Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Reňa Lomnická 19.04.2011

Ja už hľadať nemusím..mám ho doma..a je to veru chlap"do koča ja do voza" Navarí,napečie..opraví auto,je domáci kutil..no proste ideálny manžel..A kde som ho stretla? Bol v našom meste na vojne..a kôli mne sa obetoval a presťahoval sa zo svojho rodného mesta k nám na Liptov :-)

Silvia Dolníková 19.04.2011

Ano pána Božského doma mám a vôbec som ho nehladala.Prišlo to nečakane, podľa to má každý vo svojom osude.Vždy to prídu v tú najneočakávanjšiu chvílu, treba iba pevne veriť že raz sa to určite stane <3

Olina Silvia Dolníková 19.01.2017

Zatim nás stmeluje sex který je opravdu božský a takový jsem nikdy nezažila.

susanap 19.04.2011

pana Božského som stretla pred 11 rokmi. Bola som za bratom v jeho robote a on bol jeho kolega. Chodili sme spolu 3 roky a teraz sme manzelia. mame dve krasne deticky a je na spolu krasne. Je pozorny, mily, kutil. Dufam, ze sa nam v dobrom podari spolu zostarnut.

Magdaléna K. 19.04.2011

Ani ja už hľadať nemusím. Mám pozorného manžela, milujúceho a ochotného, vždy pomôže keď treba. Som rada, že som ho spoznala :-) a že sme sa zalúbili <3. Spoznali sme sa na dedine, staral sa o kone a ja som tam chodila so synovcom pozerať na ne *1*. A už sa dalo slovo za slovom a ...

Zhalickova 19.04.2011

My jsme se s manželem potkali v hospodě a nemužu si stěžovat, oba dva jsme tam byli náhodně. Jsme vzítí tři roky a za měsíc se nám narodí druhý chlapeček.

pidulka 19.04.2011

Tak já kvůli ztracené lásce změnila bydliště i práci a vyplatilo se. Svého milovaného jsem potkala v zaměstnání. Jsme spolu už 7 let. Ale podle mého názoru se dá láska najít všude, jen se člověk musí pořádně dívat kolem sebe.

anna levicka 19.04.2011

Nuz,pan Bozsky je moj manzel. Nebolo to dlhe hladanie, vyrastli sme takpovediac spolu. Kazdy sme byvali na opacnom konci ulice. A teraz uz byvame pekne spolu. No, trochu som si posvietila, ved sa hovori, ze pod lampou byva najvacsia tma. A ja som ho mala takmer kazdy den pri sebe :-)

Dani 19.04.2011

Já svého manžela potkala na diskotéce.. To už jsem tehdy vzdala jakýkoli vztah.. Šla jsem se bavit s kamarádkou do hospůdky a pak na diskotéku, kde jsme se potkali.. Ze začátku jsem si držela ještě odstup, ale už jsme spolu skoro 8 let, z toho 5,5 roku manželé a máme spolu dvě děti <3<3<3

viki 20.04.2011

já svého potkala, když jsme s partou kamarádu šli "na balíky" na podzim, když se sváže z polí seno do balíku, tak jsme v noci chodili a stavěli hrady.. :-D no tak tam jsme se potkali a od tý doby jsme spolu..a na balíky už nechodíme :-)

Abychom byli co nejvíce objektivní, dáreček posíláme za první příspěvěk do diskuse :)

pidulka Redaktorka.Petra 20.04.2011

ach jo, já snad nikdy nevyhraju.:-/:-/:-/ ale jinak gratuluji výherkyni.

katty 02.05.2011

tyo nevim co delat... s pritelem sme se ted rozesli z duvodu toho ze nevi jiste co ke me citi ... vztah byl dokonaly dokud sme se kuli blbostem nedohadovli skoro kazdy den,problem je v tom ze porad oba doufame ze on zjisti co citi..protoze porad ke me neco silneho citi.. v tajnosti se k sobe chovame jako kdyby sme spolu chodili, pred prateli sme kamaradi.. on bere prasky na psichiku atd.. nevim cim to muze byt, pauza prospeje..kdyz nejak nemuzu byt bez neho nevim co delat, hrozne ho miluju ale nevim co s tim..

Kaja 17.05.2011

Své přítele jsem poznala přes internet,nejdriv jsem si jen psaly a proto že je z nedalekeho mesta jsem se sesli.Pak jsme se zacali schazet skoro porad az jsem to dali dohromady..ted jsem spolu neceli rok a pořad štastní..:<3<3<3*1*

Mispulka Kaja 18.01.2017

Ahoj, co váš názor na seznamky? Dá se tam najít ten pravý? a jaké seznamky používáte?

lucy:) 20.05.2011

sveho manzela sem poznala v praci ale ze zacatku sme se nesnaseli...ale kdyz byl pak jeden problem v praci tak sme se dokazali navzajem podrzet a najednou to byl nejlepsi kamarad no a od kamaradstvi k sexu a ke vztahu to byl uz jen krucek ... no a uz sme spolu 5let a furt nam to klape je to proste moje zlaticko :)

xlucinkax 21.05.2011

ja som sa so svojim priatelom zoznamila cez kamaratku-isli sme ho pozriet do novej roboty...a ani neviem ako sa to zbehlo...do tyzdna sme boli spolu...bohuzial teraz sme sa rozisli po 4 rokoch, lebo jeho byvala ho "zrazu strasne miluje" ked zostala na svoje rocne dieta sama, lebo ju opustil manzel...co k tomu dodat...:/

Inka 19.10.2012

svého přítele jsem potkala po 10ti letech singl žití. Chodili mi "do cesty" jiní, než jsem chtěla, tak jsem si řekla, že nechci chlapa, že chci tančit, dala jsem si inzerát na seznamku do tanečních pro dospělé a během půlroku jsem filtrovala, případní tanečníci též filtrovali. Chtěla jsem tančit, oni chtěli sex a randit, tanec byl jen zástěrka. A pak po půlroce mi odepsal o 14 let starší muž, důchodce, bývalý sporotovec a věřte, nevěřte, už budeme spolu rok jako partneři nejen taneční ale i životní. Za půl roku mi je 50 a to je ten nejlepší dárek. Takže věřte, že láska kvete v každém věku. A nikdy nejste staří na nic, sice je dnes kult mládí, ale i my máme život před sebou, tančíme, cestujeme, studujeme (on se učí portugalsky, já čínsky) a milujeme zahradu.:-D

Monika 17.02.2014

Kamarádka se seznámila před 8 lety přes internetovou seznamku a dodnes jsou spolu. Já jsem se svým přítelem také seznámila přes seznamku a jsme spolu zatím půl roku. Kdo hledá možnost seznámení, zkuste tady, je to jen pro seriózní vztah: http://seriozni-seznamka.cz/

Simona 20.08.2014

Já věřím, že i na seznamcd se dánajítprvá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce;-)

Simona 20.08.2014

Já věřím, že i na seznamce se dá najít pravá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jsem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce;-)

Pepa 13.07.2015

Seznamili jsme se pri venceni pejska a ted mame 20 vyroci,na psi knizku,mame si stale co rict a moji kocicku miluji.Je nam 65.<3

Laugher 21.01.2017

Já jsem našla svého přítele přes Badoo


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat