Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Redaktorka.Petra 19. 04. 2011

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Neregistrovaná/ý - Adam

13.06.2018

Neregistrovaná/ý - Marek | 18.04.2018
takže to kupujete v lékarně, neboobjednávate přes eshop? Co je lepší? Výhodnější?

Ja jen dodam, ze leky na erekci predepisuje pouze lekar.. Doplnek sezenete v kdejakem eshopu, ale je to rozdil v ucinku.. Tady to je hezky sepsane -- https://www.vimax.cz/leky-na-podporu-erekce/

Myslela sem si.ze ano ale bohužel sem měla jen hodně růžove brýle. Naštěstí mi nespady tak pozdě.

Neregistrovaná/ý - Diana45

03.06.2018

Neregistrovaná/ý - Jolana | 02.06.2018
je tu někdo kdo užívá nějakou kloubní výživu na zlobivé klouby? Jsem aktívní důchodkyně a chci v tom pokračovat.

pani Jolano, berete něco na ty klouby, nebo chcete něco doporučit?

Neregistrovaná/ý - Jolana

02.06.2018

je tu někdo kdo užívá nějakou kloubní výživu na zlobivé klouby? Jsem aktívní důchodkyně a chci v tom pokračovat.

Neregistrovaná/ý - Marek

18.04.2018

Neregistrovaná/ý - Miluše Prostějov | 22.02.2018
jsem ráda, že není jediná, které muž bere něco na podporu erekce. Nejdřívě si koupil něco z lékarny, jenže to moc nefungovalo. Teď jsem tu viděla, jak to jedna paní řeší,že používají nějaký gel a ten pomáhá. Používá ho ještě někdo? Kde ho kupujete?

takže to kupujete v lékarně, neboobjednávate přes eshop? Co je lepší? Výhodnější?

Neregistrovaná/ý - Marek

18.04.2018

Neregistrovaná/ý - Diana1977 | 22.02.2018
přípravky na podporu mužské erekce jsou v dnešní době samozřejmosti. Není to nic zvláštního. Není potřeba se za to stydět.

máš s tímto přípravkem osobní zkušenost? Za jak dlouho zabral? Jak dlouho působí?

Neregistrovaná/ý - Marek

18.04.2018

Neregistrovaná/ý - šarišanka | 20.03.2018
který produkt vám na erekci zabírá nejvíc?

nevíte o nějakým gelu na podporu mužské erekce? Nechi nic polykat, proto bych raději gel...

Neregistrovaná/ý - šarišanka

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Rebelka | 05.03.2018
uživáme sice něco jiného, ale o tomhle jsem už taky slyšela. Ono v podstatě tenhle eshop má ty nejlepší přípravky co se týče podporx mužské erekce-alespoň můj názor

který produkt vám na erekci zabírá nejvíc?

Neregistrovaná/ý - Rebelka

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Diana1977 | 22.02.2018
přípravky na podporu mužské erekce jsou v dnešní době samozřejmosti. Není to nic zvláštního. Není potřeba se za to stydět.

uživáme sice něco jiného, ale o tomhle jsem už taky slyšela. Ono v podstatě tenhle eshop má ty nejlepší přípravky co se týče podporx mužské erekce-alespoň můj názor

Neregistrovaná/ý - Diana1977

22.02.2018

Neregistrovaná/ý - Diana Olomouc | 22.02.2018
http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu jestli myslíš tento gel, tak ho máme a vše funguje jak má :)

Neregistrovaná/ý - Diana Olomouc

22.02.2018

Neregistrovaná/ý - Miluše Prostějov | 22.02.2018
jsem ráda, že není jediná, které muž bere něco na podporu erekce. Nejdřívě si koupil něco z lékarny, jenže to moc nefungovalo. Teď jsem tu viděla, jak to jedna paní řeší,že používají nějaký gel a ten pomáhá. Používá ho ještě někdo? Kde ho kupujete?

http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu jestli myslíš tento gel, tak ho máme a vše funguje jak má :)

Neregistrovaná/ý - Miluše Prostějov

22.02.2018

Neregistrovaná/ý - Diana1977 | 10.02.2018
zkuste mu nenápadne naznačit,zda by nechtěl brát něco na podporu erekce.V dnešní době to není nic špatného,bere to hodne mužu.Jestli chcete, rada vám poradím

Neregistrovaná/ý - Diana1977

10.02.2018

Neregistrovaná/ý - Alenka | 09.02.2018
taky jsme se tam poznali. Všechno bylo zalité sluncem, akorát posledn dobou pořád řešíme jeho problémy s erekcí a tak moc to neklape, že tohle je pravděpodobně začátek konce.....Poraďte

zkuste mu nenápadne naznačit,zda by nechtěl brát něco na podporu erekce.V dnešní době to není nic špatného,bere to hodne mužu.Jestli chcete, rada vám poradím

Neregistrovaná/ý - Alenka

09.02.2018

Ylliess | 05.02.2018
Mám to.podobne na Badoo to byl ještě ženatý ale už se rozváděl a teď už i my jsme manželé spolu jsme pět let máme 2,5 letou dcerku ,domeček a máme se fajn až na některé neduhy s jeho bývalou manželkou jinak by to bylo vše úžasný

taky jsme se tam poznali. Všechno bylo zalité sluncem, akorát posledn dobou pořád řešíme jeho problémy s erekcí a tak moc to neklape, že tohle je pravděpodobně začátek konce.....Poraďte

Ylliess

05.02.2018

Nikola1707 | 28.12.2017
Já se s manželem seznámila na Badoo. Jsme spolu 6 let, máme 9 měsíčního prcka, domeček a i když má své mouchy, nevyměnila bych ho

Mám to.podobne na Badoo to byl ještě ženatý ale už se rozváděl a teď už i my jsme manželé spolu jsme pět let máme 2,5 letou dcerku ,domeček a máme se fajn až na některé neduhy s jeho bývalou manželkou jinak by to bylo vše úžasný

Já se s manželem seznámila na Badoo. Jsme spolu 6 let, máme 9 měsíčního prcka, domeček a i když má své mouchy, nevyměnila bych ho

Alecca

25.11.2017

Ahojky :) Zkuste mrknout na tuhle appku https://mevyo.com/sign Pomáhá najít lidi, co mají stejné zájmy :)

snad jsem nasla toho praveho. Seznamili jsme se pres kamarada, kteremu jsem se libila, jednou jsem ho videla s kamarady a byl tam i Sasa (pritel a otec meho syna). Kdyz se nase pohledy setkaly oba jsme pocitili vzajemne sympatie. Po nekolika dni chtel kamarad, abychom sli ven na prochazku. Ja jsem mu rekla, ze pod podminkou, ze pujde i Sasa. A dnes tomu jspu 2 roky co jsme spolu. Verte neverte miluji ho moc a snad i vice

Ylliess

21.10.2017

Poznali jsme se na internetu,ale znali jsme se už od vidění , jsme spolu čtyři roky a teď už tři měsíce manželé máme krásnou dvouletou dcerku

Neregistrovaná/ý - Pepik

15.10.2017

Neregistrovaná/ý - Daniel | 12.10.2017
Mrkněte na jejich stránky www.freestylekolbenka.cz Je to naprostá paráda mnohem lepší než klasická sjezdovka, člověk může jezdit v tričku a nestojí ve frontě na vlek

Byl jsem tam a je to bomba, hodně dobře jsem si zajezdil, je to fakt mnohem lepší než klasická sjezdovka

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Těstovinová rýže s kuřetem

Těstovinová rýže s kuřetem

8 hlasů
35min 776 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z ovesných vloček

9 hlasů
40min 509kJ 55 Kč

Zdravá polévka z ovesných vloček.

Houby plněné rýží

16 hlasů
1h a 10min 360kJ 75 Kč

Plněné žampióny portobello.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více