Diskuse na téma Filmy, které se mi líbí

Máte ráda filmy? A který jste viděla naposledy? A který se vám v poslední době líbil nejvíce? A jaký film byste mohla vidět stokrát a neomrzí se vám? Podělte se s ostatními.

layla 28.04.2011

milujem vecery, ked si mozem pozret dobry film. naposledy som bola v kine na filme "Ritual", hral tam skvely Anthony Hopkins. Moj naoblubenejsi film, ktory by som mohla pozerat stale dookola je P.S. I love you. Krasny film, takmer vzdy ho cely preplacem.

Lilieanna 28.04.2011

Já osobně miluju film SAMOTÁŘI , na ten se podívám kdykoliv znovu :-D a pokaždé se pobavím. Jinak poslední , co jsem viděla byla pohádka RIO ve 3D kině, byli jsme s dětmi a je to super zpracované, jak dějem, tak animace skvělá. Děti tam chtěly zůstat ihned po skončení ještě jednou :-D

můj nej film už dlouho je Nekonečný příběh,a film který jsem viděla naposled je 96 hodin...dost dobré a ze života

tinka 28.04.2011

mam rada vecery ked si mozem pozriet dobry film, ale maloktory si pozriem dva krat, no film Geisha sa da pozriet viac krat, :), potom mam rada ceske a slovenske filmy, naposledy ma zaujal Obciansky preukaz:-)

Naposledy som videla film Občanský prúkaz, páčil sa mi.Nie som taký fanúšik jediného filmu, aby som ho pozerala dookola, podľa nálady si pozriem hocičo, aj viac krát.

Reňa lomnická 28.04.2011

mám veľmi rada filmy z lekárskeho prostredia..ale veľmi rada si pozriem aj komédie a nejaké dobré seriály :-)

Renča 28.04.2011

Ráda se podívám na hezký film, z těch zahraničních mám ráda Deník B.J a B.J s rozumem v koncích.Co se týká českých filmů,naposledy jsem viděla film Bastardi , ze kterého mi naskakovala husí kůže, né proto že by byl špatně natočený, ale proto, že mi to ukázalo krutou realitu.Nejvíce se mi líbila komedie Ženy v pokušení a na filmy Marie Poledňákové bych se mohla dívat stokrát, aniž by mě omrzely*3*

susanap 28.04.2011

Rada si pozriem dobry film ak ma niekto nevyrusuje a mam pri tom klud. Ale rada si pozriem film alebo rozpravku s mojou dcerkou. Posledne na co sme boli v kine bolo Na vlasku - velmi sa nam to pacilo. Dalej co sme videli bol Ratatouille - prijemny film na oddychnutie, s peknym dejom. Mysiak ma svoj sen a ide za nim a pritom sa spriateli s chlapcom. Pekny film bola - Troja. Pacia sa mi taketo filmy, ktore su zalozene na historii a vidite tam vyzbroj a davne bitky.

jozko 28.04.2011

mám rád dokumentárne filmy..cestopisy a komédie ..

Simča 28.04.2011

Mám rada kreslené rozprávky,ktoré sleduje celá naša rodina..Občas sú to ozaj vydarené kúsky..Rada si pozriem dobrú kriminálku..ale aj filmy z lekárskeho prostredia

Katarína Hugyárová 28.04.2011

Najviac sa mi paci Hriesny tanec, to je klasika, teraz sa mi zase paci Twillight saga

Jožka Brečová 28.04.2011

Na filmy nieje velmi cas, ale ked je dobry pozriem si, nejaky romanticky alebo komedie s Jackiem Chanom :)

Veronika Kadeřábková 28.04.2011

Já stále koukám na pretty woman..nejde odolat..ty dva prostě k sobě patří a je vidět,že láska může vzniknout za jakýchkoli podmínek..prostě super filmek..ten se mi nikdy neomrzí.Romantika jak má být.<3

anna levicka 28.04.2011

Filmy pozeravam velmi rada, i ked pri dvoch malych detoch je teraz toho casu menej :-( mam rada romantiku, detektivky, kriminalky, z nemocnicneho prostredia,... No, mojim najoblubenejsim je Nevesta na uteku :-) Ktovie preco?!!!!

Ajlavjuu 28.04.2011

MĚSTO ANDĚLŮ! Každému z toho filmu mrazí po zádech. Krásný modrooký anděl se vzdá své nesmrtelnosti, aby mohl žít jako smrtelník s Meg Ryan. Meg Ryan ale po krátké době umírá při jízdě na kole. Krásný film, krásní herci, krásná hudba!:-)

Sametka 28.04.2011

Tak já zase upřednostňuji české filmy. Román pro muže, Líbáš jako bůh to jsou filmy právě pro mě. Film který bych mohla vidět pořád dokola jsou Pelíšky. U toho se člověk i zasměje.

pidulka 28.04.2011

já osobně miluju horory - např. všechny díly Saw. Pokud někdo zná, ví že je to sado maso. Nevím proč, ale takové filmy mě uklidní. A koneckonců i život je takový jeden horor. A z druhé stránky, samozřejmě Hříšný tanec. Miluju taneční filmy, už jen proto, že jsem závodně tancovala. A na co nedám dopustit???? Na české komedie - Slunce, seno...., nebo Kameňák, u toho opravdu čůrám smíchy *4*

Filmy mám rád, asi ako väčšina. Naposledy som videl (nie prvý raz) dobrú francúzsku komédiu "Drž hubu!" (Gerard Depardieau, Jean Reno), V poslednej dobe ma dostal film "Šťastie na dosah" s Willom Smithom, móc silný film. Mojím obľúbeným filmom ostáva od čias školských lavíc základnej školy Forrest Gump, ktorý môžem pozerať stále.

jemator 28.04.2011

Pro mě byl nejlepší zážitek u filmu busted nurses . Jo to byla podívaná trocha prednášek o zdravotnictví a pak akce z lékařské praxe :-D:-D:-D:-D

Janis 28.04.2011

V poslední době ujíždím na Ženách v pokušení.Viděla jsem je mnohokrát,přesto mě vždy znova zaujme herecký výkon všech hlavních představitelů,zejména Elišky Balcerové.;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat