Diskuse na téma Školní poznámky

20. 04. 2011 | Školák

Byla jste ve škole šprtka nebo spíše pěkný číslo? A dostala jste někdy poznámku? A jaké znáte nejvtipnější poznámky ze žákovských knížek :) Zavzpomínejte s námi.

havrix 20.04.2011

ja byla uplny andelicek,ale bohuzel na znamkach se to stejne neprojevilo...ale pamtuji si, ze v prvni nebo druhe tride jsme meli tabuli s cernymi puntiky a jeden byl i u meho jmena... to byla ostuda *3**3**3*

Magdaléna K. 20.04.2011

Ja som bola skôr také snaživé dieťa, rada som sa učila a ešte radšej počúvala :-) ale dostala som aj poznámku *3* a to že som si zabudla zošiť a domácou úlohou ;*( a keď skončila hodina som sa poriadne pohrabala v tým veľkých školských taškách a našla som aj zošiť a úlohou :-D:-D:-D

Terka 20.04.2011

Já mám z 5. třídy poznámku od učitelky angličtiny: "Za zády se mi směje do očí"

Sisa 20.04.2011

Na základke som sa výborne učila, ale bola som vždy ukecaná:-P a preto som mala často poznámky typu: Žiačka neustále na hodinách vyrušuje.:-O*1*:-) Učivo som zvládala ľavou zadnou a tak som sa v škole nudila, hlavne v prvej triede, keďže som čítala a písala už od 5 rokov*3*

susanap 20.04.2011

na zakladke som vzorna ziacka urcite nebola ale poznamky sa mi nejako vyhybali. Pametam sa len na jednu a to doteraz mam s tym problem. Asi znela takto: ziacka odmietla ostrenie u zubara a usla ;*(

ema 20.04.2011

Já byla na základce i gymplu pěkný sígr se samýma čtyřkama a teď mi leží v šuplíku červený diplom <3<3 Buď narostl mozek, nebo na gymplu neměli pochopení pro genialu mého ducha *4**4*

glumik 20.04.2011

Tak ja som bola do piatej triedy taký maskot triedy. Vždy keď sa niečo vyparatilo tak bola prvá otázka: A Lucka tam bola tiež? Ale poznámky som moc do žiackej nedostávala, lebo naša triedna bývala pod nami a tak každý deň chodila priamo za našimi s perlami, čo som zase urobila. Ale predsa len jednu som mala a to : "Vaša dcéra rozbila desiatou okno. Prosím dávať jej na desiatu čerstvé pečivo. "

pidulka 20.04.2011

U mě to bylo jak na houpačce. Nejprve vzorná, pak číslo, které chodilo i za školu. Jednou mě třídní načapala i opilou, ale to bylo o víkendu. A co se týče poznámek??? Když mi pak doktor napsal omluvenku, pokousána krokodýlem. To pak byla poznámka. Rodiče si docela početli a museli i na kobereček. Pak jsme změnila školu a byla jsem opět vzorná a odmaturovala s vyznamenáním.

Přidávám i vlastní poznámku ze žákájdy*4* Paní učitelka v 1. třídě mamince napsala, že jsem hyperaktivní a že by mě měli zapsat do zájmových kroužků... Tak jí maminka vypsala, kam všude od pondělí do pátku chodím (gymnastika, kytara, zpěv, dramatický kroužek...) a zda má tedy dojem, že to stačí *4**4*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat