Diskuse na téma Můj domov

23. 05. 2011 | Hypotéka

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové povlečení nebo pěknou kytku do obývacího pokoje. Pochlubte se ostatním, jak zkrášlujete svůj domov vy!

Majki636 24.09.2018

Mohla bych poprosit o doporučení kvalitních eko čistícíh přípravků ? Malá je alergik, takže tu chemii musím co nejvíce eliminovat.

Andrejka Majki636 13.10.2018

Já doma používám tady ty přípravky www.alpik.cz/?q=ecover a jsem spokojená .. taky jsem je kupovala kvůli dětem protože předtím jsem používala na dezinfekci savo a jiné a to není to pravé do prostředí kde jsou děti a strkají všechno do pusy

Vendy Andrejka 23.10.2018

Dívala jsem se že na alpíku mají hodně velký výběr tady těch eko přípravků. Já jsem teď objednávala ty co mají v akci 2+1 www.alpik.cz/eco-clean/

Mirka 30.09.2018

Objednával někdo tady nábytek? https://sedacky-nabytek.cz/ zaujaly mě ceny

Strejčková Mirka 06.10.2018

Mirko já můžu doporučit, kupovala sem tady nábytek před několika měsíci a byla sem spokojená

Mirka Strejčková 10.10.2018

A domluva snimi například ohledně výnosu, byla vpohodě? ..Já totiž zažila u jiné firmy, že jsem si objednala koberec a s výnosem byl strašný problém

Strejčková Mirka 14.10.2018

S výnosem nebyl problém, dohodla jsem se na něm už při objednání. Pán co přivezl nábytek byl moc milý a ochotný

Alice 01.10.2018

Pořídili sme s manželem nový dům a ted bych ráda novou sebe.. jaký máte názor na plastické operace? A zkušenost s plastikou tady někdo má ? https://www.aesthevita.cz/

Milada Alice 05.10.2018

Chodím na tuto kliniku na liposukci. Všichni se tu ke mě vždycky chovají velmi příjemě, já sem chodím moc ráda

Alice Milada 09.10.2018

A který plastik vám tu dělá tu liposukci?

Milada Alice 14.10.2018

Chodím k panu Pilkovi, je vždy velmi ochotný a vše mi pokaždé trpělivě vysvětlil

Horáková Milada 18.10.2018

S panem doktorem Pilkou mám také nejednu zkušenost a jsem sním velmi spokojená,je to opravdu profík

Leona Milada 23.10.2018

Dělali vám před liposukcí nějaké předoperační vyšetření?

Milada Leona 26.10.2018

Ano ano, předoperační mi dělali. Vzali mi krev a natočili ekg

Šebáková Milada 29.10.2018

I za sebe můžu doporučit pana doktora Pilku. Byla jsem u něj sice pouze jednou a na liposukci ale jsem maximálně spokojená

Mirka 20.10.2018

Děkuji moc, to je skvělé že je to u nich bez problému

Verča Mirka 24.10.2018

Objednávala jsem v eshopu obchodu sedačky-nábytek šatníkovou skříň a jsem snimi spokojená nejvíc jak můžu být. Skříň mi přivezli do týdne, měla jsem štěstí že byla skladem... pán mi ji potom u nás doma sestavil a měl to během chvilky... za sebe můžu tento obchod jenom doporučit, určitě tu objednám ještě něco

Katka 23.10.2018

prosím o radu. Čeká nás rekonstrukce a řešíme financování+samotnou změnu interieru. Někdo nějaké typy na výhodný uvěr a nápady ohledně interieru?

Sabrina 24.10.2018

Co se týče vybavení a nábytku na míru tak jsem byla velmi spokojená s prací Interiery4u a rozhodně bych mohla doporučit dále. Nechala jsem si od nich udělat komplet celou šatnu a s výsledkem jsem byla moc, moc spokojená.

Spaas 28.10.2018

ted jsou velice dobré uvěry na rekonstrukci od Modré pyramidy. Zkus se podívat na jejích stránky a třeba tě to zaujme.

Jogana Spaas 28.10.2018

https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni mrkni sem a třeba to pro tebe bude zajimave.

Jitka Jogana 28.10.2018

byl nám schvalený úvěr na rekonstriukci, máte někdo nějaké typy na rychlou a pěknou rekonstrukci?

Alša Jitka 28.10.2018

my dělali novou kuchyn a ten byt byl 14 dní totálně nepoužitzelný. A taky to stálo dost peněz, pujčili jsme si na to od Modre pyramidy

Naděžda 30.10.2018

Našla bych tu někoho kdo má zkušenost s osvěžovači vzduchu od alpíku ?

Vendy Naděžda 14.11.2018

Mám od nich vyzkoušené všechny ty vůně tak se klidně ptej :) za sebe musím říct, že je super, dlouho vydrží a není ani nijak agresivní

Martina 07.11.2018

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s některou z realitních kanceláří z Prahy?

Patricie Martina 09.11.2018

Já když jsem v Praze prodávala byt přes realitní kancelář, tak jsem dostal zálohu ještě před prodejem bytu, takže jsem si mohla rychle vyřešit své finanční závazky.

Martina Patricie 13.11.2018

Přes kterou realitní kancelář jste dům prodával?

Patricie Martina 14.11.2018

Prodávala jsem přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/ volala jsem na číslo 800 503 305

Nikola 17.11.2018

Jaké máte zkušenosti s liposukcí?

Kalmárová Nikola 21.11.2018

Niky já osobně moc dobré, párkrát už jsem liposukci podstoupila na klinice Aesthevita v Praze

Nikola Kalmárová 27.11.2018

Na jaké liposukci jste tam byla a jak velký rozdíl to je? Stačí jít na to jednou?.. A který plastik vám to dělal?

Kalmárová Nikola 29.11.2018

Jednou jsem byla na liposukci břicha, a po druhé na liposukci stehen... v obou případech jenom jednou a ten rozdíl znát u mě je a velký..Podívejte se na nějaké fotografie na před a po liposukci, uvidíte sama... Nebo se objednejte na konzultaci a plastik už vám vše co budete chtít vědět vysvětlí, mě dělal liposukci pan doktor Pilka, hovořila jsem sním už i při konzultaci

Jitka 21.11.2018

koupili jste s manželem byt a zrovna vybírame kuchynskou linku. Byl nám doporučený tenhle obchod a jsme nadšení, super přístup, skvělé služby a hlavně kvalitné produkty http://interiery4u.cz/kuchyne/

Petra Jitka 29.11.2018

Od Interiéry4U máme vestavěné skříně a rozhodně můžu doporučit ! Parádní domluva, výběr, návrhy a cena to stejné.

Marianna 21.11.2018

budete si v novém domě provádět i rekonstrukci?

Katie 28.11.2018

lidi, plánujeme kompletní rekonstrukci přízení v rodinném domě. Takže kuchyn, obyvák, koupelna s WC, předsín a chodba. Máte někdo nějaké typy na dobrého financování a architekta?

Lilka 30.11.2018

Jaké přípravky doma používáte ? Máte nějaké spešl nebo berete jako moje sestra na všechno jar ?

Monika Lilka 01.12.2018

já používám ecover, mají spoustu přípravků rozdělené tak jako jsou ty klasické na podlahu, trouby, okna apod. akorát je u nich jiné složení, jsou šetrnější a bez chemie, můžu ti tu nechat odkaz kdyby tě to zaujalo www.alpik.cz/?q=%C4%8Dist%C3%ADc%C3%AD%20p%C5%99%C3%ADpravky

Karel 01.12.2018

Dobrý den, potřeboval bych si doma někde umístit skrytou kameru, nejlépe s přenášením přes wi-fi, poradíte mi prosím?

Tonda Karel 02.12.2018

Já jsem koupil kamerou schovanou v hodinách z eshopu https://www.1obchod.com/ mají hodně i jiné špionážní techniky.

Tonda Karel 02.12.2018

Já jsem koupil kamerou schovanou v hodinách z eshopu https://www.1obchod.com/ mají hodně i jiné špionážní techniky.

Karel Tonda 05.12.2018

Co jsem se díval, tak jsem ji nikde jinde levněji nenašel, nevíte jak dlouho trvá než to přijde domů?

Tonda Karel 07.12.2018

Po tom co jsem to objednal, tak jsem to měl za dva dny na doma, takže mají rychlé odeslání a vyřízení objednávky.

Jana 02.12.2018

K Vánocům jsem si nadělili novou kuchyň a našla jsem super obchod s nádobím a vychytávkama do kuchyně. Jestli hledáte kvalitní věci můžu doporučit www.kulina.cz :)

Vojta 02.12.2018

Poradíte mi prosím dobrou a rychlou realitní kancelář z Prahy? máte někdo zkušenosti?

Marek Vojta 02.12.2018

Já mohu v Praze doporučit realitní kancelář Edoxreality, která mi dokázala prodat dům za 14 dnů.

Vojta Marek 03.12.2018

Opravdu? jak probíhal prodej? musí se jít na pobočku? nebo jim stačí jen zavolat?

Marek Vojta 05.12.2018

Stačí jim zavolat a domluvíte si schůzku s realitním makléřem přímo v bytě nebo domě, který chcete prodávat.

Petra 02.12.2018

Našla bych tu někoho kdo si nechal do bytu dělat vestavěné skříně a byl s prací spokojený ? Byla bych ráda za nějaké doporučení případně tip po jaké firmě se poohlídnout.

Soňa 03.12.2018

No já si teda nedovedu předtavit že bych všechno umívala jarem, ten mi přijde na všechno naprosto nevhodný :/

Anička 03.12.2018

kde jste si brali úvěr a za jakých podmínek?

Lucie Anička 03.12.2018

prosím tě, ten úvěr od Modré pyramidy je jenom na rekonstrukci, nebo se tím muže financovat třeba i stavba sklepa a garaže? Nevíš jak to je?

Lenka Lucie 04.12.2018

mít finance, zařídila bych si to jinak. Tohle se mi moc nelíbí. Plánujeme rekonstrukci kuchyne(na jaro), počítám s tím, že to bude stát pěkné peníze . Taky si na to budeme pujčovat od teto společnosti,


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat