Diskuse na téma Jak na břicho ?

18. 03. 2010 | Plastická chirurgie

Může mi někdo poskytnout info o plastické operaci břicha a podělit se o zkušenost . Mám tři děti, to je konečný stav, je mi 40 a ráda bych se zbavila spodního babyvaku. Pravidelně cvičím, posiluji, jezdím spinning týdně ca 6-7 hodin v aerobní zóně. Vážně přemýšlím o chirurgickém zákroku.

Barbora 25.02.2015

já byla na abdominoplastice břicha v Praze na jedné klinice. Pokud ti to finance dovolí, určitě do toho běž, mě se rapidně zvedlo sebevědomí

Erika 17.04.2015

Tak se zkus zeptat plastickýho doktora, určitě ti řekne co a jak by bylo potřeba. Kdybys nechtěla jít ,,naslepo,, za sebe bych ti doporučila Perfect Clinic v Brně. Známí a dobří plastici, a nádherný prostředí. Člověk se tam cítí víc jak na hotelu než v doktorském prostředí Hlavně ti poradí co a jak.

StankaHoy Erika 27.11.2015

Taky mám v okolí pár lidí kteří tam byli a jsou moc spokojeni, takže taky doporučuji.

Vanilla 20.04.2015

kde kliniku mají? neslyšela jsem o ní ještě. Ale podle referencí, co jsem četla jsou asi známí,že? :-)

Erika 19.05.2015

klinika je tady: http://www.perfectclinic.cz/klinika-brno

Barbora 06.07.2015

Kdybyste chtěli vidět celý postup, mají supr čupr videa na youtubu. https://www.youtube.com/results?search_query=perect+clinic .

NIKITA 19.08.2015

týý jo, dobré video, je to fakt rozdíl!

Téra 25.11.2015

Nechávala jsem si po děckách upravit břich tady http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Iveta 08.12.2015

Doporučuji effect clinic http://www.justan.cz/ prostředí na mě působilo velmi pěkně a pan Justan je výborný plastický chirurg. Co se mu povedlo s mýma prsama to je něco neskutečného. Šla jsem pouze na zpevnění a moc jsem si od toho neslibovala, ale předčilo to má očekávání a v dobrém. Opravdu doporučuju.

Monička Iveta 12.12.2015

Ahojky. Iveto kde ten pan doktor Justan má kliniku?.. Potřebovala bych liposukci boků, už se k tomu odhodláávám hodně hodně dlouhou dobu a taky je těžké vybrat kterého plastického chirurga oslovit... a přirozenou cestou se bohužel shodit nedaří :(

Iveta Monička 17.12.2015

Kliniku má na palackého v Brně http://www.justan.cz/cz/menu/8/kontakt/

mikulicová 17.12.2015

Na liposukci boků jsem u doktora Justana byla. Hodně na mě udělalo dojem to že se mi spíše snažil pomoct a poradit abych mohla zkusit zhubnout i přirozenou cestou než aby mě tlačil do operace, to je jeden z mála plastických chirurgů který myslí více na pacienty než na ty peníze které by z něj mohl mít. Já na liposukci šla protože jsem se zhubnout přirozeně snažila několikrát a už jsem na to neměla sílu ani energii. Pan doktor je velmi milý člověk a výborný doktor, všem doporučuji:)

CiprováZděnka mikulicová 21.12.2015

Nad plastikou uvažuji dlouho, potřebovala bych trochu břich upravit po porodu ale už mám zkušenost s jiným plastikem s prsy a ne zrovna dobrou tak hodně váhám jestli jít na to břicho někam... prsa jsem tenkrát musela nechat opravovat a už se ted dost bojím... když bych šla na tu kliniku kde dělá ten justan tak mám jistotu že by mi to dělal přímo on nebo to mi nikdo zaručit nemůže?

mikulicová CiprováZděnka 27.12.2015

Všechny zákroky dělá přímo on, tak se nemusíte bát. Já jsem si tohle také raději zjištovala než jsem k němu šla nebojte

sokolová mikulicová 09.01.2016

zdravíčko, dívala jsem se na zde zmíněného pana Justana na stránkách.Přijde mi vzhledově vcelku mladý, má opravdu dostatek zkušeností? Já chci jít na zvětšení prsou ale nerada bych šla k někomu kdo má za sebou teprve pár operací i přesto že by byl ten dotyčný sebelepší...chci opravdu dobrého ale zároveň i zkušeného chirurga... budu ráda za případné doporučení i na jiné pokud má někdo zkušenost..

mikulicová sokolová 11.01.2016

Pokud já vím, tak nejen že je dobrý ale má i zkušenosti. Stačí když se mu podíváte na stránky na plastická-estetická-chirurgie.cz má tam video když byl v televizi a když ho budete chvíli poslouchat uvidíte že ví o čem mluví a má několikaletou praxi což si myslím že není málo.. záleží ale co je pro vás "dostatečná praxe"

AnnaR mikulicová 22.02.2016

Byla jsem u dr.Justana párkrát na liposukci a musím říct že je to nejen výborný doktor ale taky skvělý člověk.Hodně mi dodal sebevědomí a hlavně mě s žádnou mojí otázkou neodbyl,všechno mi ochotně vysvětlil,fakt super

Milena 23.02.2016

Zdravím, něvěděla jsem, do které diskuze přesně tento příspěvek vložit... Začala jsem nedávno pravidelně cvičit, mám i koupenou permanentku. Teď bych ale potřebovala koupit také nějakou výživu pro cvičení. Můžete mi doporučit co se vám osvědčilo?

Lída Milena 24.02.2016

Tak záleží co bys potřebovala, je toho hodně. Jsou proteiny, aminokyseliny, a různé minerály. Všechno co tělo potřebuje, když má fyzickou zátěž.

Milena Lída 25.02.2016

Ajo, takhle všechno. Tak nejlépe od každého něco, nejsem si tím jistá, co přesně pro sebe bych měla vybrat. Ty nakupuješ jak tyto věci? Zkoušíš prostě nebo jak?

Lída Milena 26.02.2016

Nechávám si poradit na prodejně, kde nakupuji. Prodavači mi tam poradí. Nakupuji ve fitness4u. Mají prodejnu buď ve Zlíně nebo v Uherském Hradišti.

Milena Lída 26.02.2016

Já nejsem ani z jednoho toho města. Nemají e-shop?

Lída Milena 28.02.2016

Jasně, mají. Tady jsou jejich stránky http://www.fitness4u.cz/

Milena Lída 17.03.2016

Děkuji za odkaz na stránky. Asi z fitness4u něco objednám. :)

Lída Milena 23.03.2016

Tak jo, nemáš vůbec za co. :-)

NinaC 20.03.2017

Ahoj, já podstoupila lipotransfér. Zákrok spočívá v tom, že ti z části, kde máš "něco" navíc odeberou tuk a vloží někam jinam. Já si takhle nechala odebrat tuk z břicha a nechala si jím zvětšit prsa, takže jsem zabila svě mouchy jednou ranou. Byla jsem na klinice Aesthevita www.aesthevita.cz a byla jsem zde moc spokojená. Doktoři opravdu příjemní, vše co bylo potřeba mi vysvětlili a výsledek neuvěřitelný :)

Radka 20.03.2017

Zdarec mám podobný problém.Jsem rok po porodu a pořád mi to břicho a ty kila nejdou dolů.Už jsem zoufalá a nevím co s tím.

Linda 20.03.2017

Kup si mesicni,zaplat trenera v posilovne,uprav jidelnicek a zacni makat.Uvidis,ze vysledky se dostavy.

Radka 20.03.2017

Cvičení nemám ráda.Radši bych nakou dietu abych se nemusela hejbat a šlo to samo dolů

Linda 20.03.2017

Aha tak to je jina.Ja to beru ze sveho pohledu.Cviceni jsem si zamilovala a chodim pravidelne.Budes asi jako muj manzel.Taky nesnasi sporty a tak si nasel nejakou francouzskou dietu www.prodietix.cz po ktere hodne zhubl.

Radka 20.03.2017

Hned se na to kouknu a objednám si to.

Hanka 08.04.2017

Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím vyplnit zadek, ale nevím teda na kolik to vyšlo a kde si to nechala dělat.

Sandra 09.06.2021

Pokud jde o mimické vrásky, tak není špatná korekce pomocí botoxu. Paní doktorka v Aether clinic je moc šikovná, má pro to cit a pokaždé jsem s její prací spokojená :)

Denisa Sandra 05.07.2021

Na kolik ta aplikace botoxu přijde ? Musí se chodit často na nějaké "doplnění" ?

Sandra Sandra 06.07.2021

To záleží na tom, kolik si toho necháš aplikovat :) nechám ti tady odkaz a zkus je kontaktovat, jsou velmi ochotní a informují tě o přibližné ceně :) www.aetherclinic.com/cs/medical-center/korekce-oblicejovych-vrasek-injekcemi/

Janča 28.07.2021

Mohla bych vědět jestli u té Aether kliniky nemáte zkušenosti s ošetřením co se obličeje týče ? Přemýšlím nad botoxem, ale potřebuju někoho, kdo pro to má cit, aby to nebylo moc :)

Sandra Janča 05.03.2022

Tak z toho nemusíš mít vůbec strach, protože paní doktorka má pro to cit a sama ti řekne co je kde potřeba poupravit proto aby si byla spokojená a vypadala dobře :)

anastaziaa 02.11.2022

Já se k tomu dlouho odhodlávala, ale nakonec jsem hrozně ráda že jsem do toho šla. Byla jsem v Praze na ABClinic a jsou naprosto skvělí, takže kdo nad tím uvažujete, tak doporučuju jít tam :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat