Diskuse na téma Máte šikovné ruce?

Naše maminky a babičky byly ženy devatera řemesel. Umíte i vy vyrobit nějaký pěkný výrobek? Krajkovou dečku, sváteční věnec, keramický hrníček... Nebo něco jiného? Pochlubte se ostatním!

Magdaléna Kosnovská 18.04.2011

Ja robím pre rodinku rámiky s mušľami, čo mi vždy prinesú z dovoleniek. Vždy si tam dajú rodinnú fotku z dovolenky a majú dve spomienky na / v jenom rámiku *1*

Lenkas 18.04.2011

Vyšila jsem křížkovým stehem obrázek.*1**1*:-D:-D:-P;-)

Lenkas 18.04.2011

Vyšila jsem křížkovým stehem obrázek.*1**1*:-D:-D:-P;-)

Ludmila J. 18.04.2011

Pracujem zo servítkovou technikou :-D Už nemáme v dome ani jeden voľný kvetináčik :-D:-D:-D:-D

Redaktorka.Petra Ludmila J. 18.04.2011

Copak to je servítková technika? Máte fotečku?

Silvia Dolníková 18.04.2011

Veľmi rada vyšívam na krížikovou technikou.Mám už vyšitých veľa obrazov a obrusov, niečo som aj darovala a veľmi sa páčili.To ma teší, že som niekoho mohla obdarovať mojím dielom. :)

jesssica 18.04.2011

Ja si svoju kreativitu vybíjam kreslením, maľovaním na sklo alebo na kamienky. Na sviatky tvorím zaujímavé kvetinové ikebany. So sušených kvietkov vytváram obrázky. Priateľov vždy poteší takýto handmade výrobok. :-D

pidulka 18.04.2011

Já si ráda vytvářím šperky z korálků a drátků. Nejvíce se mi povedl náhrdelník na ples. A jinak jsem milovala dělat vázičky ze sklenic a sádry. Maminka jich ode mne má tolik, že neví, kam je dávat. A pak ještě na co jsem prý expert, tak na studenou kuchyni (obložený talíře). Jinak z dětmi ráda zdobím dorty.

adazo 18.04.2011

momentalne si robim kabelky z papiera, uplne ma to dostalo a bavi ma to, vysledkom su krasne kusky, uz robim tretiu :)

Barunka 18.04.2011

*4*Adazo: a jak se to pak nosí? není moc tvrdá? nebo naopak měkká? vůůůůbec si to neumim představit. je fakt, že se dělají košíky z papíru, ale o kabelce slyším poprvé

adazo Barunka 19.04.2011

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=785556 kuk takuto som si spavila na kozmetiku,teraz robim kosik na leto a mam jednu kabelku a super sa nosi, len nemam foto , usi som dala na to kozenne , vyskusajte, vhodne aj ako darcek, len je s tym vela prace, no ide to dost rychlo

Lilieanna adazo 19.04.2011

Vypadá moc pěkně, videopostup prohlédnu až vyexpeduji dětičky :-D

Lilieanna 18.04.2011

Ty kabelky z papíru by mě také zajímaly ....:-p U nás se nejvíce tvoří z marcipánu , a to dortíky, potom pečeme perníčky , perníkové chaloupky , když je chvíle čas, tak si sednu k paličkování, pletení, nebo prostě jen tak něco vyrábím s dětmi :-) Teď jsem dopletla pomlázky pro děti do školky a ještě mě čekají pro rodinu.... Před vánoci jsou to svícínky a věnečky...je toho prostě hodně , co se dá tvořit :-D

Lilieanna Lilieanna 18.04.2011

Tak ještě přidám tři fotečky - paličkovanou, svícen a věneček , perníčky jsem nikde ve fotkách nevyštrachala, asi je budu mít ještě focené klasickým fotoaparátem :-)

Dlouho jsme přemýšleli, jak vyhodnotit včerejší diskusi a shodli jsme se, že prostě musí vyhrát dvě! Lilieanna za její krásné dorty a Adazo za kabelky vyrobené z papíru! Dámy, děkujeme a gratulujeme! Všem ostatním děkujeme za inspiraci :)

adazo Redaktorka.Petra 19.04.2011

dakujem :-)

slavka 19.04.2011

Ahojte,ja pletiem z papiera momentalne velkonočne ozdoby,nemam všetky na fotkach nakolko to nestiham fotit,ale strašne ma to chytilo a odporučam každemu a rada aj poradim. Slavka Poprad*1*

Adazo, písněte nám na redakce@bety.cz :) Děkuji. Petra

LindBo 29.07.2012

Já pravidelně pro celou rodinu a příbuzné dělávám koše z papíru, dečky pro děti, dříve jsme pracovala i s keramikou.. člověk si u toho bezvadně odpočine a myslí pouze na to, jak přidělat ouško k hrnečku a toť vše :-)

Hannybeads 29.05.2013

Já zase vyrábím šperky, většinou technikou bead embroidery

rapce 03.06.2013

Já zase pletu ponožky pro miminka,děti a dospělé.jsou moc prima na nošení.Je to pro mě relax.

Marcela 30.10.2015

Já pletu také ráda. Většinou svetry pro děti nebo pro sebe do práce. Kde kupujete příze? Ráda bych nějakou novou inspiraci :)

Pája 31.10.2015

Já pletu ráda po večerech hlavně začínám na podzim a v zimě, když je brzy tma. Nejvíc si kupuji na zitron.cz, mají tam z ciziny a jsou krásně syté barvy a na dotek jemné..

Marcela 01.11.2015

No o zitronu jsem myslím někdy slyšela, možná se pletu. Každopáeně jsem tam zatím nekupovala proto se ptám. Většinou jsem šla někde po sousedním městě mrknout.

Pája 02.11.2015

Ony jsou hlavně kvalitní z ciziny např. takže člověk nemůže být jinak než spokojený.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat