Diskuse na téma Darování vajíček

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? Jakože myslím, zda to nemá vliv na moje budoucí těhotenství? Děkuji

Eva 02.11.2020

Moje dcera to udělala, skončila na ARO, málem umřela ... původně ji lékařka na pohotovosti odbyla s tím, že bolest po výkonu je normální, kdyby ve dveřích při odchodu neomdlela, tak tu dnes nebyla. Takže neblázněte, zdraví máte jen jedno, ty peníze nestojí za to riziko. A taky si uvědomte, že se jde na ruku kdejakému "lidskému právu", co když se vám za pár let "dítko" zjeví u dveří a bude se dožadovat něčeho, co mu zákon v budoucnu umožní ...

lucie 01.11.2020

holky a je tu někdo, kdo už darovat byl?

Monika lucie 04.11.2020

Ano byla jsem dvakrát, děti mám už větší. Šla bych klidně znovu.. Peníze jsem nechtěla... Chtěla jsem někomu pomoci. Vždy bylo vše v pořádku.

karol lucie 05.11.2020

já darovat taky byla a mám z toho dobrý pocit, proč nepomoct někomu, kdo by mohl být skvělým rodičem a třeba nemůže

lenka lucie 10.11.2020

taky jsem už darovat byla a letos půjdu asi znovu, nejde o peníze, ale o tu pomoc

karol 20.10.2020

mně třeba doktor přímo řekl, že bych mohla jít darovat, kdybych chtěla, po dětech už mám

míša 15.10.2020

není to u lepší, když už máte po dětech? třeba kdyby se něco zkomplikovalo...bála bych se, že už bych potom nemohla mít vlastní

věra 01.10.2020

a jaká je ta věková hranice? vadí, že už mám po dětech?

kača věra 08.10.2020

myslím, že něco málo přes 30 je maximum, ale to najdeš na netu, a že máš po dětech určitě nevadí

věra 21.09.2020

a co všechno je k tomu potřeba? je to i nějak věkově omezené?

Denisa věra 22.09.2020

Co vím, tak hlavní roli tam hraje věk, takže jistá hranice tam je a pak také zdravotní stav.

iva 17.09.2020

já jsem darovat byla a za mě je to určitě dobrý skutek, když jsem na klinice potkávala ty budoucí maminky, které se na mě vděčně usmívaly, je to pocit k nezaplacení

sandra 11.09.2020

pokud vím, tak to pomůže určitě, podle mě je to dobrý skutek

silva 03.09.2020

holky, jaký jeváš názor na darování vajíček, myslíte si, že tím opravdu někomu pomůžu nebo to lidé dělají jen pro peníze?

betka 14.08.2020

taky mám už jedno darování za sebou a jsem ráda, že to lidem pomáhá, chtěla bych se vás zeptat, jestli nevíte, zda můžu jít i víckrát?

saša betka 17.08.2020

pokud vím, tak můžeš jít i víckrát, jestli je u tebe všechno v pořádku

klára 17.07.2020

není to darování nebezpečné? vy se toho nebojíte, třeba že byste potom nemohly mít děti nebo něco?

saša klára 20.07.2020

já byla darovat až po dětech a nebála jsem se, spíš jsem chtěla někomu pomoct, žádný špatný zážitek z toho nemám

klára saša 04.08.2020

je pravda, že když už má člověk děti, tak se moc nemusí bát, já jsem teď těhotná, ale kamarádka by chtěla taky a nejde jí to, asi jí nezbyde nic jiného, než jít na nějakou takovou kliniku

saša klára 07.08.2020

no právě, mně to nijak neublížilo a jen jsem tím mohla někomu pomoct

viki 04.07.2020

a přímo na klinice by mi měli taky říct co a jak určitě ne?

saša viki 14.07.2020

tojoo, určitě když si tam zavoláš nebo přímo zastavíš, tak ti všechno řeknou

saša 23.06.2020

taky bych se nejdříve poradila s lékařkou, ale za mě je dobré, že o tom uvažujete, někomu to může moc pomoci

jancanoval 16.06.2020

nejdirve bych se poradila v poradne www.hanapucherova.cz, mam dobre zkusenosti Jana

viki 02.06.2020

ahoj, náhodou jsem teď narazila na tuhle diskuzi o darování vajíček, vy se nebojíte, že by to mohlo být třeba nebezpečné?

aneta viki 08.06.2020

ahoj, já jsem darovat byla a ani jsem se nebála, stačí si zjistit pár informací a pro jistotu se můžeš poradit se svým lékařem třeba

viki aneta 16.06.2020

mně teď právě moje doktorka přímo navrhla, jestli nechci jít darovat, tak mě to trošku zaskočilo a sháním o tom nějaké info

pája 15.05.2020

super, děkuju holky, už jsem tam volala a dozvěděla jsem se asi všechno, co jsem potřebovala :-)

Pája 05.05.2020

ahoj, taky bych chtěla jít darovat vajíčka, ale s přítelem plánujeme miminko, zatím na to nespěcháme, ale zajímalo by mě, jestli to nemůže budoucí těhotenství nějak ovlivnit

klára Pája 13.05.2020

pokud jsi zdravá a neměla si žádné problémy, taky by to podle mě na budoucí těhotenství vliv mít nemělo, ale možná je lepší se zeptat svého lékaře nebo přímo na klinice, kam chceš jít darovat

Sandra klára 13.05.2020

Nejlepší je si najít konkrétní kliniku a dotazy směřovat tam popřípadě se podívat na jejich webové stránky, kde tady tohle všechno budou mít určitě napsané ;).

klára 09.04.2020

za mě to náročné nebylo, finanční kompenzace se taky docela hodila a podle mě můžeš jít i víckrát, osobně se teď chystám jít znovu

romča klára 16.04.2020

ahaa, tak to je dobré vědět, ještě jsem teda nebyla, takže nebudu plánovat, že půjdu několikrát :-D ale podle toho, co tady čtu, to za zkoušku asi stojí

klára romča 21.04.2020

podle mě opravdu litovat nebudeš, není se čeho bát :-)

Romča 02.04.2020

ahoj, taky uvažuju o darování vajíček, je to náročné pro tělo? můžu jít třeba i víckrát?

klára 19.03.2020

myslím, že lepší kliniku sis asi nemohla vybrat, tak hodně štěstí :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat