Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Redaktorka.Petra 19. 04. 2011

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Neregistrovaná/ý - Pepik

15. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Daniel | 12. 10. 2017
Mrkněte na jejich stránky www.freestylekolbenka.cz Je to naprostá paráda mnohem lepší než klasická sjezdovka, člověk může jezdit v tričku a nestojí ve frontě na vlek

Byl jsem tam a je to bomba, hodně dobře jsem si zajezdil, je to fakt mnohem lepší než klasická sjezdovka

Neregistrovaná/ý - Daniel

12. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Jitka | 11. 10. 2017
Kde je v Praze vnitřní sjezdovka? o tom vůbec nevím

Mrkněte na jejich stránky www.freestylekolbenka.cz Je to naprostá paráda mnohem lepší než klasická sjezdovka, člověk může jezdit v tričku a nestojí ve frontě na vlek

Neregistrovaná/ý - Jitka

11. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 10. 10. 2017
Já jsem ho potkala v Praze, když jsem byla zkoušet vnitřní sjezdovku strašná romanťárna

Kde je v Praze vnitřní sjezdovka? o tom vůbec nevím

Neregistrovaná/ý - Pavlína

10. 10. 2017

Já jsem ho potkala v Praze, když jsem byla zkoušet vnitřní sjezdovku strašná romanťárna

Ano, mám ❤ konečně někdo, s kým sii rozumím na 10000 % a hlavně jsem neskutečně šťastná. Hledala jsem všemožně na internetu -dost neúspěšně, celkem nedoporučuji 😶😅 a nakonec jsem ho měla celý rok hned vedle sebe 🙂 pracovali jsme spolu

bambuca30

15. 7. 2017

I ja jsem sveho mileho potkala na internetu.Nejsme spolu sice dlouho ,teprve 8mesicu ale mame se moc radi a jsme spolu šťastní😊

Laugher

21. 1. 2017

Já jsem našla svého přítele přes Badoo

Neregistrovaná/ý - Olina

19. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Silvia Dolníková | 19. 4. 2011
Ano pána Božského doma mám a vôbec som ho nehladala.Prišlo to nečakane, podľa to má každý vo svojom osude.Vždy to prídu v tú najneočakávanjšiu chvílu, treba iba pevne veriť že raz sa to určite stane

Zatim nás stmeluje sex který je opravdu božský a takový jsem nikdy nezažila.

Neregistrovaná/ý - Mispulka

18. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Kaja | 17. 5. 2011
Své přítele jsem poznala přes internet,nejdriv jsem si jen psaly a proto že je z nedalekeho mesta jsem se sesli.Pak jsme se zacali schazet skoro porad az jsem to dali dohromady..ted jsem spolu neceli rok a pořad štastní..:

Ahoj, co váš názor na seznamky? Dá se tam najít ten pravý? a jaké seznamky používáte?

Neregistrovaná/ý - Pepa

13. 7. 2015

Seznamili jsme se pri venceni pejska a ted mame 20 vyroci,na psi knizku,mame si stale co rict a moji kocicku miluji.Je nam 65.

Neregistrovaná/ý - Simona

20. 8. 2014

Já věřím, že i na seznamce se dá najít pravá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jsem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce

Neregistrovaná/ý - Simona

20. 8. 2014

Já věřím, že i na seznamcd se dánajítprvá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce

Neregistrovaná/ý - Monika

17. 2. 2014

Kamarádka se seznámila před 8 lety přes internetovou seznamku a dodnes jsou spolu. Já jsem se svým přítelem také seznámila přes seznamku a jsme spolu zatím půl roku. Kdo hledá možnost seznámení, zkuste tady, je to jen pro seriózní vztah: http://seriozni-seznamka.cz/

Neregistrovaná/ý - Inka

19. 10. 2012

svého přítele jsem potkala po 10ti letech singl žití. Chodili mi "do cesty" jiní, než jsem chtěla, tak jsem si řekla, že nechci chlapa, že chci tančit, dala jsem si inzerát na seznamku do tanečních pro dospělé a během půlroku jsem filtrovala, případní tanečníci též filtrovali. Chtěla jsem tančit, oni chtěli sex a randit, tanec byl jen zástěrka. A pak po půlroce mi odepsal o 14 let starší muž, důchodce, bývalý sporotovec a věřte, nevěřte, už budeme spolu rok jako partneři nejen taneční ale i životní. Za půl roku mi je 50 a to je ten nejlepší dárek. Takže věřte, že láska kvete v každém věku. A nikdy nejste staří na nic, sice je dnes kult mládí, ale i my máme život před sebou, tančíme, cestujeme, studujeme (on se učí portugalsky, já čínsky) a milujeme zahradu.

Neregistrovaná/ý - xlucinkax

21. 5. 2011

ja som sa so svojim priatelom zoznamila cez kamaratku-isli sme ho pozriet do novej roboty...a ani neviem ako sa to zbehlo...do tyzdna sme boli spolu...bohuzial teraz sme sa rozisli po 4 rokoch, lebo jeho byvala ho "zrazu strasne miluje" ked zostala na svoje rocne dieta sama, lebo ju opustil manzel...co k tomu dodat...:/

Neregistrovaná/ý - lucy:)

20. 5. 2011

sveho manzela sem poznala v praci ale ze zacatku sme se nesnaseli...ale kdyz byl pak jeden problem v praci tak sme se dokazali navzajem podrzet a najednou to byl nejlepsi kamarad no a od kamaradstvi k sexu a ke vztahu to byl uz jen krucek ... no a uz sme spolu 5let a furt nam to klape je to proste moje zlaticko :)

Neregistrovaná/ý - Kaja

17. 5. 2011

Své přítele jsem poznala přes internet,nejdriv jsem si jen psaly a proto že je z nedalekeho mesta jsem se sesli.Pak jsme se zacali schazet skoro porad az jsem to dali dohromady..ted jsem spolu neceli rok a pořad štastní..:

Neregistrovaná/ý - katty

2. 5. 2011

tyo nevim co delat... s pritelem sme se ted rozesli z duvodu toho ze nevi jiste co ke me citi ... vztah byl dokonaly dokud sme se kuli blbostem nedohadovli skoro kazdy den,problem je v tom ze porad oba doufame ze on zjisti co citi..protoze porad ke me neco silneho citi.. v tajnosti se k sobe chovame jako kdyby sme spolu chodili, pred prateli sme kamaradi.. on bere prasky na psichiku atd.. nevim cim to muze byt, pauza prospeje..kdyz nejak nemuzu byt bez neho nevim co delat, hrozne ho miluju ale nevim co s tim..

Neregistrovaná/ý - pidulka

20. 4. 2011

Redaktorka.Petra | 20. 4. 2011
Abychom byli co nejvíce objektivní, dáreček posíláme za první příspěvěk do diskuse :)

ach jo, já snad nikdy nevyhraju. ale jinak gratuluji výherkyni.

Abychom byli co nejvíce objektivní, dáreček posíláme za první příspěvěk do diskuse :)

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

Pstruh se šunkou

Pstruh se šunkou

10 hlasů
40min 461 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rybí filé se sýrem a krutóny

9 hlasů
55min 667kJ 150 Kč

Filé z lososa zapečené se sýrem.

Květáková polévka

15 hlasů
40min 227kJ 95 Kč

Polévka z květáku s pastinákem.

Poradny

Po studiu a evidenci na ÚP pracuji, dostanu PPM?

Dobrý den, jestliže máte termín porodu 28.1.2018, můžete na mateřskou dovolenou (za předpokladu,... Více

Od května mám smlouvu na neurčito, dostanu PPM?

Dobrý den, paní Flenderová, pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více