Diskuse na téma Vtipy o tchýni

06. 04. 2011 | Zábava

Češi jsou národem vypravěčů vtipů. Znáte i vy nějaké? A co třeba ty na téma tchýně? *4* Pošlete nám svůj nejoblíbenější.

Maceška 06.04.2011

Policista staví řidiče: "Jel jste příliš rychle!" "Naopak, jel jsem pomalu." "A jak mi to chcete dokázat?" "Jedu na nádraží pro tchyni!"

Lenka Kopecká 06.04.2011

jeden takový drsnější kousek.... *4*Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: "A kdo říká, že byl náhodný?"*4**4**4*

mirda 06.04.2011

Inzerát: "Prodám všeobecnou encyklopedii, 45 dílů. Již ji nepotřebuji, před dvěma měsíci jsem se oženil. Moje tchyně ví naprosto všechno!" mam dojem, ze jsem ho asi podal i ja sam :-P:-P

denča 06.04.2011

Hádají se manželé a žena povídá: "Maminka mi říkala, že si tě nemám brát!" Manžel: "Proboha a já jsem jí tak křivdil."

ema 06.04.2011

MAM TAKY JEDEN MORBIDNI.... "Moje manželka výborně vaří," machruje Honza před kamarádem. "Prosím tě, co tak najednou? Vždyť už jsi několikrát říkal, že se to nedá vůbec jíst!" "Já to taky nejím, ale včera to ochutnala tchyně a ve středu má pohřeb!"

Redaktorka.Petra ema 07.04.2011

Výherní balíček Redken posílám Emě, za její vtip s fotkou tchýně... Všichni doufáme, že není vaše :) Děkujeme za všechny příšpěvky a krásný den!

yana 06.04.2011

Pán v elektru: „Potřebuji žehličku.“ „A jaké funkce by měla mít? Máme tu široký výběr,“ říká prodavač. „Nevím, to je dárek pro tchyni,“ říká nejistě pán. „Samozřejmě, rozumím. Mám vám nulák odpojit hned?“ reaguje prodavač.*1*

yana 06.04.2011

„Pane, váš pes pokousal moji tchyni!“ „Ježíš, snad mě nechcete žalovat?“ „Ne, já bych od vás chtěl toho psa koupit.“XD

ema 06.04.2011

JESTE JEDEN :-D Kdy je tchyně nejvíce naštvaná? . . Když zná kupu nových klepů a ztratí hlas.:-D

Taky jeden přidávám <3<3 Vězeňský dozorce vězni: "Máte tu tchýni, co jí mám říct?" "Řekněte jí, že nejsem doma."

Barunka 06.04.2011

tchýně jsou nevyčerpatelný týma..... "Ahoj Franto, kde jsi byl?" "Na nádraží, tchyně jela do lázní." "A proč jsi tak špinavý?" "Hladil jsem lokomotivu!"

viki 06.04.2011

Co je to: ropucha a čtyřicet žabiček ??? Tchýně věší záclony.*3*

Ludmila J. 06.04.2011

Viete aky je rozdiel medzi hmlou a svokrou?? Ziadny, ked sa vyparia svitá celkom pekný deň.

Ludmila J. 06.04.2011

ešte jeden *1* Rozprávajú sa dvaja kamaráti: Ty počúvaj ,tá tvoja svokra ma nejaké veľké kruhy pod očami. Druhy na to: vieš čert nikdy nespí :-D

Ludmila J. 06.04.2011

Aký je rozdiel medzi chronickým zápalom žlčníka a svokrou? S chorobou sa dá žiť.:-O

viki 06.04.2011

Tchýně má mít jen dva zuby...Jedním aby zeťákovi otvírala pivo a druhý aby ji pořád bolel..

Jana K. 06.04.2011

Chlápek zabil svou tchýni. Před soudem se obhajuje: "To mi přikázala moje žena!" "A jak to vlastně bylo?" "Šla nakupovat do města a řekla mi: Na gauči spí maminka, kdyby na ní sedla moucha, tak ji zab!" :-P:-D*4*:-P*1**4*:-D*1*:-p:-):-P*4*:-D:-p:-):-P*4*

t 06.04.2011

Bohatá tchýně chce zjistit, jaké má zetě a tak navštíví prvního bohatšího. Má krásný dům i bazén a tak do něho skočí a dělá, že se topí. Zeť vyběhne z domu, obětavě skočí za ní a zachrání ji. Ráno před domem mu stojí Octavia s nápisem "Děkuji - Tchýně". Přijde k mladšímu chudšímu. Ten nemá ani bazén, ale u domu mu teče říčka a tak do ní skočí. Zeť na ní z okna kouká a jen tak nevšímavě mávne rukou. Když si večer lehá do postele, přemýšlí: "Mohl jsem ji zachránit, měl by sem alespoň oktávku." Když se ráno probudí, před domem stojí nový meďour a na něm nápis: "Děkuji - tchán".

Teepek 06.04.2011

Bohatá tchýně chce zjistit, jaké má zetě a tak navštíví prvního bohatšího. Má krásný dům i bazén a tak do něho skočí a dělá, že se topí. Zeť vyběhne z domu, obětavě skočí za ní a zachrání ji. Ráno před domem mu stojí Octavia s nápisem "Děkuji - Tchýně". Přijde k mladšímu chudšímu. Ten nemá ani bazén, ale u domu mu teče říčka a tak do ní skočí. Zeť na ní z okna kouká a jen tak nevšímavě mávne rukou. Když si večer lehá do postele, přemýšlí: "Mohl jsem ji zachránit, měl by sem alespoň oktávku." Když se ráno probudí, před domem stojí nový meďour a na něm nápis: "Děkuji - tchán". *4*:-P*4*:-P*4*:-P

Alena 06.04.2011

Všude dobře, doma tchýně.

alena5 06.04.2011

"Ahoj kamaráde, jak dopadla operace tvojí tchýně?" "Povím ti to jednou větou: Kameny vybrali, žluč zůstala..." Jaký je rozdíl mezi mouchou a tchýní? Moucha otravuje jen v létě. Zazvoní zvonek, chlápek otevře dveře a tam stojí tchýně. Tchýně: "Můžu tady pár dní zůstat?" Chlápek: "Samozřejmě," a zavře dveře.:-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat