Diskuse na téma Máte šikovné ruce?

Naše maminky a babičky byly ženy devatera řemesel. Umíte i vy vyrobit nějaký pěkný výrobek? Krajkovou dečku, sváteční věnec, keramický hrníček... Nebo něco jiného? Pochlubte se ostatním!

Eliska 20.03.2016

Holky hledam nejake kvalitni prize, co jsou opravdu kvalitni. Co jsem mela od nas z obchodu stalo opravdu za nic

benca 20.03.2016

ja rada vyrabam z kartonov hracky pre malu uz sme vyrobili rozne napr pracku

Soňa 14.03.2016

jo jo já docela šiju ať už např. kalhoty pro moji roční dceru (miluju turecké kalhoty), ale šiju i ze zbytků látek dečky a sedací polštáře pro děcka do pokojíčku.

Denisa Soňa 15.03.2016

jo jo já také kupuju zbytky látek v Aestheticu a vždy si vyberu co potřebuji a je to cca 200kč za 1kg látek.

Maruna10 Denisa 15.03.2016

Jo tak to je fajn cena za 1kg a zvlášť jestli si můžeš vybrat jaký chceš matroš, tak je to super. Navíc tady se toho fakt člověk nemusí bát, protože Aesthetic má hodně kvalitní věci a látky též, mala jsem od nich zavinky a fusaky a super.

Soňa Maruna10 18.03.2016

přesně tak, věci mají velmi kvalitní a to samozřejmě i co se týče látek a tím pádem zbytků. Aesthetic si mne získal svojí promyšleností, kvalitou a jsou tady strašně vstřícní, mílí a snaží se vyhovět co to jen jde.

Naďa Soňa 11.04.2016

holky a ty zbytky látek to si můžu vybrat jaké bych potřebovala?

Elis Naďa 10.05.2016

jo jo v Aestheticu jsou super a dá se s nimi domluvit téměř na čemkoliv, takže si můžeš říct, jaké látky chceš.

Soňa 14.03.2016

jo jo já docela šiju ať už např. kalhoty pro moji roční dceru (miluju turecké kalhoty), ale šiju i ze zbytků látek dečky a sedací polštáře pro děcka do pokojíčku.

Soňa 14.03.2016

jo jo já docela šiju ať už např. kalhoty pro moji roční dceru (miluju turecké kalhoty), ale šiju i ze zbytků látek dečky a sedací polštáře pro děcka do pokojíčku.

Denča 26.02.2016

Ahoj, nevíte, kam bych v Praze mohla dát vyčistit perský koberec? Musí to být ale ruční čištění protože chemie by ho zničila…PS: kdyby mi ho mohli odvest a zase dovest byla bych uplně spokojena.

Braky Denča 13.03.2016

Dobrý den koukněte na interdesign.cz, nechávám si u nich koberce čistit už asi 7 let. Vždy se mi koberce vratili čistě, voňávé a bez poškození :) No a kdyby jste se přece jen rozhodla si to udělat sama tak rozhodně nekupujte Vanish, ten je totálně na nic!

Hana 23.02.2016

Ahojky, od té doby, co znám Design Outlet, kupuji od nich keramiku i přes net a nic neřeším. Dříve jsem měla keramické výtvory po bytě jen od dětí z kroužku.

Věra Hana 07.03.2016

Ahojky, je to opravdu pěkný zboží a designově působivé, ale věřím, že výtvory od dětí přinesou plno radosti. Je to osobité!

benca 21.02.2016

uz som pozhanala nejake vecicky zo sperkova a idem tvorit naramky a pod

Hanka 19.02.2016

Hodne jsem se v posledni dobe dala na pleteni a myslim ze mi to jde, uz mam za sebou par kousku.:-) Jakou mate oblibenou prizi, at se trochi inspuruji :-)

Kateřina 25.11.2015

Ženy našla jsem skvělou stránku kde jsou různé rady jak šít apod. http://www.siti-nas-bavi.cz/blog/vlneny-plast-1 fakt ale výborný nápady a tipy. Všem doporučuji :)

Nela Kateřina 09.12.2015

Kateřino velký dík za tip na stránku, ušila jsem si podle rad co jsem tu našla suprovou kabelku!! :) Taky sem tu našla eshop latkyprovas kde je obří výběr látek. Šití kabelky se povedlo tak asi objednám a ušiju i někomu nějaký ruční dar k Ježíškovi :-)

Majka Nela 20.12.2015

Ten obchod látkyprovás je pouze eshop nebo mají i nějakou kamennou prodejnu že bych si látky prohlédla osobně??

Majka Nela 20.12.2015

Ten obchod látkyprovás je pouze eshop nebo mají i nějakou kamennou prodejnu že bych si látky prohlédla osobně??

Pája 02.11.2015

Ony jsou hlavně kvalitní z ciziny např. takže člověk nemůže být jinak než spokojený.

Marcela 01.11.2015

No o zitronu jsem myslím někdy slyšela, možná se pletu. Každopáeně jsem tam zatím nekupovala proto se ptám. Většinou jsem šla někde po sousedním městě mrknout.

Pája 31.10.2015

Já pletu ráda po večerech hlavně začínám na podzim a v zimě, když je brzy tma. Nejvíc si kupuji na zitron.cz, mají tam z ciziny a jsou krásně syté barvy a na dotek jemné..

Marcela 30.10.2015

Já pletu také ráda. Většinou svetry pro děti nebo pro sebe do práce. Kde kupujete příze? Ráda bych nějakou novou inspiraci :)

rapce 03.06.2013

Já zase pletu ponožky pro miminka,děti a dospělé.jsou moc prima na nošení.Je to pro mě relax.

Hannybeads 29.05.2013

Já zase vyrábím šperky, většinou technikou bead embroidery

LindBo 29.07.2012

Já pravidelně pro celou rodinu a příbuzné dělávám koše z papíru, dečky pro děti, dříve jsme pracovala i s keramikou.. člověk si u toho bezvadně odpočine a myslí pouze na to, jak přidělat ouško k hrnečku a toť vše :-)

Adazo, písněte nám na redakce@bety.cz :) Děkuji. Petra

slavka 19.04.2011

Ahojte,ja pletiem z papiera momentalne velkonočne ozdoby,nemam všetky na fotkach nakolko to nestiham fotit,ale strašne ma to chytilo a odporučam každemu a rada aj poradim. Slavka Poprad*1*

Dlouho jsme přemýšleli, jak vyhodnotit včerejší diskusi a shodli jsme se, že prostě musí vyhrát dvě! Lilieanna za její krásné dorty a Adazo za kabelky vyrobené z papíru! Dámy, děkujeme a gratulujeme! Všem ostatním děkujeme za inspiraci :)

adazo Redaktorka.Petra 19.04.2011

dakujem :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat