Diskuse na téma Vlastní vypěstovaná zelenina a bylinky

Máte vlastní zahrádku? A co na ní roste? Pěstujete si vlastní bylinky za oknem? Pochlubte se ostatním se svými úspěchy *4*

glumik 05.04.2011

Tak mňa keď chytí záhradkársky ošiaľ tak sa idem vyblázniť k mojim rodičom na záhradku. Predminulý rok som pestovala melóny. Ale bohužiaľ tento môj pokus skončil trošku neslávne - lebo melóny vyrástli asi do veľkosti hádzanárskej lopty. Ale chuťovo zase boli skvelé. No ale čo stojí za pochvalu - minulý rok som dopestovala 0,5 kg burských orieškov. Na čo som patrične hrdá.

Anna K. 05.04.2011

Je to tři roky, co jsme si přikoupili zahrádku , hlavně pro děti na řádění, a posezení u grilu. Jen žádné pěstování čehokoliv .;-) A od té doby se mi na ní neustále rozmnožují další a další rostlinky :-D Takže kromě jahod lesních i zahradních máme ostružiny, rybíz, maliny, brusinky ....a naše nejoblíbenější - kanadské borůvky. Z kytiček potom čínské karafiátky, růže, kosmatce, a spoustu nádherných lilií :-) Prostě nás zahrada dostala :-D:-D:-D

Lilieanna Anna K. 05.04.2011

Tak přidávám ještě fotečky sem, konečně jsem zjistila jak :-) Bylinky mě v průběhu roku fotit nenapadlo, tak alespoň to nej ze zahrádky .

Monika 05.04.2011

ahoj tak vám teda můžu říct že já a kytky to nejde dohromady. Vždycky mi všechno chcípne :))) Tcyně pořád chodí, bydlíme v bytě, a ona má ráda kytky ale hrozně moc májich tady spustu a od te doby co tady bydlime s pritelem tak ji ty kytka nejak listama k zemi :) Porad chodi a rika Moniko zalívej ty kytky, ty jsou taky živý a potřebují napít, a já vzdycky jo jo bud budu. No a stejne je nezaliju, protozr proste nejak zapomenu a nijak se mi to neripomene, Timto zdravim svoji tchyni a kytkam zdar!!! :-p*4*:-D

Helena 05.04.2011

bydlim sice v panelaku,a le neumim si predstavit, ze bych nemela vlastni bylinkovou zahradku za oknem - bazalka, petrzelka a pazitka :-D:-D:-D Hodi se do salatu, polevek, na chleba - proste idealni vstup do leta. Uvazuji i o rajcatkach ale nemam s tim moc velke zkusenosti, tak radeji budu cekat az vyrostou mamce na zahrade

invalida Helena 05.04.2011

do rajčátek se klidně dej, ta malinká jsou v pohodě, dají se pěstovat doma. Mám vyzkoušené.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat