Diskuse na téma Hračky pro děti

Můžu poprosit o tip, jaké hračky pořídit pro děti starší 3 let ?

Milada 01.12.2020

No už se těším až nám to ve čtvrtek otevřou, protože mi chybí ještě docela dost věcí o které si kluci napsali Ježíškovi

Katka 30.11.2020

Když jsem dělala naposledy objednávku, tak nad jistou částku dostaneš poukaz v jisté hodnotě, který pak můžeš využít na další nákup :) navíc je super, že ty jejich prodejny fungují jako výdejny, ne všechny, ale některé ano, což je super, že to mají kolikrát skladem a máš možnost si to vyzvednout dřív než kdyby ti to vezla nějaká přepravní společnost

Katka 22.11.2020

Zkus se mrknout třeba do nějakého katalogu s hračkami. Nebo na eshopy .. Pompo má hodně velký výběr hraček a hlavně má teď super akci s poukazy :)

Denča Katka 27.11.2020

Co tam mají za akci ?

dana 31.10.2018

Tak ono záleží, zda je hračka určena pro dívku či chlapce. Pro dívku bych zvolila pravděpodobně nějakou panenku, pro chlapce pak třeba autíčko na dálkové ovládání, mě osobně se líbí akrobatické autíčko z https://hrackyzadobrekacky.cz/rc-modely/akrobaticke-auticko-twister-dlba

Hela 17.09.2018

Kde se dají tady ty hračky sehnat ? :)

Natka Hela 19.09.2018

Já je nakupuju tady přes ty stránky www.mandala-montessori.eu/en/ Hlavně se nenech zmást, ač jsou stránky v aj, tak měna je korunách a zasílají normálně do Čr :)

Lenka 28.08.2018

Já jsem kupovala dcerce ke 3. narozeninám kuchyňku a malá si rádá skladá kostičky na sebe, tak jsem jí koupila hračky mandala montessori :)

Natka Lenka 31.08.2018

Taky máme hračky manadala montessori, viděla jsem je u kamarádky a syna zaujaly taky, tak jsem mu jich pár nakoupila a je fakt, že jsou to jedny z mála hraček, se kterými si hraje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat