Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Redaktorka.Petra 19. 04. 2011

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Neregistrovaná/ý - šarišanka

20. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Rebelka | 5. 3. 2018
uživáme sice něco jiného, ale o tomhle jsem už taky slyšela. Ono v podstatě tenhle eshop má ty nejlepší přípravky co se týče podporx mužské erekce-alespoň můj názor

který produkt vám na erekci zabírá nejvíc?

Neregistrovaná/ý - Marek

18. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - šarišanka | 20. 3. 2018
který produkt vám na erekci zabírá nejvíc?

nevíte o nějakým gelu na podporu mužské erekce? Nechi nic polykat, proto bych raději gel...

Neregistrovaná/ý - Marek

18. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Diana1977 | 22. 2. 2018
přípravky na podporu mužské erekce jsou v dnešní době samozřejmosti. Není to nic zvláštního. Není potřeba se za to stydět.

máš s tímto přípravkem osobní zkušenost? Za jak dlouho zabral? Jak dlouho působí?

Neregistrovaná/ý - Marek

18. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Miluše Prostějov | 22. 2. 2018
jsem ráda, že není jediná, které muž bere něco na podporu erekce. Nejdřívě si koupil něco z lékarny, jenže to moc nefungovalo. Teď jsem tu viděla, jak to jedna paní řeší,že používají nějaký gel a ten pomáhá. Používá ho ještě někdo? Kde ho kupujete?

takže to kupujete v lékarně, neboobjednávate přes eshop? Co je lepší? Výhodnější?

Neregistrovaná/ý - Jolana

2. 6. 2018

je tu někdo kdo užívá nějakou kloubní výživu na zlobivé klouby? Jsem aktívní důchodkyně a chci v tom pokračovat.

Neregistrovaná/ý - Diana45

3. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Jolana | 2. 6. 2018
je tu někdo kdo užívá nějakou kloubní výživu na zlobivé klouby? Jsem aktívní důchodkyně a chci v tom pokračovat.

pani Jolano, berete něco na ty klouby, nebo chcete něco doporučit?

Myslela sem si.ze ano ale bohužel sem měla jen hodně růžove brýle. Naštěstí mi nespady tak pozdě.

Neregistrovaná/ý - Adam

13. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Marek | 18. 4. 2018
takže to kupujete v lékarně, neboobjednávate přes eshop? Co je lepší? Výhodnější?

Ja jen dodam, ze leky na erekci predepisuje pouze lekar.. Doplnek sezenete v kdejakem eshopu, ale je to rozdil v ucinku.. Tady to je hezky sepsane -- https://www.vimax.cz/leky-na-podporu-erekce/

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Polévka soljanka

Polévka soljanka

0 hlasů
4h a 35min 62 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Knedlíčky s jahodovou omáčkou

19 hlasů
1h a 55min 871kJ 65 Kč

Kynuté knedlíky s jahodovou omáčkou.

Kuřecí plátky po toskánsku

10 hlasů
30min 435kJ 130 Kč

Kuřecí plátky s rajčaty.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více