Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Redaktorka.Petra 19. 04. 2011

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Alecca

25. 11. 2017

Ahojky :) Zkuste mrknout na tuhle appku https://mevyo.com/sign Pomáhá najít lidi, co mají stejné zájmy :)

Baruška07

23. 11. 2017

snad jsem nasla toho praveho. Seznamili jsme se pres kamarada, kteremu jsem se libila, jednou jsem ho videla s kamarady a byl tam i Sasa (pritel a otec meho syna). Kdyz se nase pohledy setkaly oba jsme pocitili vzajemne sympatie. Po nekolika dni chtel kamarad, abychom sli ven na prochazku. Ja jsem mu rekla, ze pod podminkou, ze pujde i Sasa. A dnes tomu jspu 2 roky co jsme spolu. Verte neverte miluji ho moc a snad i vice

Ylliess

21. 10. 2017

Poznali jsme se na internetu,ale znali jsme se už od vidění , jsme spolu čtyři roky a teď už tři měsíce manželé máme krásnou dvouletou dcerku

Neregistrovaná/ý - Pepik

15. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Daniel | 12. 10. 2017
Mrkněte na jejich stránky www.freestylekolbenka.cz Je to naprostá paráda mnohem lepší než klasická sjezdovka, člověk může jezdit v tričku a nestojí ve frontě na vlek

Byl jsem tam a je to bomba, hodně dobře jsem si zajezdil, je to fakt mnohem lepší než klasická sjezdovka

Neregistrovaná/ý - Daniel

12. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Jitka | 11. 10. 2017
Kde je v Praze vnitřní sjezdovka? o tom vůbec nevím

Mrkněte na jejich stránky www.freestylekolbenka.cz Je to naprostá paráda mnohem lepší než klasická sjezdovka, člověk může jezdit v tričku a nestojí ve frontě na vlek

Neregistrovaná/ý - Jitka

11. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 10. 10. 2017
Já jsem ho potkala v Praze, když jsem byla zkoušet vnitřní sjezdovku strašná romanťárna

Kde je v Praze vnitřní sjezdovka? o tom vůbec nevím

Neregistrovaná/ý - Pavlína

10. 10. 2017

Já jsem ho potkala v Praze, když jsem byla zkoušet vnitřní sjezdovku strašná romanťárna

Ano, mám ❤ konečně někdo, s kým sii rozumím na 10000 % a hlavně jsem neskutečně šťastná. Hledala jsem všemožně na internetu -dost neúspěšně, celkem nedoporučuji 😶😅 a nakonec jsem ho měla celý rok hned vedle sebe 🙂 pracovali jsme spolu

bambuca30

15. 7. 2017

I ja jsem sveho mileho potkala na internetu.Nejsme spolu sice dlouho ,teprve 8mesicu ale mame se moc radi a jsme spolu šťastní😊

Laugher

21. 1. 2017

Já jsem našla svého přítele přes Badoo

Neregistrovaná/ý - Olina

19. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Silvia Dolníková | 19. 4. 2011
Ano pána Božského doma mám a vôbec som ho nehladala.Prišlo to nečakane, podľa to má každý vo svojom osude.Vždy to prídu v tú najneočakávanjšiu chvílu, treba iba pevne veriť že raz sa to určite stane

Zatim nás stmeluje sex který je opravdu božský a takový jsem nikdy nezažila.

Neregistrovaná/ý - Mispulka

18. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Kaja | 17. 5. 2011
Své přítele jsem poznala přes internet,nejdriv jsem si jen psaly a proto že je z nedalekeho mesta jsem se sesli.Pak jsme se zacali schazet skoro porad az jsem to dali dohromady..ted jsem spolu neceli rok a pořad štastní..:

Ahoj, co váš názor na seznamky? Dá se tam najít ten pravý? a jaké seznamky používáte?

Neregistrovaná/ý - Pepa

13. 7. 2015

Seznamili jsme se pri venceni pejska a ted mame 20 vyroci,na psi knizku,mame si stale co rict a moji kocicku miluji.Je nam 65.

Neregistrovaná/ý - Simona

20. 8. 2014

Já věřím, že i na seznamce se dá najít pravá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jsem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce

Neregistrovaná/ý - Simona

20. 8. 2014

Já věřím, že i na seznamcd se dánajítprvá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce

Neregistrovaná/ý - Monika

17. 2. 2014

Kamarádka se seznámila před 8 lety přes internetovou seznamku a dodnes jsou spolu. Já jsem se svým přítelem také seznámila přes seznamku a jsme spolu zatím půl roku. Kdo hledá možnost seznámení, zkuste tady, je to jen pro seriózní vztah: http://seriozni-seznamka.cz/

Neregistrovaná/ý - Inka

19. 10. 2012

svého přítele jsem potkala po 10ti letech singl žití. Chodili mi "do cesty" jiní, než jsem chtěla, tak jsem si řekla, že nechci chlapa, že chci tančit, dala jsem si inzerát na seznamku do tanečních pro dospělé a během půlroku jsem filtrovala, případní tanečníci též filtrovali. Chtěla jsem tančit, oni chtěli sex a randit, tanec byl jen zástěrka. A pak po půlroce mi odepsal o 14 let starší muž, důchodce, bývalý sporotovec a věřte, nevěřte, už budeme spolu rok jako partneři nejen taneční ale i životní. Za půl roku mi je 50 a to je ten nejlepší dárek. Takže věřte, že láska kvete v každém věku. A nikdy nejste staří na nic, sice je dnes kult mládí, ale i my máme život před sebou, tančíme, cestujeme, studujeme (on se učí portugalsky, já čínsky) a milujeme zahradu.

Neregistrovaná/ý - xlucinkax

21. 5. 2011

ja som sa so svojim priatelom zoznamila cez kamaratku-isli sme ho pozriet do novej roboty...a ani neviem ako sa to zbehlo...do tyzdna sme boli spolu...bohuzial teraz sme sa rozisli po 4 rokoch, lebo jeho byvala ho "zrazu strasne miluje" ked zostala na svoje rocne dieta sama, lebo ju opustil manzel...co k tomu dodat...:/

Neregistrovaná/ý - lucy:)

20. 5. 2011

sveho manzela sem poznala v praci ale ze zacatku sme se nesnaseli...ale kdyz byl pak jeden problem v praci tak sme se dokazali navzajem podrzet a najednou to byl nejlepsi kamarad no a od kamaradstvi k sexu a ke vztahu to byl uz jen krucek ... no a uz sme spolu 5let a furt nam to klape je to proste moje zlaticko :)

Neregistrovaná/ý - Kaja

17. 5. 2011

Své přítele jsem poznala přes internet,nejdriv jsem si jen psaly a proto že je z nedalekeho mesta jsem se sesli.Pak jsme se zacali schazet skoro porad az jsem to dali dohromady..ted jsem spolu neceli rok a pořad štastní..:

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Ryba na rajčatech

Ryba na rajčatech

8 hlasů
50min 445 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Když kojení miminku nestačí, aneb zavádíme první náhradní mléčnou výživu

Když kojení miminku nestačí, aneb zavádíme prvn...

TESTOVÁNÍ: Zmírněte projevy potravinových alergií

TESTOVÁNÍ: Zmírněte projevy potravinových alergií

Luxusní designové radiátory z Francie

Luxusní designové radiátory z Francie

Ušetřete nervy i energii při žehlení. Stačí vsadit na správného pomocníka

Ušetřete nervy i energii při žehlení. Stačí vsa...

Zavzpomínejte na léto díky lahodným smoothie. Zlepší náladu a doplní vitaminy

Zavzpomínejte na léto díky lahodným smoothie. Z...

Tip na oběd

Jehněčí s pomerančovou kůrou

10 hlasů
3h a 20min 527kJ 290 Kč

Na Velikonoce patřilo tradičně na stůl jehněčí maso.

Pikantní kuřecí stehna

3 hlasy
1h a 20min 532kJ 140 Kč

Pikantní kuřecí stehna podle indické kuchyně, se zázvorem...

Poradny

Mohu během RD nastoupit k jinému zaměstnavateli?

Dobrý den, Pavlíno, při pobírání rodičovského příspěvku si můžete přivydělávat bez omezení. Může... Více

Počítá se daňový bonus do přjmů na přídavky na děti?

Dobrý den, při žádosti o přídavky na děti se nově dokládá (bude dokládat) pouze čtvrtletní příje... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více