info, co a jak, že? :)

Lola Karol 01.01.2022

Ano, na tom webu https://www.ivf-zlin.cz/ najdeš vše. A pokud něco ne, je tam na ně kontakt. Oni jsou moc milí, vše vysvětlí i po telefonu.

Vanessa Karol 02.02.2022

Já jsem byla darovat dvakrát... A reálně uvažuju, že zajdu ještě jednou. Ale budu to určitě konzultovat s doktory od IVF kliniky Zlín. Tam jsem byla a mám v ně důvěru.

Lola Karol 30.06.2022

Já jsem na IVF Klinice Zlín podstoupila darování vajíček a musím říct, že jejich lékaři ve mě taky vyvovali důvěru :) Fakt jsem tam byla spokojená.

Kelly Karol 29.07.2022

Já jsem tu kliniku zvolila, protože mi neskutečně vyhovoval přístup. Od začátku. Vše mají krásně popsané https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek a následná komunikace s nimi byla senzační.

klára 07.04.2021

jaké musím splňovat podmínky, abych mohla jít darovat, můžu jít třeba i po dětech?

lenka klára 13.04.2021

určitě můžeš i po dětech, někdo říká, že je to i lepší a musíš být zdravá a spadat do nějaké věkové hranice, přesně nevím, ale na netu to určitě najdeš

Klára klára 30.08.2021

Jojo, máš pravdu :) Koukala jsem se na ten jejich web https://www.ivf-zlin.cz/ a mají tam vše uvedeno. Děkuju moc za info :)

anet 18.03.2021

holky a byla jste některá darovat i dvakrát třeba?

karol anet 01.04.2021

já o tom uvažuji, ještě jsem nebyla, ale vím, že to jde

míla 01.03.2021

a jak je důležitý výběr kliniky? jsou mezi nimi velké rozdíly?

lenka míla 05.03.2021

podle mě to docela důležité je, asi se liší hlavně v přístupu a taky v úspěšnosti ohledně budoucích těhotných žen

soňa 13.01.2021

a jaké jsou vaše zkušenosti s klinikou www.ivf-zlin.cz? vybraly byste raději jinou, nebo je to dobrá klinika?

Daniela soňa 26.01.2021

Tuto kliniku jsem navštěvovala dva roky zpátky, kdy jsem byla darovat vajíčka a s přístupem jsem byla spokojená moc. Nemám nic, co bych jim vytkla, jelikož proběhlo všechno v pořádku a tak jak mi dopředu nastínili.

anna soňa 01.02.2021

za mě je to taky výborná klinika, byla jsem s jejich přístupem velice spokojená

karča soňa 08.02.2021

taky se přidávám, jsem vděčná za to, že taková klinika existuje, moje sestra má díky ní už malé miminko a je konečně spokojená

katka 08.01.2021

já jsem darovat byla, je pravda, že se člověk dozví alespoň, jestli je zdravotně v pořádku a žádnou negativní zkušenost nemám, všechno proběhlo dobře a všichni byli opravdu moc fajn

Jura 04.01.2021

Moje manželka chtěla darovat vajíčka a po vyšetření se každý z doktorů divil že má dvě děti, prý je z jejich pohledu naprosto bez šance otěhotnět. To jen pro zajímavost že se můžete dozvědět dost nečekané věci.

sandra 03.01.2021

a vy jste tam holky už osobně byly? nebo jak víte, že jsou tam tak fajn, a že je to tak dobrá klinika

Val 16.12.2020

ano, mají teď dobré kompenzace, taky udělat někomu radost na Vánoce je nádhera

Alča 08.12.2020

já tam teď třeba darovat půjdu, s tím balíčkem je to pravda,je v tom nějaké wellness pro dva a jsou tam opravdu moc příjemní

klárka 02.12.2020

taky jsem slyšela, že je to dobrá klinika, ty s nimi máš teda dobrou zkušenost? mají tam teď pro dárkyně i nějaký dárek navíc, jsou tam prý opravdu vděční za každého

Mirka 18.11.2020

Pokud si vybereš osvědčenou kliniku, tak to bezpečné je. Osobně jsem byla vajíčka darovat dvakrát, a to na klinice ivf Zlín, na kterou jsem dostala přímo doporučení od své gynekoložky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat