Diskuse na téma Filmy, které se mi líbí

Máte ráda filmy? A který jste viděla naposledy? A který se vám v poslední době líbil nejvíce? A jaký film byste mohla vidět stokrát a neomrzí se vám? Podělte se s ostatními.

renettka 29.04.2011

Milujem romantické filmy,plné lásky a šťastných ľudí :-)

Lucie Nantlová 29.04.2011

romantické a české

Magdaléna K. 01.05.2011

Ja milujem filmy ale musím mať na ne čas a hlavne chuť. Veľmi sa mi zapáčil film Let´s Dance 2 - Street dance, mám rada filmy kde sa tancuje a aj romantické *1*

Ludmila Juríková 01.05.2011

Ja mám rada rodinné, romantické a hlavne mám rada aj komédie. Rada sa zasmejem. Páčil sa mi film Nekdo to rád blond.

Snad se na nás čtenářky nebudou zlobit, když dárkový balíček pošleme registrovanému čtenáři Tomáši Palouchovi :) A to nejen za skvělé tipy na filmy, ale také za to, že se nebojí mít účet na webu s tolika ženskýma :) Tomáši, děkujeme :)

Sabinka9 25.07.2012

Někdo to rád blond a inchoutables :)

Markéta 14.10.2013

Ještě jsem tedy neviděla, ale do kin v listopadu přijde film Lásky čas. Hraje tam Rachel McAdams s Billem Nighym a měla by to být pěkná romantika o hledání té pravé lásky. Je to od stejného režiséra a scénáristy jako je Láska nebeská, která je snad jedním z nejlepších romantických filmů. Tak vytáhněte kamarádky na dámskou jízdu :p.

veru18 14.02.2014

Miluju fantasy filmy a proto se mi strašně líbí film Jeníček a Mařenka - lovci čarodějnic i Sněhurka a lovec. Koukala jsem na to už několikrát, je to úžasně natočený. Pro děti to určitě není.

Kristýna 31.03.2015

Začalo se mi ted líbit divalo, až mi přijde škoda, že lidi dávají přednost kinům :-(. V divadle Studio Dva ted mají perfektní výběr

Pavla Kristýna 24.05.2015

Není se čemu divit, když kina jsou o hodně levnější :-/

vicca3 Pavla 24.05.2015

To sice jsou, ale zato divadla jsou jedinečná. Málokdy jsou představení natáčená.

hubertína 24.05.2015

Souhlasím s vicca3. Navíc občas natrefíte na přestavení s hercem, který třebu už nikde jinde nehraje, třeba Karel Roden ve výše zmíněném Studiu Dva http://www.studiodva.cz/olasce/

benca 28.12.2015

romanticke

Livka77 12.04.2023

Neomzí Malé dohazovačky a Past na rodiče. To můžu vidět stokrát. ❤ A potom také nějaké starší České pohádky. Poslední filmco jsem viděla byl horor Annabel 3 a Seznamte se Joe Black. Celkově mám ráda horory, psycho, ale i komedie, sladárky. Marelovky. Záleží na to máme zrovna s mužem chut.

miška4 Livka77 20.04.2023

Jooo Malé dohazovačky, to je skvělej film .:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat