Diskuse na téma Vysněná plastická operace

Kdybyste se nemusela ohlížet na peníze a mohla si vybrat jakoukoliv plastickou operaci, jaká by to byla? A šla byste vůbec, nebo jste se sebou spokojená?

Jana Č 30.03.2011

Ja by som na plastiku nešla, hoci mam problem s prsiami. Ale za tie roky som si zvykla, a drzim sa hesla : Komu sa nepači, nech sa nepozera

Redakce.Bety.cz Jana Č 30.03.2011

Dnešní dárkový balíček posíláme paní Janě Č. za její první příspěvek do diskuse :) Gratulujeme! Jani, pošlete nám prosím na sebe kontaktní adresu. Ostatní se už zítra mohou těšit na novou soutěžní diskusi :) Krásný večer všem!

Renča Balabánová 30.03.2011

já bych asi na plastickou operaci nešla, jsem spokojená se sebou, jaká jsem..

Reňa lomnická 30.03.2011

Keď som bola mladšia trpela som kompleksom z mojich malích pŕs..túžila som po krásnom plnom výstrihu a preto som chcela podstúpiť aj operáciu.Ale našťastie mám toho najúžasnejšieho manžela na svete,ktorý mi vysvetlil,že to ozaj nie je to najpodstatnejšie...a tak žijem s tým čo mám a už sa nad tým nezamýšľam..a som celkom spokojná :-p

bobulinka007 30.03.2011

Kdybych měla tuto možnost a nemusela bych se ohlížet na panízky , tak bych si nechala zmenšit prsa mám je velmi velké a po každém dítku mi vždy ještě o trochu vyrostli,možná si říkáte co by za to jiná dala.Jenže mě dos často bolí záda a v noci se pořádně nevyspím a to velmi ráda spím na břiše a s mími vnady to dost dobře nejde :(((

Daniela Šidlochová bobulinka007 30.03.2011

Bobulinko, jestli vás bolí záda kvůli větším prsou, určitě zajděte k odborníkovi - tyto operace je možné uhradit ze zdrav. pojištění :-) Držím pěsti, jestli to zkusíte..

martina 30.03.2011

ja by som isla na Abdominoplastiku pretoze mam po tehotenstve ovisnute brucho :-P

Anna K. 30.03.2011

Já bych šla okamžitě na operaci očí, ale to s plastikou nemá moc společného *1* Jinak asi na nic , protože se toho bojím ;*(

Pačandová 30.03.2011

Ahoj tak já bych teda nešla na žádnou platickou operaci protože mám po dvou dětech větší a krásnější prsa a mám hezkej zadeček akorát k nakousnutí *1*XD

Petra S. 30.03.2011

Já bych teď momentálně nešla na žádnou, nejsem dokonalá ale cítím se fajn a spokojeně ale kdo ví, třeba jednou ano...pokud to ženě pomůže a bude sama se sebou spokojená tak proč ne...*1*

pidulka 30.03.2011

Ahoj všem, myslím si, že každý člověk je něčím krásný a rozhodně by to neměl měnit nějakými plastickými operacemi. A pokud má někdo komplexy, třeba jen proto, že má, malá prsa, tak ať se podívá na ty vyumělkovaný ženský, který musejí tahat tolik kilo navíc. A hlavně, přirozennost je to nejhezčí. Takže u mě rozhodně žádná plastika. Jsem spokojená s tím, jak mě rodiče a příroda zplodila. :-D

Daniela Šidlochová 30.03.2011

Já už nad tímto přemýšlela.. Kdyby to šlo, tak bych potřebovala "zrekonstruovat" celé tělo ;*( Po třech těhotenství a celkově 5,5 letech kojení už to prostě není ono.. Navíc jsem po mamince zdědila postavu typ hruška, takže koupit si kalhoty je pro mě oříšek *3* No a v obličeji taky nic moc *2* Ale ve finále bych se stejně bála a nevěděla bych, co je pro mě priorita, takže nic *1* Ale až se přestanu bát, tak si nechám na plastice aspoň odstranit znaménka *4*

Naďa 30.03.2011

Můj manžel říká, že nejlepší ženská je taková, kterou je za co chytit. Tekže nějaké kosmetické zákroky, zkrášlování......zbytečné vyhazování peněz. Jde hlavně o sebevědomý. Takže ženskýž, vykašlete se na operace a buďte krásné hlavně samy pro sebe. :-)

Barunka 30.03.2011

To Bobulinka007: souhlasím s Danielou, taky jsem podstoupila zmenšeni a nemuzu si vynachvalit, sice jsou tam jizvy, ale ty vidi jen partner a musi byt hodne pozorny ))) Klidne bych sla jeste jednou )))

MariaS 30.03.2011

Asi by som išla ale - na úpravu pŕs . Ale dosť sa bojím ale sú aj negatívne skúsenosti.:-O

layla 30.03.2011

Ked to zene zdvihne sebavedomie, nevidim dovod preco nie*1* Ja by som si nechala zvacsit prsia. :-O Len to by som nemohla mat strach a mat trosku viac penazi. Zatial si vystacim aj s dobre vystuzenou podprsenkou:-D

Jana K. 30.03.2011

Momentálne som so sebou spokojná, ale nebránim sa tomu, že by som to mohla v budúcnosti využiť. Možno by to bola operácia očných viečok alebo vačkov pod očami, aby tvár pôsobila mladistvejšie. Som za to aby žena či muž podstúpili plastickú operáciu, ak im to zdvihne sebavedomie a budú sa cítiť lepšie.

Magdaléna K. 30.03.2011

No veru išla by som! Mám trošku väčší zadoček *2*, ktorý by bol určite pohľadnejší keby bol trooošku menší:-D ale myslím si, že by to záležalo len a len na mojom manželovi, veď nepotrebujem sa páčiť iným, stačí mi aby som sa páčila jemu:-p Ak by mu to nevadilo, tak by som určite išla :-D

Eva 30.03.2011

Každá ženská by se měla se sebou sžít taková jaká je :-) Nezáleží přece na kráse,ale jaký člověk je uvnitř,ale pokud by ji to opravdu nastartovalo sebevědomí nikdy neříkej nikdy.. Já jsem občas uvažovala o zvětšení prsou,zmenšení břich,zadku jako každá žena :-) Ale začínám se spokojovat sama se sebou a mít se hodně ráda-i to pomáhá:-)

veronika Eva 10.08.2011

predsa len pokial vidime vysledok potom sme aj v dusi stastnejsie ,pretoze sa citime atraktivnejsie.tiez som vela premyslala ci ano alebo nie ale mylsim ze pokial to zena nema ako urobit prirodzenou cestou a naozaj to potrebuje aby sa citila dobre v plavkach a ma moznost to urobit mala by pre seba ...a par jazviciek kde ich nieje vidno predsa uz aj bez technologia umoznuje ,len keby nahodou urcite lepsie ako pred

anna levicka 30.03.2011

Za "bupertalnych" cias som o plastike uvazovala. Hlavne ma trapili male prsia. A teraz? Vsetky komplexy pominuli, pretoze na ne nemam ani cas. A v skutocnosti si ziaden nedostatok ani nepripustam. Stale si vravim, ze som mlada a pekna, a to hlavne svojim vnutrom.

Jarmila 30.03.2011

Ano, mít možnost, tak na plastiku jdu. Nekonalo by se ale žádné přifukování prsou ani odsávání či ořezávání břicha a zadku. Můj sen je se zbavit podbradku. Ne kvůli okolí, ale jen a jen pro svůj vlastní pocit. Plastické operace neodsuzuji, vnímám je jako kouzlo, které dokáže mnohým lidem vrátit smysl života ( lidé po nehodách, vrozených vadách atd.) Je úžasné co dnešní plastika dokáže a všem šikovným plastikům patří nejen můj obdiv, ale především veliké díky.

A vzali byste na plastiku i partner? Náš grafik by to potřeboval přes bříško jak sůl )))

Jarmila Redakce.Bety.cz 30.03.2011

Partnera bych na plastiku nebrala. I po skoro 20 letech manželství je pro mě ten NEJ <3 Hoďte grafika mezi nás čtenářky a vrátíme vám ho tak zvalchovanýho, že by to žádná liposukce líp nedokázala :-):-)

Daniela Šidlochová Jarmila 30.03.2011

Jarmilo, souhlasím.. I mě přijde můj manžel stále atraktivní <3 Ale takhle dlouho spolu ještě nejsme. A to, že mu roste bříško, vůbec nevadí - prý to roste po dětech XDXDXD


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:03
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat