Diskuse na téma Aprílové žertíky

01. 04. 2011 | Zábava

Chystáte na rodinu a přátele aprílové žertíky? A jaké? Stala jste se vy cílem aprílového vtípku? Napište nám! Jedné z vás za příspěvek pošleme dárkový balíček vlasové kosmetiky Redken!

???? :) 31.03.2015

My jsme s kámoškou dali mýdlo na kliku a zkoušeli jsme to na všechny učitelé a také jsme jim vlezli do kabinetu a tam jsme jim přesipali cukr se solí (vyměnily jsme to) :-D po té byli malinko uražení ale pak už v poho *4* Teď přemýšlím co udělám letos :-D *4* poraďte :-P :-)

Péťule ˇ-ˇ ???? :) 31.03.2015

jop to známe :-):-P ????:) od kud si ? :-P

VVV 31.03.2015

Muj nejpovedejsi vtip byl asi takovy ze sem se domluvila s kamaradkou ze trochu povystrasime rodice.Udelali jsme to tak ze sem zavolala kamaradcinym rodicum domu a rekla sem ze se svlykala na zasavce do naha :-D .Pak sem pres photoshop udelala fotky. Pak sem asi po patnacti minutach hovoru zarvala s ni spolecne APRÍL. Byla to sranda :-p

VVV 31.03.2015

Muj nejpovedejsi vtip byl asi takovy ze sem se domluvila s kamaradkou ze trochu povystrasime rodice.Udelali jsme to tak ze sem zavolala kamaradcinym rodicum domu a rekla sem ze se svlykala na zasavce do naha :-D .Pak sem pres photoshop udelala fotky. Pak sem asi po patnacti minutach hovoru zarvala s ni spolecne APRÍL. Byla to sranda :-p

VVV 31.03.2015

Muj nejpovedejsi vtip byl asi takovy ze sem se domluvila s kamaradkou ze trochu povystrasime rodice.Udelali jsme to tak ze sem zavolala kamaradcinym rodicum domu a rekla sem ze se svlykala na zasavce do naha :-D .Pak sem pres photoshop udelala fotky. Pak sem asi po patnacti minutach hovoru zarvala s ni spolecne APRÍL. Byla to sranda :-p

:D 31.03.2015

No ja taky nevim co mam zitra udelat na apríla :D:-P:-pXD

Lord Veselý 01.04.2020

Letos na Apríla - jen takové obyčejné. Vymenit pytlíčky čaje s Meltou, prohodit letošní kalendar se tremi roky starým, namatlat kliky mýdlem... Byl zde i jistý pokus o zafóliování záchoda, ale porád to tam bylo videt.... Nejvíc mne ale pobavila sestra, kdyz jsem jí zavolala z pevné linky z práce a nakukala jí, ze jsem ze slavného filmového studia a scháním herečku - ta byla nadšená!!! Doma jsem se jí ale radši vyhýbala - opravdu jsem nemela za potrebí snášet nasoptené pohledy malého Draculy:-O. Heslo: APRÍL NÁS NIKDY NEOMRZÍ!!!!!!!!!!!!!XDXDXD

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat